Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kerékpár gyermek utánfutóba milyen kortól lehet beletenni a piciket? fórum

Kerékpár gyermek utánfutóba milyen kortól lehet beletenni a piciket? (tudásbázis kérdés)


13. Életkezdés (válaszként erre: 12. - Életkezdés)
2012. jan. 5. 16:00
nfutóval,hátihordozóban babával...stb....elnézést a lányom elküldte az előbb félkészen:)szóval ezek közül az kerékpáros utánfutóban van a legjobb helyen legbiztonságosabban az én véleményem szerint a gyerek,két gyerek esetében pl messze jobb mint az elől hátul kisülés,messze stabilabb...fúutcán,nagy forgalomban nyilván meggondolandó de nem is oda tervezték.....szomorú hogy kevés a kerékpárút felénk de saját környékén legtöbb ember talál kevésbé forgalmas útvonalat....
12. Életkezdés (válaszként erre: 11. - Ozike0501)
2012. jan. 5. 15:58
Több féle utánfutó van,és van amelyik szabályos hazánkban is a mienk pl az.A sima kerékpáros gyerekülésnél sokkal biztonságosabb nálunk pl nincs bicikliút csak minimális helyen,csúcsforgalomban nem mennék vele a gyerekkel az tényleg nagyon veszélyes,de nem túl forgalmas általunk ismert útvonalon nagyon jó,és van aki nem hobbiból használja hanem muszájból mert közlekedni,cuccolni nyilván kell,muszáj.....annyira stabil a futó ha pl én elesek a biciklivel az utánfutó akkor is stabilan talpon marad a gyerek meg sem rezzen benne....ez nem mondható el a biciklis gyerekülésben utazóról ezesetben...mondom ezt úgy hogy utaztam utazok,előlkisüléssel,hátulkisüléssel,előlhátul kisüléssel,utá
2012. jan. 5. 13:59
Magyar kreszszabályok nem teszik lehetővé az ilyen utánfutó törvényes használatát... Megbűntetnek és mellette még nem is biztonságos a "jó" közlekedéskultúránk miatt...
2012. jan. 5. 12:50
Egyébként lehet valamit kapni hozzá piciknek de nem tudom milyen és mennyibe kerül elvileg külön lehet venni de szerintem snassz hordozó megteszi a tapasztalataink szerint.
2012. jan. 5. 12:50
Én is használtam még ülni nem tudó babánál is sima hordozóval,ki kell tapasztalni hogyan tudod belerakni legstabilabban baba nélkül,magát a hordozót csak beleillesztettem nem kötöttem be,a gyereket kötöttem a hordozóba csupán és rátépőztem mindig a szunyoghálós részét.....szerette,élvezte már akkor is nagyon.Nem tudom mennyi idős volt de nagyon picike,ez nálunk ,kishazánkban szokatlan csak....
8. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - 410b0a7789)
2012. jan. 5. 07:50

nálunk is svájcban az összes baba utánfutóban van, az egész kicsik is


na persze nem is úgy vezetnek a népek, mint a bolondok...

7. 410b0a7789 (válaszként erre: 6. - JudyTim)
2012. jan. 5. 07:30
Én nem láttam, hogy külön babahordozó lenne hozzá (esetleg kérdezd meg a babaáruházat). Az autóba is használatos babahordozót szokták belerakni. Nézd meg, hogy hogy stabilabb a baba, hogy tudod bekötni, hogy ne szálljon ki.
6. JudyTim (válaszként erre: 5. - 410b0a7789)
2012. jan. 4. 23:50
Az én babám 10 hónapos. Nem kell neki külön az utánfutóhoz való babahordozó? Ül már jól, sőt már egy hónapja jár is a bútorok mellett. Nekem fontos lenne használni, mert így a kutyával is többet tudnánk mozogni az erdei sétányokon.
5. 410b0a7789 (válaszként erre: 2. - Martin3)
2012. jan. 3. 23:49
de vicces ezt olvasni! Itt Hollandiában szinte születésüktől kezdve vannak a gyerekek utánfutóban, kerékpárra szerelhető gyerekülésben..stb. A védőnő nekem is külön ajánlotta ezt. A kisbabákat bébihordóstól szokták belerakni, amikor meg már tud magától ülni, akkor csak az utánfutóban lévő három pontos biztonsági övvel szokták bekötni. A gyerekek nagyon élvezik és nem csak két percig. Nekünk is volt, a gyerekek imádták, állandóan abba szerettek volna utazni. De rengeted féle van, mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt .
2012. jan. 3. 23:37
Amikor stabilan tudott ülni a kislányunk, már vittük magunkkal utánfutóban, akár hosszabb útra is. Nagyon tetszett neki és jól érezte magát az első perctől kezdve.
3. 72542cb970 (válaszként erre: 1. - JudyTim)
2012. jan. 3. 23:02
Sogornom nemet,O imadta ezt az izet,kb1.5- 2 eves kortol hasznalta az ikrekkel...De Nemetorszag mas,ott mindenhol kiepitett bicikliutak vannak...
2. martin3 (válaszként erre: 1. - JudyTim)
2012. jan. 3. 22:58
életveszély! be ne tedd őket oda! hacsak nem forgalomtól elzárt övezetben akarod használni:), de szerintem akkor is horror a gyereknek, kb 2 percig jó móka(ha már eleve az elején nem bőg tőle), aztán unalmas lesz és ki akar szállni...
2012. jan. 3. 22:47
Kerékpár gyermek utánfutóba milyen kórtól lehet beletenni a piciket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook