Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet? Segítsetek léci! fórum

Mitől lehet? Segítsetek léci! (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. Tecu21 (válaszként erre: 26. - Dettici)
2012. jan. 16. 17:01
Na megvolt megint a nőgyógyász!!Megint másik nőgyógyász volt! Megvizsgált, kaptam betadine kúpot( ilyet már egyszer kaptam) és Fluconer tabbletát jó kis ára van 3500ft!! Enni. . . . . Azt mondta ha esetleg nem múlik el akkor megint menjek. . . . Hát nem tudom :)
61. Tecu21
2012. jan. 16. 14:41
Na megvolt megint a nőgyógyász!!Megint másik nőgyógyász volt! Megvizsgált, kaptam betadine kúpot( ilyet már egyszer kaptam) és Fluconer tabbletát jó kis ára van 3500ft!! Enni.....Azt mondta ha esetleg nem múlik el akkor megint menjek....Hát nem tudom :)
60. Tecu21
2012. jan. 14. 09:14
Na már csak 2nap... és végre mehetek orvoshoz megint... Tegnap este úgy beszúrtmegint a hasam alja,hogy ilyenkor meg se tudok mozdulni...úgy látom megint kezdödik az alhas szúrás...:S
59. Tecu21
2012. jan. 6. 13:31
Értem!! Nem értem az orvosokat se...mindegyik más....:S
58. Hitta
2012. jan. 6. 13:24
Szerintem kérdezz rá a méhszájsebre is, mert én is egy fél évig szenvedtem, a leletek semmit nem mutattak ki, mire orvost váltottam és az rögtön mondta mi a baj...
57. Tecu21 (válaszként erre: 56. - Hitta)
2012. jan. 6. 13:20
Változó.. van amikor 2hétig nem szúr utána meg 1órát kb szúr... Hát nagyon remélem,hogy nem nagy bajom van!
56. Hitta
2012. jan. 6. 13:15

a ciklusod melyik részén szokott szurkálni a hasad? Mert ha a közepe tájékán, akkor lehet a peteéréstől is (bár akkor a petefészked környékén kellene) De egyébként, ha azelőtt mielőtt megjönne, akkor premenstruációs tünet is lehet.

Nekem méhszájsebem miatt volt folyásom és hasi görcseim :/ Amit az első orvosom észre se vett, csak akire lecseréltem...

55. Tecu21
2012. jan. 6. 13:01
Nem kapott semmit..... De most már úgy látom nekem kell majd sorolni a nőgyógyásznak mit kell csinálnia!!!!
54. Lencsy
2012. jan. 6. 11:18
A barátod is kapott olyankor kenőcsöt vagy gyógyszert mikor te kúpot ? Ezt csak azért kérdezem , mert egyes gombák oda-vissza fertőznek ! A barátodnak nincs semmi tünete de úgymond hordozóvá válik ..és te azért nem tudsz meggyógyulni ,mert visszafertőz !
53. Tecu21
2012. jan. 6. 10:34
Ma kipróbálok egy tisztasági betét mentes napot...hogy mennyire van folyásom... Mert most meg alig volt reggelre a tisztasági betétbe valami... Mondjuk lehet azért mert vasárnap jön meg....
52. Tecu21 (válaszként erre: 51. - B94b39b09f)
2012. jan. 6. 10:27
Szia.Hú.köszönöm a sok tippet! Van barátom 5éve és fogamzásgátlót szedek!Gondoltam már arra is hogy attól van.... Hála istennek semmi más panaszom nincs,csak a nagyon erős folyás, és nagyon ritkán pici alhas szúrás. Hát sajnos elég hülye itt a háziorvos...Mikor múltkor elmentem hozzá,hogy nem adna-e beutalót a nőgyógyászati ultrahangra! Azt válaszolta nem erre a panaszokra szoktak uh-t csinálni..... Szóval nem szívesen megyek hozzá... De van egy olyan érzésem ha elmegyek megint nőgyógyászhoz..megint annyi lesz a megvizsgálás,amennyi szokott...és azt mondja majd semmi....és majd felír valami kúpot.....
2012. jan. 6. 03:42

Csajszi, látom, hogy már mész dokihoz, remélem, minden rendben lesz!

Szerintem addig már ne szedj semmit, hanem próbálj odafigyelni minden apróságra (pamut fehérnemű, törülközők és bugyik magas hőfokon történő mosása és nagyon gyakori cseréje, a betétet is próbáld hanyagolni, vagy keress nagyon jó minőségűt, ami szellőzik is, ha nagyon sok cukrot eszel, azt is lecsökkenthetnéd, ne fürödj, csak zuhanyozz stb.)

A helyedben a megerőltető mozgást, hirtelen mozdulatokat is kerülném. (csak a biztonság kedvéért, hátha mégis ciszta van a dologban).

Nekem speciel egyik tünet sem volt jelen azok közül, amiket bemásoltál, mégis volt egy szép nagy, majdnem műtöttek.) Ha vékony vagy, háton fekve nagyon óvatosan meg tudod nyomkodni a petefészek helyét, akkor érezni pici fájdalmat.

Nem tudom, a házidokiddal milyen viszonyban vagy, én már holnap elmennék, és intéznék egy teljes vérkép vizsgálatot, pajzsmirigy hormonnal együtt.

Több előnye is van: pár napon belül kiderül, hogy van-e valami nagy eltérés, amin majd mehettek tovább, valamint a nőgyógyászhoz már tudod vinni a leletet és nem kell még utána napokig várni.

Másról nem írtál: amúgy rendben vagy?

Én mérném a hőmet is pár napig, a hőemelkedés is sokat mondana. Általános állapotod, fogyás, fáradtság? Máshol jelentkező változás pl. gyors szívverés, fejfájás, minden, mert lehet, hogy összefüggésben van.

Ha majd mész a nőgyógyászhoz, szedj össze minden apróságot, amit nem tartasz fontosnak, azt is (pl. szexuális vágy változott-e).

Én vagy egy iszonyúan makacs fertőzésre gondolnék (akkor lenne hőemelkedésed, hányingered is sztem), vagy egy cisztára, esetleg tályogra, ami folyamatosan ürül.

Van barátod? Gyógyszert szedsz vagy óvszert használtok? Nem vettél észre égő érzést szeretkezés után?

50. c064fd71b1 (válaszként erre: 27. - Bcicus)
2012. jan. 6. 00:20
Én is nőgyógyászt keresek éppen BP-en! Nekem elküldenéd az elérhetőségét? Köszönöm előre is!
49. Tecu21
2012. jan. 5. 11:56
Ezt a hüvely zuhanyt életemben 2x-ra használtam...szóval nem szoktam sokat...
48. Tecu21 (válaszként erre: 45. - Lencsy)
2012. jan. 5. 11:55
Köszi!!! Ki fogom majd próbálni de most megvárom mi lesz a nőgyógyásznál.. :)
47. Lencsy (válaszként erre: 46. - Noémi&Pisti)
2012. jan. 5. 10:11
Így van , nem szabad sűrűn használni , mert tönkreteheti a hüvely természetes flóráját .
2012. jan. 5. 10:00
Nekem erről a hüvely-zuhanyról azt mondta a dokim, hogy endometriózist okozhat, szóval inkább hanyagoljam vagy csak nagyon ritkán használjam.
45. Lencsy (válaszként erre: 43. - Lencsy)
2012. jan. 5. 09:43
Pevaryl
44. Lencsy (válaszként erre: 42. - Tecu21)
2012. jan. 5. 09:39
Mindjárt írom a nevét csak rákeresek ,mert pontosan nem emlékszem ..
43. Lencsy (válaszként erre: 42. - Tecu21)
2012. jan. 5. 09:38

Igen az jó , de sajnos nem megoldás !

Van egy nagyon jó kúp esetleg próbáld ki ha gondolod !

42. Tecu21
2012. jan. 5. 08:46
Tegnap előtt csináltam itthon hüvely zuhanyt... És azóta mint ha kicsit kevesebb folyás jönne..
41. Lencsy
2012. jan. 4. 12:17
Ami a hüvelygombát illeti ..sajnos tud csinálni olyat, hogy teljesen "szét marja" a méhszáj nyálkahártyáját , így közösüléskor enyhe vérzés léphet fel ...de a te esetedben nem erről beszélünk, mert közösülés azaz külső behatás nélkül is barnás ..
2012. jan. 4. 10:36
Nekem ugyanilyen problémáim vannak és időközönként újra megjelenik. Nekem a ciszták miatt is volt már ilyen és amiatt is, hogy rossz volt a fogamzásgátló, amit szedtem! Amúgy elképesztő, hogy nem ultrahangoztak meg... Én mondjuk nem megyek már el SZTK-s rendelésre, csak magándokihoz, de neki az első mindig az, hogy megultrahangoz. Sajnos nekem tavaly leállt a jobb petefészkem egy nagyon erős gyulladás miatt, szóval nagyon vigyázz ezekkel a dolgokkat és menj orvoshoz. Tavaly műtöttek ezzel és előtte fél évig jártam Pesten-Gyulán-Szegeden dokihoz, mert senki nem tudta megmondani, hogy mi a bajom! Kitartás és gyógyulj meg hamar! :)
39. Tecu21
2012. jan. 4. 08:38
Hát kb 1 vagy másfél éve voltam utoljára vérvételen.Akkor minden oké volt...
38. Bcicus (válaszként erre: 36. - Tecu21)
2012. jan. 4. 08:09
Hát ezen csodálkoznék. Vérképed milyen?
37. Tecu21
2012. jan. 4. 08:07
És állítólag az kimutat minden fertőzést meg stb... Szóval gőzöm sincs mi ez...De már várom hogy végre 16.a legyen!
36. Tecu21
2012. jan. 4. 08:06
Hát egyszer vettek kentet..Amit akkor szoktak mikor rákszűrésre megyek!!
35. Bcicus (válaszként erre: 34. - Tecu21)
2012. jan. 4. 07:58
Én nem hinném, hogy ciszta ez valszeg valamilyen fertőzés (lehet bakteriális és gomba is) tenyésztést nem is cisnáltak még?
34. Tecu21
2012. jan. 4. 07:56

Sokan írtátok,hogy cisztára gyanakodtok! SZólni fogok az orvosnak,hogy csináljon Uht! de elolvastam a tüneteit:


Menstruáció kimaradása.

Menstruáció késése.

Heves alhasi fájdalmak, görcsök a havi vérzés ideje alatt.

Medencetájéki fájdalmak.

Ha a ciszta egészen nagyra megnő, és esetleg hasüregi szerveket nyom, akkor ez a nyomás is okozhat panaszokat.

A has feltűnően nagy előredomborodása.


Nekem ebből talán a legutolsó VOLT igaz! de az már elmúlt...

Szóval most már csak a nagyon erős folyás van! De mondom az orvosnak hogy azért csináljunk uh-t!!

33. Tecu21 (válaszként erre: 32. - Lencsy)
2012. jan. 4. 07:49
Most kértem időpontot a nőgyógyászhoz megint..Január 16.! Hát nagyon kíváncsi vagyok,hogy mit mondanak majd hogy ide már 3x megyek vissza!! De most már a szájukba rágom..... Persze írok mindenféle képen,hogy mi volt!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook