Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új év, új test, új élet. 2012.01.13 - Fogyjunk le együtt! fórum

Új év, új test, új élet. 2012.01.13 - Fogyjunk le együtt! (beszélgetős fórum)


1 2
22. opi1 (válaszként erre: 1. - Dettici)
2012. jan. 2. 14:59

inkább fogadj meg kevesebb dolgot eleinte, de azt biztosan tarts be. Mert hirtelen váltani az étkezési szokáson, és a mozgáson szerintem nehéz egyszerre.

De sok sikert kívánok a tervedhez :)

21. Pici Manócska (válaszként erre: 19. - Dettici)
2012. jan. 2. 14:56

nagyon csúnya izűleti kopásom van, meg gyulladás ami az izületeket támadja meg...vannak napok mikor fel kelni is alig birok....

gyógytorna megy nagy nehezen, de az semmit se fogyasz szinte...

és ezek mellet meg 2oldali gerinc ferdülés...

nem merek le gugolni se, mert félek hogy úgy maradok...

2012. jan. 2. 14:55
Szerintem arra gondolt, hogy használd az egyes kódot. Ugye az ő rendszere 3 kódból épül fel (1-2-3). Az egyest egész nap eheted, a 2-est 3-ig, a 3-ast délig. Van fent a neten egy táblázat, abban találod meg, hogy mi hányas kódú. És, amelyik mellé 1-es van írva, azt eheted csak..:)
19. Dettici (válaszként erre: 17. - Pici Manócska)
2012. jan. 2. 14:52
hát, igen. :( de mi a baj?
18. Dettici (válaszként erre: 15. - Pici Manócska)
2012. jan. 2. 14:52
itt se olcsók:S nemis eszem mindennap, de nagyon nagyon dúrván laktat. vettem egy icipici kakós csigát, és egész este nem voltam éhes. olvastam is erről valamit hogy máshogy van megcsinálva az inzulin vagy mittomén:D és nagyon hatásos. és az update majonéznél nincs finomabb:)
17. Pici Manócska (válaszként erre: 14. - Dettici)
2012. jan. 2. 14:51
lehet hogy idő van mozgásra, de ha a betegségek nem engedig nem lehet....
16. Dettici (válaszként erre: 13. - 840bd70224)
2012. jan. 2. 14:51
nekem azt írta a Norbi..egyszer óriás elkeseredésemben írtam neki facebookon:D nagyon cuki volt, azt mondta a tornával nincs baj nálama z evéssel vannak gondok, és használjam az egyet kódot. de fogalmam sincs miaz:S:D
2012. jan. 2. 14:50
update kaják felénk Q-va drágák...
14. Dettici (válaszként erre: 11. - Pici Manócska)
2012. jan. 2. 14:50
mozgásra mindig van idő, akár 10-20 perc, este:) óriás akaraterő kell, pl ha gyerkőcöd van, de mindig van megfelelő hely. konyhába habverés közbe is csináltam már combhaajlításokat, mikörben ültem popsigyakorlatot, megkell ragadni minden pillanatot. gyalog menni mindenhova:) és ha mégezis kevés, akkor étkezésbe teljesen odafigyelni. csak sajnos mozgás nélkül lehetetlen, mert szerintem mindenki egyetért, hogy az a fogyás, ami hirtelen diétákkal történik torna nélkül az csúnya:S
13. 840bd70224 (válaszként erre: 12. - Dettici)
2012. jan. 2. 14:50
Köszönöm :)) Bár sajnos csak ritkán jutok update kajákhoz, így csak a kódokkal bíbelődök. 61 kg vagyok, 168 cm. Január végéig 5 kg-tól szeretnék megszabadulni.
12. Dettici (válaszként erre: 10. - 840bd70224)
2012. jan. 2. 14:48
énis sok update kaját eszek, annyira laktatnak..:) nagyon szeretem őket :))) és örülök hogy itt vagy <3
2012. jan. 2. 14:46

és aki nem teheti meg hogy mozogjon sokat???

mert olyan is van :(

2012. jan. 2. 14:46
Sziasztok! Csatlakoznék én is :) Bár én tegnap óta Updatezem..:)
9. szöszi71 (válaszként erre: 8. - Dettici)
2012. jan. 2. 14:28

Csak azt csináld ami már neked bevált és úgy érzed az a jó. Nekem is van egy módszerem és azt fogom ismét csinálni. Koplalni nem kell mellette csak odafigyelve étkezni és sokat mozogni. Ez a titka. Nem szabad a szervezetet kikészíteni semmiféle diétával.

Itt leszek én is és veled tartok:)

8. Dettici (válaszként erre: 6. - F799cac10e)
2012. jan. 2. 14:26
megnéztem:) én az ilyen diétákban sosem hittem, de magam miatt nem. nekem sosem váltak be, fájt a hasam. kialakítottam magamnak egy rendszert és így jólesz:) de remélem írtok ide, és velem tartotok:)
7. szöszi71 (válaszként erre: 5. - Dettici)
2012. jan. 2. 14:23
Az nagyon rossz, ha az evéssel van gond, de sztem legyőzöd és eléred amit szeretnél. Tudod, csak elszántság és akarat kell hozzá. Csak az elején nehéz, de utánna könnyebb lesz.:) Én is így voltam vele:) Én majd a jövő héten mérem le magam és belevágok. Ha bármi kérdésed, aggodalmad lesz szólj nyugodtan és bátorítalak, biztatlak!:)
6. f799cac10e (válaszként erre: 1. - Dettici)
2012. jan. 2. 14:22
olvass bele a naplómba ma kezdtem a Dukan diétát
5. Dettici (válaszként erre: 4. - Szöszi71)
2012. jan. 2. 14:21
akkor nagyon szerencsés vagy, nekem az evéssel vannak gondjaim:) ebben a pillanatban nemtudom hány kiló voltam, utoljára 64 voltam, de azóta tuti rámjött max 2 kg. ma lemérem magam, meg minden amit írtam, és belecsapok:)))
2012. jan. 2. 14:17

Szia!


Jelenleg hány kg vagy?

Én most 65, de ezt tartom már hónapok óta és nyárra szeretném elérni az 55 kg-ot. Ez a cél. A jövő héten fogom elkezdeni ismét amit csináltam eddig is, csak most az ünnepek előtti időszakban hagytam abba. Naponta 60 perc gyaloglás (munkahelyre és haza, egy héten egyszer 60 perc zumba, ehhez jön majd jövő héttől ismét a heti 3x-i torna otthon Rékára és Alexandrára. Az evéssel szerencsére nincs gondom.

2012. jan. 2. 14:16
olvass bele a naplómba
2012. jan. 2. 14:13
2012.01.03 elírtam, bocsi:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. jan. 2. 14:13
Sziasztok:) Detti vagyok 18 éves:) minden álmom hogy végre elérjem az 56 kg-s álomhatárt:) nekem egyedül nem megy, kell hozzá a támasz a bíztatás. próbálkoztam egyszer, karácsony előtt ezzel, de igaza volt aki szerint most kell belevágni. Ami szeretnék kérni a csatlakozóktól. Azon a napon amikor csatlakozol. Mérd le magad: kg, csípő, comb, derék, mell, kar. Csináltass magadról egy képet előről, oldalról és hátulról. Előszőr, 15. nap után ugyanezt megcsináljuk, aztán a 45. napon. és így tovább. NEM állattok máskor rá a mérlegre, csak ezeken a megadott napokon. Én tudom mit fogok csinálni, milyen edzés tervet, mert egyszer már bevált:) nagyon szívesen leírom ha valaki szeretné, és akkor az tényleg velem csinálja, de a lényeg hogy tartsuk be amit szeretnék. Az én fogadalmam: SEMMIT nem eszek 6 után, csak vizet iszok, 1 óra előtt, (mivel suliba járok) ehetek kenyeret. Reggeli kötelező, mindennap megeszek 1-2 almát narancsot. Bekenem magam az új narancsbőr elleni krémmel naponta kétszer, és fürdéskor is alkalmazom a hideg-meleg zuhany hatását:) mindennap futok fél órát, és megcsinálom a szokásos edzésemet, amikor tánc edzéseim vannak, akkor is. NAGYON VÁRLAK TITEKET: kötelező írni, a 15. 45. napokon az eredményt, és én személyszerint szeretném ha naponta írnánk, és lelkesítenénk egymást. HAJRÁ CSAJOOOK, de én szívesen várom a férfiakat is. ezer ezer puszi : Detti
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook