Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akan és Várdai Anikó fórum

Akan és Várdai Anikó (beszélgetős fórum)


4. 1366d1807f (válaszként erre: 2. - 7130b15964)
2008. szept. 13. 19:41
Szerintem Vad Kati nagyon jól és hitelesen alakította a szerepét, én most hiányolom a sorozatból. De nem írták ki végleg, még visszajöhet.
2007. dec. 5. 10:06
Ezt még egy oszkar dijas sem engedheti meg magának,igy nyilatkozni,hogy utálja,legfeljebb azt mondja,hogy nem szereti.Eszembe jutott mit csinálna, ha beirnának egy ágyjelenetett? Most drukkolhatok,hogy eszükbe jusson a forgatókönyv iroknak!
2. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Smudlaagi54)
2007. dec. 5. 08:41

Már a vége felé járt a beszélgetés, amikor bekapcsoltam a tévét (hátha magamhoz térek:)).

Megdöbbenve hallgattam a hülyeségét, hogy ha ő nem beszélne tökéletesen egy nyelvet, akkor nem jelentkezne szappanoperába szereplőnek. Hisz, a srác magát játsza a sorozatban, egy külföldit. Pont ezért hitelesebb, mintha egy magyar szereplő játszaná valami mímelt akcentussal.


Az meg teljesen kicsinyes és ellenszenves, hogy ezért bejön valaki egy stúdióba és a saját kollégája ellen beszél.


Anno, amikor Vad Kati kapott szerepet, akkor is ment a cirkusz, hogy mert ők igazi színészek és nem akarnak lealacsonyodni hozzá blablabla. Szerintem meg nem üt meg olyan magas színvonalat sem a sorozat, sem az ő "igazi színész" szereplésük, ami miatt Vad Kati teljesítménye kilógna, sőt...

2007. dec. 5. 08:34

Totál véletlenül láttam most Akant és Anikót a tv-ben.Nagyon ritkán szoktam nézni a sorozatot nem szeretem,a párom nézi.Elég bunkó dolognak tartom,hogy Anikó kijelenti,hogy utálja Akant,mert nem szinész,meg miért kellett neki jelentkezni a meghallgatásra meg stb.Igaz hogy a sorozat kereset pont egy ilyen karaktert,aki nem magyar.Ugyan Anikó szinész,de én ezelőtt még soha nem hallottam róla.Sorozattól függetlenül sem volt szimpatikus,

de most aztán abszolut nem.Ha én nem érzem jól magam a munkahelyemen elmegyek máshova.Akan meg azt mondta azért jelentkezett,mert meg kell élnie valamiből,ő ugyanis itt tanul cserediákként.Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook