Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmem, barátom, társam fórum

Szerelmem, barátom, társam (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. júl. 15. 21:36
igen...így kell a Férfi...legyen barátom, lelki és szellemi társam, ágybéli partnerem..harmóniában, jóban-rosszban...a társam legyen, akit nekem rendeltek, aki hozzám tartozik...így kell a Férfi:))
3. PC
2007. máj. 25. 20:31
sziasztok! nekem volt ilyen kapcsolatom, a legjobb barátom volt, az életem értelme, a gyermekem apja, a szeretőm...és én tényleg hittem azt, hogy ez örökké tarthat. sajnos mi nők többet tudunk tűrni, harcolni és küzdeni egy kapcsolatért, épp abból adódóan amit ő jelentett nekem, fájt annyira a vége, és ahogy vége lett. nem hiszem találok még valaha valakit , nem tudodm merjek-e bízni, és hinni...
2006. júl. 20. 14:26
Ehhez a cikkhez csak annyit füznék hozzá, hogy az Én esetemben az sem volt probléma ha nem eggyütt mentünk el valahova.De az sem ha valamiben nem értünk eggyet.Barátok szempontjából is mindenkinek megvan a sajátja!A szexből Én keveset kérek mert ki kelléheznem rá!A tartós kapcsolat azért alakult ki mert elfogadjuk egymást olyannak amilyenek vagyunk!Mert Mi kellünk Egymásnak!
2006. máj. 16. 19:53
Minden rossz tapasztalat ellenére, a boldogság legfőbb forrásának ma is a kiegyensúlyozott párkapcsolatot tartjuk. Szerelem, házasság, gyerekek. A legtöbben ezt szeretnénk az élettől. Ám ha megkapjuk rá az esélyt, hagyjuk, hogy tovaröppenjen kezünkből a kék madár...
Olyan szépen indul minden. A házasságok többsége szerelemből köttetik; fiú és lány nem tudnak tovább egymás nélkül élni, örök hűséget fogadnak egymásnak.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook