Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás Horvátországban 2012 fórum

Nyaralás Horvátországban 2012 (beszélgetős fórum)


2012. jan. 14. 01:52
Crikvenica, Budapesttől 500 kilométer és végig autópálya vezet le.
2012. jan. 14. 01:29
Rab-szigeten van egy ilyen rész.Azt viszont nem mondanám,hogy sok a látnivaló,de azért van pár hely.
2012. jan. 2. 10:27
Kb. 10 éve voltam utoljára Horvátországban és emlékszem, hogy találtunk egy homokos öbölt a környéken, de nem emlékszem a nevére a helynek. Megnézem neked a régi fényképek között és megírom. Ngyon jó heyl volt, szerintem alkalmas gyerekekkel is.
2012. jan. 1. 22:50
szia! mi most voltunk nyáron, 4 kisgyerekkel, a legidősebb is csak 6éves volt, mi sibenik mellett laktunk, de sehol a környéken nem találtunk olyan helyet, ami alkalmas lett volna ilyen kicsi babáknak, illetve tömegnyomor volt minden strandon. mivel a városnézést sem akartuk kihagyni, eljutottunk Zadar-ba, és onnan nem messze pár kilométerre van északra Zaton (Nin alatt). Ez valami gyönyörű kis hely, egy csendes kis öböl, és kb 500m-t is be lehet úgy gyalogolni, hogy a felnőtteknek csak combközépig ér a víz. Az öbölnek 2 megközelítése van, az egyik ez a része, de a másik részén meg már olyan mély, mint ahova begyalogolunk az elejétől(na ez értelmes volt, szóval van nagyon sekély, mint a BAlaton, és mélyebb része is. Ja és homokos!!! se egy sün, semmi, sőt szép kagylók vannak a vízben, gyerekeim azt gyűjtögették, a parton van egy kis játszótér is, végig fákkal van övezve, így nem ég le az ember. A parkolás sem volt drága, de egy kis utcában kb 100m-re már fizetni sem kellett...Végül mi minden nap ide jártunk, annyira jó volt. szerintem jövőre, vagyis idén is ide megyünk, ha megyünk..
2012. jan. 1. 22:29
Olvasgatok most ott is,köszi.
2012. jan. 1. 22:22
Most néztem, hogy elég sok fórum van Horvátországról. Esetleg ott körülnéztél már?
2012. jan. 1. 22:14
Igen a nyáron mennénk,de elég tanácstalan vagyok,nem szeretnék beleválasztani.Köszönöm szépen a kedvességed!Tavaly a balcsin voltunk de 10 napból 9 napot esett az eső,így egy kicsit elment az itthoni nyaralástól a kedvünk.
2012. jan. 1. 22:05
Gondolom a nyáron mennétek. A fiamék voltak 3 gyerekkel, nagyon jól érezték magukat. Megkérdezem, hogy konkrétan hol voltak. Az unokáim állandóan emlegetik, annyira tetszett nekik.
2012. jan. 1. 21:53

Ki nyaralt már Horvátország olyan részén,ahol homokos a tengerpart/gyerekek miatt/a környéken sok szép látnivaló van.Ha valaki tud tengerre néző szállást 4 személynek/bevált szálláshely/szívesen

veszem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook