Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon fogok újra bízni benne? fórum

Vajon fogok újra bízni benne? (beszélgetős fórum)


1 2
35. Noarashi (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. dec. 31. 14:55

Sajnos tapasztaltam már ilyet én is. Én kivágtam a pasit, mint a macskát sza.ni. Tudod, az ilyen típusú pasi ilyen marad mindig.

Átérzem hogy mennyire fáj ez az egész, sokkoló volt a levelezését olvasni.

Magadat teszed csak tönkre ha vele maradsz.

Az a duma, hogy te nem ölelgeted őt ezerszer...na hiszen. Meg a "nekem higgy, ne a szemednek"

Sajnos egy sz.r alakot fogtál ki. Neked kell tudni, hogy te ezt mennyire bírod tolerálni. Van akinek megy, van aki meg tönkremegy.

34. 2caf8744b6 (válaszként erre: 32. - EsztyMorgan)
2011. dec. 31. 14:54
Nem vagy te hibás!!!!!!!!!!! Nem is kell mondogatni, azt éreznie kell!!!!!!!!!!!!!! Nem kell dobálózni ezzel a szép szóval mert a végén elveszti varázsát. Ha szereted nehéz és fájdalmas időszak következik az életedbe. Vissza él a bizalmaddal az biztos. Mérlegeljél és rá jössz, hogy mi az ami neked még bele fér, de neki ne hidd el, hogy abba hagyja legfeljebb óvatosabban csinálja.
33. Enéh1 (válaszként erre: 32. - EsztyMorgan)
2011. dec. 31. 00:59

sztem se ezen múlik a kapcsolat, meg az se mindig jó ha valamit sokszor mond az ember, inkább kevesebbszer, akkor többet ér, mert váratlan és szívből jön, nem erőltetett!


Hagyd sztem, engedd el, fiatal vagy, találsz mást aki megérdemel és tisztelni fog!

32. EsztyMorgan (válaszként erre: 26. - Enéh1)
2011. dec. 31. 00:46
Nem... azonkívül, hogy tulajdonképpen én vagyok a hibás, mert nem mondogatom a nap 24 órájában, hogy szeretem.. és hogy ez neki milyen rosszul esik. Lehet, hogy le vagyok maradva, de eddig úgy tudtam, hogy nem ezen múlik egy kapcsolat.
31. Pen80 (válaszként erre: 29. - Estefani)
2011. dec. 30. 20:51
Ennek a témához nincs köze szerintem.
30. Pen80 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. dec. 30. 20:50

Hú, nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. :(

Szerintem azt gondold végig, hogy később, akár babával, gyerekkel, egyéb gondokkal kell-e neked az, hogy minden 10 perc késésénél arra gondolj majd, hogy vajon kivel volt, ki miatt késett el. Szerintem van az embernek elég problémája az életben, senkinek nincs szüksége arra, hogy pluszban generáljon, ha nem muszáj. Én nem tudnék többé bízni benne, az biztos.

2011. dec. 30. 20:50
Az igazi szeretet megbocsájtó. Hallgass a szívedre, és az megmondja a választ.
28. Enéh1 (válaszként erre: 27. - Bnedora)
2011. dec. 30. 19:58
persze, ez odáig rendben van, nem is azt mondta, hogy bocsássa meg amit tett, csak utálom az olyat, hogy rávetítik a nőkre, mert nem tud ép választ adni, hogy mit miért cisnál, csak megy a f.rka utána! már bocsánat
27. bnedora (válaszként erre: 26. - Enéh1)
2011. dec. 30. 19:55
Szerintem teljesen mindegy, hogy miért csinálta, ebben az emberben nem lehet megbízni. Még jó, hogy ilyen "korán" rájött, hogy valóban milyen ember is. Jobb minél előbb túl tennie magát, más párkapcsolat után nézni. Tudom, nem egyszerű, de annak semmi értelme, hogy évek múlva is ez járjon az eszébe.
26. Enéh1 (válaszként erre: 25. - EsztyMorgan)
2011. dec. 30. 19:51
és nem mondta el, hogy miért csinálta? valami konkrét dolgot!
25. EsztyMorgan (válaszként erre: 5. - Pillangó28)
2011. dec. 30. 18:36

Szia :):)

Hát igen.. a babaprojekt az felfüggesztve, ezt meg is mondtam.. komolyan azt érzem, hogy valami megváltozott bennem.. lehet, hogy ez csak a düh mondatja velem, de nem tudom mit csináljak.

26-án találkoztunk személyesen is, persze esküdözött, de isten bizony.. én nem tudok neki hinni. Alapból nem értem minek kellett neki ezt csinálni.. hogy én milyen vagyok vagy nem vagyok, az szerintem mellékes. Minden ember más.. én teljesen más habitus vagyok, nem tehetek róla. Ő most nagyon azon van, hogy új év, új élet... de én nem tudom.. valahol szeretem, vagyok ennyire hülye.. Egyelőre csak annyit mondtam, hogy HA lesz is ilyen.. csak határidővel. Ha újra képes leszek bízni benne, és újra tudok úgy nézni rá, mint mondjuk 2 hónappal ezelőtt, akkor talán van esély, de máskülönben ha nem is előbb vagy utóbb, de szakítás lesz.. szóval most erősen be vagyok zavarodva.. :(:(

2011. dec. 30. 15:59
Nem nem fogsz!!!!!! Az más kérdés, hogy szereted és szeretnél bízni de értelmetlen, hasztalan, és ha bízol benne annál jobban játszik veled. Fiatal vagy és ne pazarolj az életedből éveket ilyen fura fazonra. Nincs értelme.
23. Enéh1
2011. dec. 30. 14:37
megalázó amit csinál, röviden-tömören!
22. Azurit
2011. dec. 30. 14:33
Én,csak így egyszerűen lapátra tenném!Inkább élnék egyedül,mint egy ilyen férfival!
2011. dec. 30. 14:18

Amikor még új egy szerelem,

Amikor még azt sem kérdi,

Épp most hol jársz,

Nincs messze semmi, nincs távolság.


Amikor még él a bizalom

De a néhány furcsa telefon

Mindent elvág.

Úgy érzed, nagy lett a távolság


Lehet, hogy féltékeny vagyok,

De ha őrültség, ordíts rám!

És ha tényleg nincs rá semmi ok, Ordíts rám


Háromszor szóltam rád,

Háromszor kértem, hogy mondj mindent el

De Te háromszor nem jöttél el.

Neked ez a szerelem? Oh, oh…


EDDA


Szerintem ezzel mindent elmondtam.

Ha meg tudsz bocsátani (én nem ez a típus vagyok), akkor tedd meg, de gondolj bele, hogy hányszor szeretnél a telefonjába nézni, vagy a közösségi oldalára felmenni, vagy bármi ilyen...

Mert akkor inkább felejtős a további jövőtök, hiszen csak kínoznád magad.


Sok sikert!!!

20. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 2. - Rohiani)
2011. dec. 30. 12:53
Egyetértek!
2011. dec. 30. 12:42

Ha valami "eltorik", azt nehéz helyrehozni. Sajnálom, hogy ez tortént Veled, ha nagyon szereted próbálj megbocsátani, de arra számítanod kell, hogy mivel már 2 nonél rovid ido alatt bepróbálkozott, nem biztos, hogy megérdemli és nem valószinu hogy ez nála az utolsó alkalom volt. Az meg hogy rád akarja kenni az egész, elég nagy gerinctelenségre vall.

Mióta vagytok egyutt?

18. Enéh1
2011. dec. 30. 11:56

Tudom, rossz ezt így olvasni, de csak jót akarunk, ha egyszer-kétszer megtette, többször is megteszi! Nem gondolja komolyn, csak azt, hogy:

-na, van egy biztos pont az életemben, akviel azt csinálok amit akarok, úgyis megbocsát, stb...

ő attól parázott most be, hogy tényleg elveszít, de nem azért mert szeret, hanem a megszokás!

17. ad338a2ba0 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. dec. 30. 11:53
Szerintem ne higgyj neki, ez már nem az első volt és ebből tuti megcsalás is lehetett volna, na de lehet is volt már mással!Aki egyszer megteszi, máskor is, aztán meg akinek megfordul a fejében és még beszél is róla!!!Valamint egy normális kapcsolatban nem fordul meg egyik fejében sem, nem hogy még megtegye!!Találsz másikat egy nőnek abszolút tiszteletben tartás kell, de ő nem tart tiszteletben!!Találsz olyat aki szeret igazán és nem tesz veled ilyet!!!
2011. dec. 30. 11:52
Felejtős!!A férfiak agya így működik:ha megbocsátotta az elsőt,a másodikat,akkor a harmadikat...és sokadikat is megfogja,pláne ha már gyerek is lesz! Dobd ki időben!!!!
15. Kirani
2011. dec. 30. 11:50
Az előttem lévők már leírták, többen is, amit gondolok. Sürgősen szakíts, ez a dolog benne nem fog változni. Mondom mindezt úgy, hogy nagyon nem vagyok az azonnal szakíts híve, hanem a kommunikációban hiszek. De nálatok egyértelmű, hogy nagyon kétfélét akartok. Dönts, ahogy jónak látod, de ez csak rosszabb lesz. Egy egyensúlyozó bizalmat játszott el újra. Ha mégis maradnál (ne tedd), akkor legalább a gyereket projektet felejtsd el!!!
14. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 9. - Bnedora)
2011. dec. 30. 11:44
Felejtős a pasi az biztos!De gondolom,Esztynek vannak kérdései amikre választ szeretne kapni,hogy igy vagy úgy,de tovább tudjon lépni!
13. Enéh1
2011. dec. 30. 11:44
Főleg, ha gyerek projekt is van a képben, gondolt át, mert a mai világban nem egyszerű egyedül felnevelni egy gyereket! és ha így megcsinálta, akkor a gyerek mellett míg Te otthon van a babóval mit csinál, merre megy stb...akkor nem lehet annyira ellenőrizni valakit, mivel leköt a manó...és akkor az a legfontosabb az embernek!
12. Enéh1 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. dec. 30. 11:43

Szia!


Nekem úgy tűnik, hogy nem biztos a dolgában a fiú, legalábbis azért, mert csak úgy véletlenül nem hagyok nyitva egy fb-ot, ha takargatni akarok valamit. először tagad, utána vall...na, ez így nem kerek a számomra, sztem direkt csinálta, hogy olvass bele... sajnálom ami történt, de most ő kaparjon egy kicsit, ne add magad könnyen vissza!

Megbeszéltétek elsőre a problémát, próbáltál rajta változtatni, erre meg kavar a kolléganőjével!rmeek

11. 1b0de372a7 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. dec. 30. 11:42

Szerencse a szerencsétlenségben.

Sajnálom,de valószínű nem ő az igazi neked.

Én nem békülnék,mert előbb utóbb nem kapod el időben csak utóbb.

Boldogabb új esztendőt neked csajszi és hidd el lesz ez még jobb is.

Viszont jó tanács,mindig is lesznek ilyen pasik akik nem bírnak a vadászos vérükkel..

Viszont akadnak még olyanok akik igeés én kívánom abból az 5%-ból sikerüljön neked is kifogni valakit.

Sajna ilyen a statisztika.

Ez a pasi meg felejtős amúgy szerintem már túl is van mindkettő nőn.

Aki szerelemes az..hát nem éppen megcsalni készül a másikat szexet is lebeszélve..

2011. dec. 30. 11:41
Ne hagyd hogy hülyének nézzen, mert még ha egy eset lett volna akkor érdemes átgondolni a dolgokat hiszen mindenki hibázhat, de ha már kétszer ott már gondok vannak főleg ha téged okol ezért. Ha most engedsz neki akkor tudja, hogy veled bármit meg lehet tenni mert eltűrőd, később meg már a gyerek miatt lesz problémás a különválás. Én nem igazán hiszek a 'mostantól más leszek' szövegben.
9. bnedora (válaszként erre: 8. - 4fbd4b2862)
2011. dec. 30. 11:39
Szerintem ezzel a pasival nem szabad megbeszélni semmit, simán el kell küldeni. Ha most ilyeneket csinál, később sem fog változni, sőt, talán még rosszabb lesz. Egy bizalmatlan kapcsolatnak nincs értelme.
2011. dec. 30. 11:37
Szia!Nem vagy könnyű helyzetben,első körben a baba témát szerintem hanyagolni kellene egy időre!Újra megbízni?Sok idő..Mindenesetre ülj le vele beszélni,hogy ez mire volt jó stb!
7. buschne (válaszként erre: 2. - Rohiani)
2011. dec. 30. 11:36
Egyetértek :)
2011. dec. 30. 11:35
Na ne már,hogy te egy ilyen kis féreggel még bármit is kezdjél....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook