Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Virág megmentése, újraélsztése.... fórum

Virág megmentése, újraélsztése.... (beszélgetős fórum)


10. M0ncsa (válaszként erre: 9. - M0ncsa)
2012. jan. 2. 20:44
esetleg kihasznalhatod a remek alkalmat egy atultetesre :)
9. M0ncsa (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2012. jan. 2. 20:43
egyetertek, semmikepp se dobd ki! ezek a fasszaruak rengeteget kibirnak. nem egy novenyem (ginkgo, pfefferoni, stb.) eledt fel poraibol tavasszal. ha hideg van, termeszetes reakcioja, hogy ledobja a levelet, es elmegy aludni :)
2012. jan. 2. 13:30
Ki ne dobd. Locsolgasd, helyrejön az.
2012. jan. 2. 08:36

Locsolgasd,helyre kell jönnie,sokat kibírnak.Én a helyedben vissza is vágnám,hogy elágazzon.

Nekem is volt egy hibim,amit a kutyánk szétszaggatott.Kidobtam a kertbe a darabjait,egy idő után azt vettem észre,hogy elkezdett hajtani,leveleket hozni.Azóta is meg van,szépen virágzik.

2012. jan. 2. 08:31
leszedjem a leveleit? így olyan csúnya.... :( vagy várjam meg míg magától leesnek?
2012. jan. 2. 08:25
Én nem értek igazán a növényekhez, de szerintem is megér egy próbát. Locsolgasd - és talán hülyén fog hangzani - de beszélj hozzá, szeresd! Már több embertől hallottam, hogy beszélnek a növényeikhez és nagyon szépek.
4. ybag
2012. jan. 2. 08:22
Ha jól látom ez hibiszkusz! Ne dobd még ki! A levelei valószinüleg lehullanak,de ha elkezded locsolni,persze ne túl sűrűn,még kihajthat.
2012. jan. 2. 08:19
hát ennek annyi vegyél újat
2012. jan. 2. 08:19
Elsőre világnak olvastam...
2012. jan. 2. 08:15

2 hétre elutaztunk és elfelejtettük,hogy itthon a "kis" fánkkal mi lesz. Nagyon szép volt,kb. 1,5 m magas és piros, óriási virágokat hozott,ami kb. 2 napig élt és utána jöttek az újak. Már vagy 2 hónapja virág sem volt rajta,mert állítólag pihenniük is kell a fáknak....

lekapcsoltuk a fűtést és 2 hét múlva amikor hazaértünk megdöbbenve tapasztaltuk,hogy a "virágunk" meghalt.

képek róla:

[link]

[link]

valahogy fellehetne éleszteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook