Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tescós csoportvezetővel, területvezetővel szeretnék beszélgetni fórum

Tescós csoportvezetővel, területvezetővel szeretnék beszélgetni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
143. emi1206
2012. márc. 29. 21:04
Valószínűleg még vizsgálják a javaslatod Taki Tomi, mert én még nem láttam változást a Te..oban.
142. Nika35
2012. márc. 18. 17:55
Taki Tomi!Nem látjuk a javaslataidat!Igaz messziről jött ember azt mond amit akar!
2012. febr. 21. 12:08

Egy történet, ami velem esett szombaton, ami remekül mutatja, micsoda "aljanépség" dolgozik a Tescoban.


Csak pár dolgot vásároltam, kifelé menet megálltam az angol teásnál teákat venni, addig válogattam, közben persze megszólalt a telefonom is, hogy csak otthon, a garázsban vettem észre, hogy ott hagytam a szatyrot. Visszamentem, persze nem volt ott és az eladó nem is látta ki vihette el, hiszen ő a pult túl oldalán van többnyire. Kérdeztem az ügyfélszolgálatot is, oda sem adták le. Röhögtem egy jót magamon, hogy hiába volt éppen akció a teásnál, ez lesz életem eddigi legdrágább teája :)


Bementem újra az áruházba, mert csupa olyan dolgot vettem, amire még aznap szükségem volt.

Már készültem a pénztárhoz, amikor üget utánam a teás lány és közli, hogy a mellette lévő üzletben, az órásnál van a szatyor.


Kiderült, hogy a pénztáros, akinél fizettem, éppen hátranézett amikor elindultam a teástól és látta, hogy ott maradt a zacskó. Szólt a biztonsági őrnek, aki úgy gondolta, oda fogok először visszamenni, de a teás lány éppen elszaladt valahová, ezért a szomszédnak adta a zacskót és amikor a teás lány visszajött, elmondta neki hogy ha jövök, hol keressem.


És szerencsémre a teás lány látott besétálni az áruházba és utánam szaladt. A zacskóban hiánytalanul ott volt minden, egy nagyobb, erősebb szatyorba rakták, hogy ki ne szakadjon.

Ilyen emberek is dolgoznak a Tesco-ban :))

140. Nika35
2012. febr. 16. 09:11
Betehetnéd a 12 oldalas javaslatodat,én igazán kiváncsi vagyok rá.
2012. febr. 13. 12:19
Na szóval ahogy igértem javaslatot készitettem és adtam be a Tesco központba Vásárlói észrevételek, és javaslatok cimmel. A 12 oldalas irásom jelentős része a pénztárakban uralkodó kaotikus állapotokrol szól és azok megszüntetésének lehetőségeiről. Kiemelném az állva történő munkavégzést, a higiénikus fehér öltözetet, és a dolgozók etikai illetve udvariassági képzését. Mindezekről szóban is részletesen beszélgettünk, illetve igéretet tett a átvevő vezető hogy a vizsgálat és elemzés után részletesen irásban tájékoztat. Nekm megért ennyit, főleg ha eredménye is lesz.
2012. jan. 11. 05:25

Néhány észrevétel:

-amig nem irtad addig sosem voltam az indexen

-semilyen dugós oldalon nem regiszráltam sosem

-nem tehetek arrol hogy Takival egy évben születtem és citromailes cimem van


Nem érdekel hogy mit hogyan csináltok a pénztárakban, hanem az zavar ahogy leszóltátok és kioktattátok. Érdekes itt mindent olyan jól tudtok és majd ti megmutatjátok!Amikor meg bejöttök dolgozni átszellemültök báránynak. Majd feltöltöm azt a fényképet amin azok az ajándok vannak itthon lefényképezve amit a kollégnőitektől kaptam ajándékba születésnapomra, névnapomra,húsvétra, karácsonyra. Mindezt azért mert kénytelenek voltak elviselni a munkát,meg engem. Nyakukon a hitel, valuta alapon és ha nem fizetik viszik az autót vagy költöztetik a lakásból. Úgyhogy ha lehet kicsit szerényebben irogassatok a vásárlóitoknak.

137. michelle.r (válaszként erre: 132. - LeatherLady)
2012. jan. 6. 22:49

Nahát, micsoda rokonlelkek vagytok, mindketten 42 évek, citromail rajongók és elképesztő az egyetértés köztetek :))


Tomi, játssz inkább kicsitomival! ;)

136. emi1206 (válaszként erre: 119. - 00a194caf9)
2012. jan. 6. 22:22
Tényleg nagyon ráérhet, mert úgy néz ki ennek a fórumnak csak a figyelemfelkeltés, meg a polgárpukkasztás a célja. Ráadásul gyaníthatóan több névvel is próbálkozik a fórumindító.
135. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 134. - Globus)
2012. jan. 6. 16:16
Nem olvastad,ő a tökéletes nő :DD
134. globus (válaszként erre: 133. - Globus)
2012. jan. 6. 16:13
Aha, te is az index dugósáról jöttél.
133. globus (válaszként erre: 132. - LeatherLady)
2012. jan. 6. 16:11
Egy fórumozó vagyok, szólásszabadság van, valami ilyesmi. Ezért a két fikkantásért kár volt regisztrálnod :)
132. LeatherLady (válaszként erre: 130. - Globus)
2012. jan. 6. 16:00
Akkor mi vagy? Szakszervezetis? Vagy mit fontoskodsz itt?
2012. jan. 6. 15:56
Gondolkodjatok már,ti vagytok a Vevőkért!
130. globus (válaszként erre: 127. - TakiTomi)
2012. jan. 6. 15:56
Nekem aztán nem, mert nem vagyok teszkós :)
129. globus (válaszként erre: 128. - LeatherLady)
2012. jan. 6. 15:56
Te olvasol is, vagy csak írsz? :)
128. LeatherLady (válaszként erre: 126. - Globus)
2012. jan. 6. 15:45
Aztán mit tudnál csinálni ha ezt bevezetnék? Felvennéd a fejkendőt és a bokáig érő fehér ruhát,állig begombolgoznál és ott pitiznél a Kedves Vevőknek! Ott állnál mert ebből élsz, szólni nem mernél a többi társaddal együtt. Lehet ha téged fosa...nak be akkor még átöltözni sem mernél elmenni.
127. TakiTomi (válaszként erre: 126. - Globus)
2012. jan. 6. 11:28
Ez igy teljesen jó lenne! Tartsatok ki ,én megvalósitom nektek!
126. globus (válaszként erre: 117. - Michelle.r)
2012. jan. 5. 16:48
Ha egyenesen Angliába folyamodik a kérvénnyel, miért ne? :) Fejkendős, bokáig érő fehér ruhás, állig begombolkozott egész nap álló pénztárosok csízelnének minimálbérért előre a kedves vevőnek. Még az ilyen bumburnyákoknak is :)
125. Mons
2012. jan. 5. 14:14
Természetesen közben 5 perc szünet, wc:0, emeld meg a termékeket, de mindent. Majd térj haza, pihizz, főzz, moss ... hüle f...ok
124. danina (válaszként erre: 123. - Danina)
2012. jan. 5. 13:25
És közben a szabad kezeddel ragasztgass tigristapaszokat a derekadra,ahol éppen jobban fáj.Sose legyen jobb időtöltésed!
123. danina (válaszként erre: 112. - TakiTomi)
2012. jan. 5. 13:24

Próbálj meg állni egyhuzamban 8 órát,és közben pakolássz el a vásárló helyett,és figyelj arra is,hogy a kocsiban nem-e tol ki valamit,amit nem rakott a szalagra,tarts fejben ezer termék gyorskódját,a megvásárolható mennyiséget,mert ha többet húzol le ezekből,azért is téged b@szn@k le,figyelj arra is,melyik termék egyet vagy kettőt fizet akciós,mert szólsz a vásárlónak,hogy úgy jobban jár...és figyelj a visszaadásnál is,mert hiába a kijelző,10 vásárlóból 1 tuti át akar vágni.

Hajrá!!

122. Mons (válaszként erre: 112. - TakiTomi)
2012. jan. 5. 13:17
Te totál őrült vagy?! állj Te!
121. Mons (válaszként erre: 108. - TakiTomi)
2012. jan. 5. 13:15
Teljesen mindegy ... egyre megy! :P
2012. jan. 5. 11:55
Normális ez a fas.....p? Ok sok a gond a tesconál de azért ez durva. Az ilyen aztán képes időt pénzt feláldozni hogy véghezvigye a tervét!
119. 00a194caf9 (válaszként erre: 117. - Michelle.r)
2012. jan. 5. 10:01

:DDDDDDDDDDDDDD Hahahaha


Amúgy ezen én nem háborodok fel, hanem sajnálom, hogy vannak emberek akiknek ilyen szegényes a magánéletük, hogy ezzel van idejük foglalkozni... Engem ha foglalkoztatna ez a dolog, akkor sem érnék rá, mivel annyi dolgom van, s ha éppen ráérek, akkor a plusz energiákat tudom valakire/valakikre fordítani ahol szeretet és odafigyelés van.


Szerintem minden ebből indul ki! Figyeljétek meg, hogy csak a boldogtalan emberek törődnek ilyen szinten másokkal.

118. 00a194caf9 (válaszként erre: 114. - TakiTomi)
2012. jan. 5. 09:59

Ezen annyira azért nem csodálkozom. Ahogy téged, így őket is sajnálom ezért...

Sajnálatot érdemeltek.

117. michelle.r (válaszként erre: 112. - TakiTomi)
2012. jan. 5. 09:58
Ha elég sokáig próbálkozol, feltehetően meggyőzöd a Tescot, hogy a kedvedért az egyébkét nemzetközi szinten is viselt kék színt fehérre cseréljék. Ha elég elszánt vagy, talán még a cég arculatát is lecserélik :))
116. szöszi25 (válaszként erre: 114. - TakiTomi)
2012. jan. 5. 09:58
Ebbe neked nincs beleszólásod hogy a pénztáros mit viseljen és hogy üljön vagy álljon. Mindegyik cégnek mások az elvárásai. Van olyan cég, pl. ahol én dolgoztam pénztárosként hogy mikor én állva akartam volna dolgozni, mert már fájt mindenem akkor oda jöttek szólni a főnökeim hogy üljek le, mert nem dolgozhatok állva. A ruha dettó, minden cégnek meg van a maga egyenruha előírása. Nekem a nyári 30 fokos melegben is kendőt kellett viselnem a vállamon és nagyon rossz volt de nem volt beleszólásom nekem sem, nemhogy egy vásárlónak.
115. Nika35
2012. jan. 5. 09:42

"öltöztessék őket fehér munkaruhába és a pénztárban állniuk kelljen"Na látod erről beszéltem.Miért akarsz embertársaiddal ilyen módon kiszúrni?Nem minden pénztáros dolgozik4-6-8 órában.Van aki napi 12 órát áll-ül a kasszában,azokra nem gondolsz?

Nem szabad egy pénztáros viselkedése miatt a többi kollégájával is kiszúrni,hidd el vannak akik tiszta szívből végzik a rájuk bízott feladatot,még akkor is ha éppen menstruál,vagy családi problémája van.

114. TakiTomi (válaszként erre: 113. - 00a194caf9)
2012. jan. 5. 09:38
Számomra nem mindegy és már sok ember állt mellém eebből kifolyólag!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook