Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az élet nevű játékról fórum

Az élet nevű játékról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az élet nevű játékról

15. cel
2009. aug. 19. 09:56
Az élet, élet amit élni kell. Egyéntől függő, hogy ki hogyan éli meg.
2009. máj. 31. 18:53
Az élet egy nagyon sz.r játék, de a grafikája nagyon ott van!
13. winny
2009. jan. 27. 18:35

Az élet értelme?

Játék de szigorú szabályokkal.

2008. dec. 21. 10:58

Az élet értelme a játék maga.


A szabály, ha jó játékos vagy, akkor nyersz.

Nem tudni mikor leszel jó játékos és mitől.

Nem tudni meddig fog tartani. Néha régi játszótársakkal kell versengened, összefognod, s néha újak jönnek, majd mennek el.


A játék lényege: mindvégig higgadt, nyugodt maradj, s a lehetőségeidet használva jól jöjj ki belőle naponta. Mindezek közben a játszótársaidra is figyelned kell, mert az íratlan szabályok szerint ők hol segíteni, hol akadályozni fognak, s nem tudhatod előre mikor teszik majd melyiket.


Senki nem önként, akarva szállt be. Sokan hamarabb föladnák, nekik segíteni kell.

S csak a játékvezető tudja, kinek mikor van lehetősége kiszállni.


...én így látom.

11. 0260f21e84 (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2008. okt. 16. 23:37
oooho, szia kedves kavezotarsam, meg csak most latom, hogy cimeztel nekem egy hozzaszolast. Rozsa mar megvalaszolta a jatekszabalyt, ami nem kotablara van vesve, hanem a husunkba
10. gémóver (válaszként erre: 8. - F4ca57e54f)
2008. okt. 16. 16:45

Egyébként a viccet félretéve így van, a vége mindig az hogy mattot kapsz, és lesöpörnek a sakktábláról.

Lehet hogy ez nem is akkora tragédia, mint egyesek gondolják.

9. gémóver (válaszként erre: 8. - F4ca57e54f)
2008. okt. 16. 16:43
Itt vagyok,engem emlegettél?????????????? :DDDDDDD
2008. okt. 12. 21:32
Ebben a játékban előbb-utóbb mindenki Game Overt kap.
2008. júl. 13. 13:32
Szerintem az élet egy olyan játék aminek nem ismerjük a szabályait de megprobáljuk jól játszani ami nem mindig sikerül ... Ebből lesznek a kudarcok , bukások de ugyanugy lehet öröm , és boldogság is ... Nem lehet mindig jól dönteni és mindig rosszul sem . Én csak azt mondom hogyha beleveted magad az egészbe akkor sokkal jobban fáj mintha megfontolod mit csinálsz és ugy döntesz ...
2008. júl. 11. 11:18
"Az élet egy játék,melyet egy mindent átfogó Tudat talált ki,és játszik el az én örömömre.A legtöbb ember harcnak fogja fel az életet holott játékról van szó,ám egy olyan játékról,amelyeta szellemi törvények ismerete nélkűl nem lehet eredményesen játszani."
5. spinneli (válaszként erre: 4. - 0260f21e84)
2008. febr. 20. 00:55

pont a szabályok milyenségét boncolgatta a cikk.

melyik a te szabályod, és miért?

megfelel-e vajon a többinek?

2008. febr. 19. 23:46
a cim is talalo, jatek. Pont ezert kell veresen komolyan betartani a szabalyokat
3. af77ad6efb (válaszként erre: 2. - Cbdaac3bc2)
2008. jan. 27. 17:29

...aki nem játszik az nem is nyer....

ez az élet!

2008. jan. 16. 08:33
Az ÉLET nevű játékban az nyer, ki a legkevésbé játszik...
2007. dec. 4. 23:28
Mióta világ a világ, keressük a válaszokat. Megfoghatóvá teszünk mindent, hogy biztonságban érezhessük magunkat. Ez nem baj, de sokszor azonban még a naplementét is matekpéldának tekintjük. De vajon milyen módszerek segíthetnek?

Ugrás a teljes írásra: Az élet nevű játékról

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook