Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a skarlát tünetei? fórum

Mik a skarlát tünetei? (tudásbázis kérdés)


6. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Flex76)
2012. jan. 2. 20:36
ne ilyedj meg! A végén még a tenyere/ talpa is csúnyán elkezdhet hámlani. Ezek sajna vele járnak! Jobbulást nektek!
5. újraarégi (válaszként erre: 4. - Flex76)
2012. jan. 2. 18:46
EKG és vérvétel volt, mert a skarlát szövődményeként szívbetegség előfordulhat, ezért úgy tudom a betegség lezajlása után kötelező protokoll ennek kizárása.
2012. jan. 2. 13:26

Koszonom a valaszokat!! Remelem hogy hamar tul leszunk rajta.Es nektek vissza kellett vinni kontrolra a dokihoz, vagy nem?

Mert olvastam hogy vizeletmintat vesznek, es azt ellenorzik.

2012. jan. 2. 13:04
Az enyémnek is rég volt,de volt láza,és egész testén pici apró szerű pöttyök voltak,amikor hozzáértem,mint a smirgli papír olyan volt,mintha száraz lenne.A nyelvén is voltak kicsi piros pöttyök.
2012. jan. 2. 11:15
Arra már nem emlékszem hány napig tartott, de az én lányomnak is tele volt a szája, a nyelve enni nem is nagyon evett és 40-41 közötti láza volt :( De talán olyan 1 hét körül van maga a betegség úgy rémlik nekem. Bocsi de már több, mint 1 éve volt..
2012. jan. 2. 09:59

Akinek mar volt skarlatos a gyermeke, a tuneteire lennek kivancsi. A mult heten diagnosztizalta a kisfiamnal a doki a skarlatot, kaptunk antibiotikumot is. Szepen szedi, mar tegnap nem volt laza.

De ami erdekel engem, hogy az egesz inyje voros, be van dagadva, es szinte mar 4-dik napja semmit nem tud enni.

Volt masnak is ilyen tunete? Es ha igen akkor hany napig tartott?

Koszonom a valaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook