Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A veszekedések "slágerlistája" fórum

A veszekedések "slágerlistája" (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2009. szept. 27. 16:50
Nálunk minden veszekedés nevetéssel zárul.Szerintem ahol van szeretet,ott nem fajulhatnak el a dolgok.
2009. febr. 24. 08:34
El sem tudom képzelni az életemet veszekedés nélkül. Minden kapcsolatban kell egy kis "izgalom"
78. winny
2008. okt. 2. 14:03

Ha hiszitek ha nem TÍZ éve nem veszekszünk!!

Azelőtt szinte napirenden ment a vita.Betelt nálam a pohár amikor otthagyott és az udvaron is folytatta.

Én így:-na figyelj ide!Már mindent elmondtunk egymásnak.Semmi új nincs.Ez nem holtomiglan-holtodiglan hanem ÉLETFOGYTIG tartó kapcsolat.

Gondolkozz! Lehet normálisan és kulturáltan élni.

Lányok ez bevált.Imádnak hozzánk jönni,mert itt olyan nyugi van.Kedvesség.

77. filmes (válaszként erre: 75. - Katinkaboszi)
2008. szept. 27. 15:28
Meg szereted. :-) És EZ a lényeg.
2008. szept. 25. 13:56
nem veszekszünk, nem vitázunk.
75. Katinkaboszi (válaszként erre: 74. - Filmes)
2008. szept. 25. 10:58
Nem akarom elkijjabálni, de úgy néz ki, hogy egy-két beszélgetés után, talán van valami rálátása a dolgokra, és azért mi 33 év alatt mindig zöldágra tudtunk vergődni egymással, hiszen nem szeret egyikőnk sem vitatkozni.
74. filmes (válaszként erre: 69. - Katinkaboszi)
2008. szept. 24. 17:56
nem fogja, nekem volt ilyen kolis szobatársam anno.
2008. szept. 24. 17:52

hm, nem jut eszembe semmi....:)

semmi komoly...

72. o.andi
2008. szept. 17. 14:21
férjem...részegen jön haza szinte amikor itthon van mindig....ez nagyon "jó"vita forrás!!de nem tudom megállni szó nélkül!!
2008. szept. 13. 03:34
Sógórom mondása ,hogy olyan rövid az élet, minek azt is veszekedéssel tölteni Szerintem van benne igazság.
70. vipa
2008. jún. 17. 20:00
1 hete vesztünk össze utoljára.A kukával kezdtük (amit csak én vihetek be az utcárol) késöbb a bundáskenyérrel folytattuk amit nem akartam sütni neki mert történetesen egy nehéz nap után ( 4 óra túlóra) után fáradt voltam.
2008. jún. 17. 18:00

"Már megint mikor fekszel le, addig én sem tudok aludni" = Ő (pár perc múlva hangos horkolás)


Egy óra mulva kitotyog álmosan: "még mindig azt a hülye gépet vered? Mondtam már, h addig nem tudok aludni, míg be nem jösz!" -Ő balra el, majd percek mulva ütemes horkolás.


Erre én: hallgatok, egyszer csak megúnja!

2007. júl. 20. 11:49

-Pénzen /mert már megint hová lett a fizu/

-Nincs só a kajában:-) /Most mit csináljak ha édesebben szeretem/

-Vezetés /a hátsó ülésről másképp festenek a dolgok/

-

2007. júl. 17. 18:03

1 netezés

2 haverok

3 gyerekek zajongása

4 anyósék

66. anngi
2007. júl. 17. 17:46

csak ha nincs kaja ,

maskeppen semmi baja azt csinalok amit akkarok

de nagyon edes a hazimunkaba rengeteget segit

2007. júl. 17. 16:54

1. anyagiak (Pl.: úgy megsértődik mint egy gyerek ha szeretne valamit és azt mondom nincs rá pénz. Vagy én morcogok mert már meg is vette és most máson kell behozni az árát.)

2. gyerekek (Ki hogy neveli/ nem neveli őket)

3. rendrakás ( Született rendetlen aki elvárja hogy rend legyen körülötte.)

4. családtagok ( Após, anyós mit szólt be)

5. féltékenység

6. vezetés! ( Mikor kell csúsztatni a kuplungot, mikor kell visszaváltani, stb...Volt már olyan hogy valamiért letolt és amikor ő csinálta ugyanazt meg akarta magyarázni hogy azt néha mégiscsak úgy kell.)

7. haverok ( Csak akkor tűnnek fel amikor buli van vagy segítség kell nekik. Ha meló van akkor épp nem érnek rá.)

8. ital (Szerinte egy férfinak igenis ki kell engedni néha a gőzt de én útálom ha részegen közeledik/kötekedik.)

Hú, hát ez így rengetegnek tűnik. Persze hol ez a téma, hol az. És sokszor nem is veszekszünk igaziból csak vitatkozunk. A veszekedés az már haragból jön.

2007. júl. 16. 18:01
Ki mikor netezzen. Csak ezen vitázunk. De ezen sokat. Régebben a navalés, anyós, ki miatt ment neki autóval az oszlopnak. Ma már csak a net téma maradt. Szerencsére.
2007. júl. 16. 17:45
Veszekedés témája? Kölykök az előző házasságból. Mi még más témáig nem jutottunk el 12 év házasság alatt, mert mindig kimerül a veszekedés ebben a témában. Közös gyerekünk nevelésében egyetértés, pénzen még soha nem volt vita, lakás berendezése, nyaralás, házimunka? Tuti egyetértés. A téma "csak" amit az elején írtam.
62. szika (válaszként erre: 58. - RLindi)
2007. júl. 12. 12:04
A sorrend nálunk is stimmel, de mára a dohányzást szerencsére felváltotta a számítógép..vagyis nem tudom, hogy szerencse -e, ezt ugyanúgy utálom. :)))
61. Panna1
2007. júl. 12. 11:28
Na mindegy, nem akarok itt hangulatrontó lenni, tudom, hogy meg kell beszélnem vele, mert lassan egy zombi leszek ezektől a dolgoktól... De vagy sikerül kivárni az arra alkalmas dőpontot, vagy egyszer kifakadok, és eléggé felcsattanó hangnemben sikerül előadni az érzéseimet. Végül is mindkettő hatásos lehet....Majd meglátjuk!
60. Panna1
2007. júl. 12. 11:20

Valszeg az is a bajok forrása, hogy én otthon dolgozok, vállalkozásban, de tényleg DOLGOZOK! Van amikor nem 6-8 órát, hanem 10-12-t amikor hajtás van. De ő úgy gondolja, hogy emellett simán bele kell, hogy férjen, hogy én pakolászok.

Mondtam neki,hogy "Szivecském ha majd eltartasz, és nem kell dolgoznom, akkor majd számon kérheted rajtam a rendet, tisztaságot, addig viszont amíg te így állsz a házimunkához, egy szavad sem lehet!"

Lehet, hogy velem van a baj, de többre vágyom, mint a házitündér szerepe... Mégis lassacskán annak érzem magam. Persze tudom, hogy a házimunka elsősorban női feladat, nincs is ezzel gond, megcsinálom amit kell, de ezt ne használja ki!

59. Panna1 (válaszként erre: 55. - M_Marcsa)
2007. júl. 12. 11:07
Ezt a taktikát már próbáltam, gondolhatod, hogy ő bírta tovább!!! Ha meg egy nagy rendrakás-takarítás után próbálom fenntartani a rendet, és rászólok, akkor meg jön azzal, hogy házsártos vagyok...
58. RLindi
2007. júl. 12. 10:59

1.anyósék

2.rendrakás

3.dohányzás

De amugy imádjuk egymást:-))

2007. júl. 12. 10:58
Anyósék.
56. hannabébi (válaszként erre: 54. - Panna1)
2007. júl. 12. 10:54
Ez nálunk is téma. Ma reggel is felköltött mert szanaszét volt a cucca és nem találta reggel. Kitakarítok ő meg hazajön végigvonul a sáros bakancsával a fehér padlón, meg minden csekket széthagy papírjait,kulcsot, cigit,aztán énrajtam keresi. Bár én Húsvétra amit vettem 10 db kindertojást, úgy eldugtam a gyerekek elől hogy még most sem találtam meg. Jövő húsvétra majd elő kerül.
55. M_Marcsa (válaszként erre: 54. - Panna1)
2007. júl. 12. 10:46
Én azt szoktam csinálni, az eámaradt csészéknél, hogy ott hagyom Mindenhol rendet teszek, a zoknikat pedig lerakom pl. a komputer mellé, az aztalra. Jól látható helyre. Elrakja, no comment. Persze, ritkán hagyja el a cuccait.
54. Panna1 (válaszként erre: 32. - Szika)
2007. júl. 12. 10:30

Ezt én is nagyon utálom! Ilyen rendetlen embert nem találni még egyet, mint a drága férjecském! Ott rak vagy vesz le mindent, ahol épp áll. Ebből kifolyólag az egész lakás bermely részében találni egyet-egyet a pólójából-zoknijából, kávéspohárból, túrórudis-papírból, stb. Nem arról van szó, én se a rend és tisztaság mintaképe vagyok, időnként elpakolok magam (és persze Ő) után. Azon tudom magam a végletekig felhúzni, amikor előadja, hogy mekkora kupi van itthon, pedig ő nagyon szereti a rendet.Az oké, azt ő is tudja, hogy csinálni nem csinálja. Hát én meg nem vagyok háztartási robot! És haza jön, én meg ugráljak körülötte mint egy csicska!

Bocs lányok, hogy így kiborultam, de azt hiszem nálam épp most telik csordultig az a bizonyos pohár.... Lassan robban a bomba. (Na majd akkor tényleg lesz itthon kupi! HIHIHI)

Ti hogy tudjátok rávenni a párotokat, hogy minimális szinten legyen önellátó, rendtartó?

Várom az ötleteket!

53. szika (válaszként erre: 52. - 4726e582cf)
2006. jún. 12. 18:33

:DDDDDDDDDD

Jóóó nagyon :)

52. 4726e582cf (válaszként erre: 51. - Szika)
2006. jún. 12. 18:25
:))))))) nálunk még az eleje, ha több, mint másfél év az annak számít, de kikiáltva csak fél éve van a történet. Egyszer zörrentünk a kutyám miatt... mert azt a nagy lovat miért nem kötöm pórázra... Na de mindegy is :). Már a múlté, azóta kaptam nevelős DVDt (ha érteném az egész szöveget biztosan hasznos lenne :D), meg miegymást, hogy neveljem az eleve halálranevelt kutyát. NO de legyen neki karácsony :D.
51. szika
2006. jún. 12. 18:05
ÁÁáááá. Külsőm miatt még soha egy rossz szót sem hallottam tőle. inkább folyamatosan dícsérget, hogy miylen szép vagyok, meg gyönyörű, meg szexis és kívánatos..pedig lassan 5 éve vagyunk együtt...szóval ez nem a kapcsolat elejének a lelkesedése.... :)))))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook