Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szilveszteri műsorok fórum

Szilveszteri műsorok (beszélgetős fórum)


2012. jan. 6. 20:08

A Magyar Rádió (MR1) Szilveszteri műsorát - BUÉK 2012 - holnap (szombaton) 8:50-től megismétlik.

Kíváncsi vagyok rá.


Most szilveszterkor a TV-ben az m1 műsorát néztük - átlagos volt.


Szívesen emlékezek vissza a régmúlt rádió, illetve TV szilveszteri műsoraira:

Kabos - Kibédi - Kazal - Hofi - Sas - stb.

2012. jan. 6. 12:29

Sziasztok!


Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Szerintem a nézhető szilveszteri műsorok a 90-es évek közepétől megszűntek. Házaspárbaj, Év sportolója, Szuperbola, régi Gálvölgyi-show...


Tücsimücsi írod a Youtube-ot. Éppen tegnapelőtt este akadtam rá ezekre a kincsekre én is, hát végignéztem őket, valamikor hajnalban feküdtem csak le. Szépen jöttek elő az emlékek: az óra éjfél előtt, a gongszó, Himnusz a Hősök terén, körkapcsolás az országban, helyszíni tudósítás a városból, feladatok a taxisoknak, stb.


Akinek esetleg megvan a 87-es szilveszteri adás éjfél utántól (Déri Jánossal), azt megköszönném. A Tecsőn csak pár perc van belőle.

2012. jan. 2. 10:32
Ezek a régiműsorok lehetséges, hogy fent vannak archívumokban valahol a neten.
7. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Nestea32)
2012. jan. 1. 19:37

Emlékszem:-)


A you tube-on lehet igazi kincseket találni, pl. 1986 szilvesztere a Szín-házibuli több részletben, aztán 1987-es szilveszter, nézelődjetek!

Egészen más világ volt akkor, mindig élő adásban mentek a műsorok, olyan kultúráltak voltak a műsorvezetők, meg az egész program. Most meg az igénytelenség, alpáriság, szenny ömlik a médiából semmire nem való "műsorvezetőkkel".

6. Orsy27 (válaszként erre: 5. - Nestea32)
2011. dec. 31. 21:02
Igen, az Év sportolója. Az nagyon jó volt!
2011. dec. 31. 20:54
Ami még hiányzik, az a dec 25-26-i szupersportoló. Egyik nap a férfiak, másik nap a nők voltak.
4. Nestea32 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2011. dec. 31. 20:45

Ááá, semmi ilyen. Csak megnézném őket ismét.

az a jó pénz vajon mennyi lehet???

3. 9f98008a3b (válaszként erre: 1. - Nestea32)
2011. dec. 31. 20:41

Tényleg!


Milyen jó volt!

Mindig vártuk, az elsők voltak ott a szeren...:)


Most meg:S


Pfff!


Inkább egy jó filmet! :)

2. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Nestea32)
2011. dec. 31. 20:40
a tévéből kikérhető jó pénzért, ha valami személyes érintettséged van a műsorban, pl. szerepeltél benne vagy családtagod..
2011. dec. 31. 20:24

Régen nagyon jó műsorok voltak a tévében.

Pl. házaspárbaj. Emlékszik erre vki? Valahonnan meg lehet őket szerezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook