Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elsősorban sötét hajúak, de bárki-szőrtelenítésről általánosan fórum

Elsősorban sötét hajúak, de bárki-szőrtelenítésről általánosan (beszélgetős fórum)


1 2
51. 00a194caf9 (válaszként erre: 35. - Hitta)
2012. okt. 11. 16:31
A krémekkel az a baj, hogy tele van vegyszerre. Gondolj bele, hogy mi lehet benne, amitől lejön a szőr a testről?! Azt pedig a bőröd is megkapja, így az egész tested... Én nem csinálnám.
50. 00a194caf9 (válaszként erre: 44. - Rebusom)
2012. okt. 11. 16:28

Szia!

Én egy időben borotváltam a lábamat, de nagyon sok, és erős lett tőle, naponta kellett...

Aztán vettem hideg gyantacsíkokat, és azzal szedegettem le egy darabig, mert az epilálást soha nem bírtam. A gyanta csíkok azok kb. 2 ezer forintba kerültek havonta, annyi elég volt nekem.

Egy idő után viszont nem szedte már le a szőrömet, annyira elgyengült, szóval, vettem egy epilátort, ami ugyan vízben is használatos, de sosem próbáltam még ki. :)


Nem hazudok, az elején szörnyű érzés, viszont 1-2 alkalom után hozzászoksz, már nem is annyira borzasztó, és nagyon praktikus, gyors, tartós, és költséghatékony. Hiszen egyszer megveszed, de évekig megoldottad a dolgot! Csak ajánlani tudom. :)

2012. okt. 11. 16:25

Sziasztok!

Nekem hajat mosni sajnos 2, de max 3 naponta kell, ugyanis szörnyen gyorsan zsírosodik a hajam. :( A 3. napon már vállalhatatlanul szokott kinézni a fejem... Igyekszem kihúzni valahogy, hogy ne legyen rosszabb a helyzet, de szörnyen rossz tőle a közérzetem!


Szemöldökszedés amikor észre veszem, hogy kell, ugyan ez a helyzet a szőrtelenítéssel is. Körmöt meg hetente szoktam, pénteken rendbe szedni. :)

2012. okt. 11. 16:18
Sziasztok! Nektek az IPL villanófényes szőrtelenítésről mi a véleményetek?
47. a0c1361e44 (válaszként erre: 39. - Rebusom)
2012. okt. 6. 21:43

Hajat mosni, körmöt vágni, lakkozni, szemöldököt kiszedni hetente (vasárnap) szoktam rendbe tenni.

Szőrtelenítés: attól függ. Elég ritkán kell. Epilálok és nem erős a szőrzetem és nem is sűrű. A karomon sosem szedem, mert nincs, a combomon sincs.


Has, derék? Mármint itt szőrteleníteni? Vagy mire gondolsz?

Nekem itt nincs, így nem is kell.

46. 06718ca650 (válaszként erre: 45. - L.luiselotte)
2012. okt. 6. 16:21
azért ezt így nem merném kijelenteni. talán vannak olyan emberek akinek nem erősíti. nekem pl. eszméletlenül.
2012. okt. 6. 16:16
Fekete hajú ( és szőrzetű) - de fehérbőrű - vagyok. A bikinivonalat borotválom, nem igaz, hogy a borotva erősiti a szőrzetet. Néhány szál " bajuszomat" csipesszel kihúzom, karom egyáltlán nem, a lábaim kicsit szőrösek, ezekkel nem foglalkozom.
2012. jan. 9. 10:06

Sziasztok!

Aki otthoni gyantázó szettet használ,milyen fajta,mennyibe került,és mennyire tudjátok jól leszedni magatoknak?

Epilátorral kapcsolatban:próbálta/hsználta már valaki az olyan típusút,amit fürdés közben is lehet használni?Mennyire hatékony,kevésbé gyulald-e be a bőr utána?

43. arrival (válaszként erre: 39. - Rebusom)
2012. jan. 8. 17:54

Valtozo, de altalaban:


-Heti ketszer hajmosas

-Szemoldokszedes (uj, madzagos technikaval)2 hetente

-arcradir hajmosaskor :)

-testradir ha eszembe jut

-epilallas labon,karon 2-3 hetente

-honalj es bikinivonal borotvalas az IPL kezelestol fuggoen valtozo, mikor jartam nem kellett egyaltalan

-testapolozas: ritkan mert utalom!

42. 06718ca650 (válaszként erre: 41. - Rebusom)
2012. jan. 8. 14:44
vasárnap és szerda. :) de van mikor felborul.
41. Rebusom (válaszként erre: 40. - 06718ca650)
2012. jan. 8. 14:37
Köszi,és ha heti 2 napot veszünk,akkor azok adott naok,vagy amikor úgy jön?Mármint,hogy pl:szombaton és szerdán,vagy változó?
2012. jan. 8. 14:24
én pl. hajat egy héten kétszer mosok, bár ha úgy érzem hogy kell, akkor többször (kicsit időigényes), ezalatt általában míg kicsit megszárad a hajam rendbeteszem a köröm, szemöldököt szedek, fürdés előtt radírozok amikor úgy látom kell, szőrtelenítés is igény szerint. :) nem tudok úgy hogy na kéthetente ez, hetente az. :)
2012. jan. 8. 14:19

Kiváncsi vagyok ki mennyi időt fordít rá!(Nem ezzel foglalakozom non-stop,csak érdekel ki,hogy oldja meg!)Köszi!

Hetente,hány naponta,stb...?

hajmosás,arcradír,szemöldökszedés,hónalj(kar) szőrtelenítés,has,derék,köröm rendbeszedés,ilyesmik?Köszi!

38. Rebusom (válaszként erre: 36. - Syria)
2012. jan. 4. 18:02
Értem,köszi a választ!..hát még nekem is 30 év és kikopik:)...mindenesetre a kozm. is ezt szokta mondani,hogy folyamatosan kopik!
37. Rebusom (válaszként erre: 34. - A0c1361e44)
2012. jan. 4. 17:58
Szia,az epilátorral az a bajom,hogy nagyon kipattogok,volt hogy hónapokig heges volt a lábam tőle,benőttek a szálak,egyszóval nem tudom használni.Még azon gondolkodtam, el,amit lehet vízben is használni,bár amikor csináltam a simával,akkor elötte vízzel próbáltam puhitani a bőrt,de úgy is gyulald lett.:(
36. syria (válaszként erre: 25. - Rebusom)
2012. jan. 3. 18:27

A lábamat 3-4 hetente gyantáztattam (vagy gyantáztam magam) több, mint 30 éven keresztül. Most már alig kell, annyira kikopott. :)


A hónom alatt hála az égnek, maximum 2-3 cm-es, babahajnyi, alig látható pár szál szőr nőtt, azzal soha nem foglalkoztam.


"Ott" pedig akármennyi szőr volt, van, nem vagyok hajlandó kínozni magam. Néhányszor nekifutottam, amikor elkapott a nagylelkűségi roham, hogy most aztán a párom kedvében járok. Jó néhány alkalom után azt mondtam: többé nem vagyok hajlandó heteken keresztül szenvedni az ő alkalmi öröméért. A funkció működik szőrrel is; a kedves párom meg vegye elő a fantáziáját, ha a beinduláshoz netán valami csupaszat volna gusztusa látni. :D Bár inkább csak a változatosság kedvéért szeretné a műveletet. De az ő öröme rohadtul nincs arányban az én kínjaimmal, úgyhogy szépen leidomítottam erről az igényéről.

35. Hitta
2012. jan. 3. 15:27
Mindenki úgy fél a borotvától, pedig nekem az vált be a legjobban :$ A gyantától sokszor begyulladt egy-egy szőrtüszőm, vagy egy helyett kettő szál nőtt ki ugyanonnan... Az epilátort meg csak a lábamon bírom ki, mert nagyon fáj :S A borotvától meg - a rémhírekkel ellentétben - sehol nem lett erősebb, több év után sem, mondjuk mindenki más... Egyébként a krémek/habok semrosszak, csak hát rém pepecselős,meg alig hat tovább egy borotválásnál :/
2012. jan. 2. 20:01
Én is sötétbarna vagyok, de nem erős a szőrzetem. Én epilálok, az vált be legjobban. A borotvától tartok, a gyantára meg allergiás vagyok. Az epilátor otthon van, ha úgy látom előszedem és megszabadítom magam a szőrtől. Mi a bajod az epilátorral?
33. 06718ca650 (válaszként erre: 32. - Rebusom)
2012. jan. 2. 19:38
:) úgyis itt az új év, a legjobb alkalom. :)
32. Rebusom (válaszként erre: 31. - 06718ca650)
2012. jan. 2. 19:36
OK!!!!:)))))))Megfogadom!!
31. 06718ca650 (válaszként erre: 30. - Rebusom)
2012. jan. 2. 19:35
:) jajj, ne parázz. :)
30. Rebusom (válaszként erre: 28. - 06718ca650)
2012. jan. 2. 19:26
ismerős szlogen!Egyébként nekem pl. hónljban bírja a bőröm a gépet,de ott is annyira rá tudok parázni,pedig már megfogadtam,hogy heti 2szer szedem,és szöszölök azzal,hogy most kinő 4 szál közben vagy nem!
29. snowgirl (válaszként erre: 14. - Rebusom)
2012. jan. 2. 19:25
epilátorfüggő, hogy mennyire csípi be a bőröd. a folyamatosan begyulladó, benövő szőrszálak ellen két dolgot tehetsz (egyszerre): tartsad NAGYON tisztán a bőrödet, hogy minél kevesebb baktérium kerüljön a szőrtüszőkbe, és koptasd a bőröd, hogy ne nőjenek be a szőrszálak. én antibakteriális hatású arcradírt használok (gyantázás vagy epilálás után - mikor hogy van időm) és neogranormonnal vagy bármi hasonlóval kenem, és most már nem nő be soha
28. 06718ca650 (válaszként erre: 26. - Rebusom)
2012. jan. 2. 19:22
:D na akkor ezen dolgozz kicsit, hogy ne fogd fel ezt ennyire drasztikusan. :) én is mindig mondom hogy jézusom, hogy nézek ki megint, mire ő, miiicsoda, nincs is ott semmi. :D
27. 06718ca650 (válaszként erre: 16. - Rebusom)
2012. jan. 2. 19:21
egyébként én olyan időközönként szoktam, amikor a helyzet kívánja, vagy amikor van hangulatom. :)
26. Rebusom (válaszként erre: 24. - 06718ca650)
2012. jan. 2. 19:21
Ugye?Én is mindig ezt hallgatom!!!Csak röhög,amikor jetinek képzelem be magam!:))
25. Rebusom (válaszként erre: 20. - Syria)
2012. jan. 2. 19:19

Szia,nem rébuszokban beszélek,vagy ne haragudja ha így jött le Neked, intim és lábról is szó van.

A funkciót úgy érted,h megmondtad,hogy Te x időközönként gyantáztatod,és kész?

Lábon nálam is gyanta,gyak gyorsan kinő,és 2 hetente menni,elég furi!?Te milyen időközönként csináltatod gyantával?

24. 06718ca650 (válaszként erre: 22. - Rebusom)
2012. jan. 2. 19:17
na ez a baj! a férfiak kevésbé foglalkoznak ezzel, ez inkább a nők agymenése. :)
23. 06718ca650 (válaszként erre: 18. - Arrival)
2012. jan. 2. 19:17
hát, nem mindig volt ez annyira divat, és mégsem haltak bele emberek, és lám, most sem. :)
22. Rebusom (válaszként erre: 18. - Arrival)
2012. jan. 2. 19:16
Komoly?Én is sokszor csak magamat húzom fel ezzel a dologgal,pasi téren is,Ő is elfogadja,iylen típus vagyok és kész,mégis néha rám jön a "dili"!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook