Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új év - új élet? fórum

Új év - új élet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Új év - új élet?

15. arany52 (válaszként erre: 14. - Rozália)
2012. jan. 1. 18:04
Viszont kívánom drága Rozikám.
2012. jan. 1. 16:17
Arankám, békés, nyugodt, örömteli új esztendőt kívánok!
13. arany52 (válaszként erre: 12. - Riaria)
2012. jan. 1. 00:10
Köszönöm és viszont kívánok Neked is minden jót az Új évre, amit szeretnél.
12. Riaria
2011. dec. 31. 23:10
Gratulálok az írásodhoz. Kívánok Békés, Boldog Új Esztendőt, szeretetben, egészségben, gazdagságban!
11. arany52 (válaszként erre: 10. - Winny)
2011. dec. 31. 19:08
Köszönöm.
10. winny
2011. dec. 31. 17:49
Gratulálok!
2011. dec. 31. 15:04
Minden emberi élet értékes, célokkal, tervekkel, küzdelmekkel.
2011. dec. 31. 14:51

Minden reggel egy új nap kezdete, jó és rossz döntések lehetősége, örömé és bánaté. Szóval bármi.

Éljük az életet, a sorsot, a kötelességeinket, mulasztásainkat... Bármit valami mellett, vagy ellen. Csak fel kell vállalni, esetleg éppen lemondani. Ez az élet...

2011. dec. 31. 13:52
Fontos bizony, ez a legfontosabb, hogy az elmúlt időből tudjunk tanulni, levonjuk a konzekvenciát és teljesen mindegy , hogy mikor.
2011. dec. 31. 12:58
Az év csak egy földi idöszámítás és nem karmikus szakasz. Bármikor változtathatunk, hozhatunk fontos döntéseket, amik kihatással lesznek a jövőnkre. Igazából ha mindig megtesszük a jelenben a tölünk legtöbbet, akkor abból tanulhatunk, hogy legyünk minél eredményesebbek. Márakinek ez fontos. :)
2011. dec. 31. 10:47

Igen, valahogy én is így gondolom. Magamban számba veszem mit hozott az előző év, és azt is átgondolom, hogy min kellene vagy min lehet változtatni, de amúgy nagy változás nincs, hiszen maradok aki voltam,se egészségesebb, se karcsúbb, se gazdagabb nem leszek az új évben se. Persze azért az ember reménykedik, hogy kicsit jobb lesz az előzőnél.

BUÉK Mindnyájatoknak.

2011. dec. 31. 10:41

Én úgy érzem van egy kis új remény és igenis elmúlt egy év. Kicsit számot kell vetni mit tett vagy nem tett az ember. Nem úgy új az év, hogy minden más, de esélyt kell adni és tanulni a hibáinkból!

BUÉK!

2011. dec. 31. 09:58
szerintem semmi új nincs és nem szokott lenni mivel az csak egy nappal több mint ahogy amúgy is mennek egymás után a napok, és ezt a szervezeted nem érzi csak te tudod hogy mi történik 31-én éjszaka, akivel nem voltál jóban addig utána 1-től sem leszel jóban akinek van tartozása annak a következő nap is lesz amíg nem rendezi. Szerintem. nem lesz semmi új élet benne.
2011. dec. 31. 09:55

Szia!


Neked is kívánok sok-sok szép évet, melyet a szeretteiddel élsz meg egészségben.

2011. dec. 31. 09:44
Közeleg szilveszter napja és ilyenkor az emberek általában végeznek egy számadást, sorjába veszik mennyi jót és mennyi rosszat adott az év, hány terv valósult meg és hány maradt megvalósulatlan.
És január 1-vel kezdődik egy új év, új reményekkel és vágyakkal és talán egy új élet.

Ugrás a teljes írásra: Új év - új élet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook