Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Síkosítót lehet pótolni intim együttlétnél babaolajjal? Tapasztalatok?:) fórum

Síkosítót lehet pótolni intim együttlétnél babaolajjal? Tapasztalatok?:) (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2023. szept. 6. 08:18
Nem
2023. aug. 29. 15:39
Bő 10 éve senki nem írt ide.
75. töprengő (válaszként erre: 74. - Zsú1965)
2013. júl. 12. 12:58
Igen sajna van ilyen...
74. Zsú1965 (válaszként erre: 73. - D41005143d)
2013. júl. 12. 11:07
Eljut(hat)sz még abba a helyzetbe, hogy nem csak izgalom függvénye. Nem hallottál a menopauzásról?
2013. júl. 12. 09:10
nincs egyentalan szukseg ra,lenyeg nagyon felizgulj es igy nincs szukseg semi olajra,vagy sikositora.
2013. jún. 6. 09:26
Köszi,az Anti Vali oldal... Sok jó dolgai vannak.
71. Anthico (válaszként erre: 70. - Töprengő)
2013. jún. 6. 08:41

Ha nagyon természeteset akar valaki, itt van egy:

http:// antalvali. com/boszorkanykonyha/illatos-bio-sikosito.html (szóközöket vegyétek ki)

Ez elvileg az óvszert sem oldja. A legtöbb síkosító olaj alapú, ami viszont nem túl jó barát az óvszerrel, ami ugye nemkívánatos lyukadásokhoz vezethet, ha valaki így védekezik.

2013. jún. 6. 08:29
Nem tudom hol találtam ezt az infót : Lenmagból fözni. Zselé szerű anyag lesz belőle. De ez nem romlik meg hamar?? Tartósítót teszünk bele, nem annyira természetes....
69. user12
2012. szept. 30. 20:13

Szerintem a Durex stb. jól megszedi magát rajtunk. Pofátlanul drágán adja a termékeit, . Gyógyszertárakban kérdezzétek meg hogy van-e Romed óvszerük. Én 5 éve használom, minőségben ugyanolyan jó mind a Durex, és töredék ára van... Ugyan így síkosítóban is van jobb, a természetes. Ahogy észrevettem pofátlanul akarják ezt is titkolni de én leírom ezt a nagyon egyszerű dolgot: LENMAG , angolul FLAX SEED! Simán csak főzni kell a magot kb. 10 percig, BESŰRŰSÖDIK, és le kell szűrni. Hűtőben tárolandó, esetleg E vitamin tablettát kell bele rakni, tartósítás gyanánt. E vitamin tablettát a gyógyszerboltban lehet venni.


Keressetek rá YouTuben , Googleben. Én kipróbáltam a párommal, és elmondhatom, tökéletesen bevált, lenyelhető mert nagyon egészséges(vegetáriánusok is fogyasztják), nincs rossz szaga, de ha kell ezer módon ízesíthető(citrom, esszenciák, virágszirom, méz, amit csak kitalálsz.....) bőrre kenhető, análisan is nagyon jó, és vízbázisú=óvszerre is kenhető.


Nézzétek meg

************

DIY Love Juice: Make Your Own Personal Lubricant

[link]


Do It Yourself- Homemade Natural Hair Gel with Flaxseeds:

[link]



Nagyszüleink, őseink korában nem volt kapitalizmus, nem kábították az embereket azzal, hogy vedd meg "mert az a legjobb". Azt használták ami a környezetükben volt, és a természet a legjobb hitech a mai napig... Ha valakinek van még ilyen régi receptje, leírhatná. Csinálok egy weboldalt, publikálom a tudást... Fogamzásgátlók is vannak a természetben elérhető közelségben, de ha publikus lenne, nem menne a gyógyszeriparnak a haszon... Én mondom nagyon álnok a világ, nagyon uralkodik rajtunk az a bizonyos felső tizezer. Korlátoznak, és a szabadság látképével hitegetnek, hogy demokrációban, szabad világban élünk... Lásd ACTA, SOPA...

68. 298b15dfdd (válaszként erre: 67. - Töprengő)
2012. aug. 28. 17:03
Hú ez már dőzs!:)
67. töprengő (válaszként erre: 66. - 298b15dfdd)
2012. aug. 28. 13:41

Csoki? Az nem volt benne sajna.

De a cukros az használ ott lent? Ugyan biztosabb finibb ha nyalizzák ;)

Fahéj? Nem okozna túlzottan vérbőséget? Na nem sok, csak egy csipetet 2 dl nyibe..

66. 298b15dfdd (válaszként erre: 65. - Töprengő)
2012. aug. 28. 12:13
Csoki is volt?:)
2012. aug. 28. 11:54

Kecske tejet nem tudok szerezni. :(

Bocitejet azt igen. Vagyis ez a joghurt, mert az lesz belőle, remek síkosítói is?

Mert a tejtermék minden formája nálunk mindkettőnk megeszi.

Ja meg a hüvelyflórát se a joghurt, se a kefír nem " buggyantja " meg.

Darabig a kaukázusi kefir gombával irrigáltam, és rendbe jöttem. Vagyis ezzel a gombának nevezett akármivel készítettem el az általad leírt módon, házitejjel..

2012. aug. 27. 17:52

8,25dl kecsketej

2 evőkanál friss Danon krémes joghurt.

A tejet felfőzöd,majd lehűtöd 40 fokosra,közben egy üveget sterilre mosol,és felmelegíted 60 fokosra.Az üveg aljára teszed a joghurtot,ráöntöd a tejet,és száraz dunsztba teszed.Megvárod míg teljesen kihűl,utána ízestheted akár csokoládéval.Az ízesítés partnerfüggő.Készítheted kisebb adagban is.Garantáltan természetes,biotermék ,a felesleg elfogyasztható,elnyalakodhat ó....

2012. aug. 27. 17:11

Na mi az senkinek nem kell síkosító?

Körömvirág, cickafark, fahéj, mit szóltok?

Seavaj meg ami a naplómba van recept, baromi drága..

62. 39694c0c70 (válaszként erre: 61. - Töprengő)
2012. febr. 10. 16:35

Az óvszertől nem lettél gombás, vagyis inkább, nem az óvszertől lettél gombás!

Ez olyasmi, mint amikor a szexológustól azt kérdezik lehet-e VC-ben teherbe esni? :)

Válasz:

- Igen lehet, csak nem túl kényelmes és higiénikus! :))


Lehet-e olyan ágyban teherbe esni, ahol előtte szexeltek?

Válasz:

- Igen, lehet, de nem az ágytól! :))

61. töprengő (válaszként erre: 60. - 39694c0c70)
2012. febr. 10. 16:25

Igazi növényi olajokra.. Csak milyen legyen?

5. Használjon természetes síkosítót!


Szexuális aktus során az ásványi olaj, a vazelin, a tojásfehérje és a natúr joghurt kitűnő síkosító szerek, mivel nem allergizálnak, és nem tartalmaznak kémiailag irritáló anyagokat. (Ne használja a vazelint gumi óvszerrel együtt, mert a gumin lyukak keletkeznek.) Ne használjon babaolajat, mert illatanyag van benne, ami irritálhat.

Mert volt rá példa hogy az óvszertől lettem gombás. És az a síkosító amit kapsz a boltba arra jó, hogy utána a dokinál köss ki illetve általában a nő, mert gomás, és viszket, csíp minden baja van..

60. 39694c0c70 (válaszként erre: 59. - Töprengő)
2012. febr. 7. 13:12

Milyen témában vársz ötleteket?

A disznózsír nem hiszem, hogy jó lenne síkosítónak. :))

2012. febr. 7. 12:16
Nincs újabb ötlet?
58. töprengő (válaszként erre: 57. - Hitta)
2012. jan. 25. 20:36

Síkosítónak gondoltam. Hiszen az is valamilyen olaj. Naon drágáknak találom. Eccer régebben a tes..ba néztem.

Maria Treben a disznózsírra csinálta a kencéket.

Olajjak is lehetne csak talán nem kellene annyira felmelegíteni..

( Nyitok lehet egy naplót, oda beteszem az infót )

57. Hitta (válaszként erre: 55. - Töprengő)
2012. jan. 25. 14:19
szerintem ez nem is rossz elgondolás, belegondolva, hogy irrigálni is lehet a cickafarkteával. Alapvetően mire jó az olajos oldat belőle?
56. b486c9cf7d (válaszként erre: 55. - Töprengő)
2012. jan. 25. 14:17
Jatszal, ennyire nem melyultem el a temaban, csak a forum kiirojanak javasoltam, hogy a babaolajnal megiscsakk jobb a termeszetes novenyi olaj.
55. töprengő (válaszként erre: 54. - B486c9cf7d)
2012. jan. 25. 13:45

Igen megtaláltam hogyan csinálják.

De ha a cickafark jó viszketésre, miért nem lehet az használni? Megelőzésképp.

Illetve a cickafarkteát lehet inni is. Ha annak az " olajos " oldatát használom néha síkosítónak, mi lehet a baj?

Azt ha épp nyalakodunk, nem károsabb mint az ízesített akármik..

Csak játszok a gondolattal..

54. b486c9cf7d (válaszként erre: 52. - Töprengő)
2012. jan. 25. 12:11
Szerintem csak netrol tudsz extra szuzet beszerezni, uzletben lehet talalsz illatmenteset, ami nem extra, de nem ugy keszitik, amit leirtal (ugy a koromviragolajat es bizonyos szirom olajakat keszitenek), a kokuszzsirt a kokusz husabol sajtoljak ki.
53. töprengő (válaszként erre: 34. - Mese)
2012. jan. 25. 10:40
Ha lenne se vennék! Tartok tőle tele olyan anyaggal, amitől inkább megbuggyan a hüvelyflóránk.. És akkor mehetsz a dokihoz. Aki felír vagy 2000 Ft hüvelytabit, kenőcsöt. Kenőcsből 2 - t. A partnernek is....
52. töprengő (válaszként erre: 28. - B486c9cf7d)
2012. jan. 25. 10:35

És azt hol lehet kapni? Netes megrendeléssel van csak?

Vagy házilag is gyárthatjuk. ( pl hidegen sajtolt olajat öntünk, egy 10 dkg - nyi kókuszra. 2 hétig meleg helyen naponta többször felrázni. majd leszűrni. vagy vajat felmelegítünk, és bele a kókusz. nem forróra gondolok ).

51. 39694c0c70 (válaszként erre: 50. - Mese)
2012. jan. 24. 23:14
Egészségetekre! :))
50. mese
2012. jan. 19. 13:27

Jelzem, kipróbáltuk a babaolajat, orálisan és mindenhogy szex közben, nekem nagyon bejött, íze, egyáltalán nincsen, az illata isteni, nagyon izgató.

A partneremnek nem igazán jött be, de nekem nagyon-nagyon tetszett!

49. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Mese)
2011. dec. 29. 20:59

Attól függ, hogyan szeretnéd alkalmazni! :)

Ha egy közös masszázs során, az előjáték részeként, az OK! :)

(Ilyenkor már termelődik annyi váladék, hogy nincs is szükség semmiféle síkosítóra)

Ha orális szex előtt használnád, előbb győződj meg arról, hogy hányás nélkül képesek vagytok bedobni egy felest, mondjuk illatosított ÉTOLAJBÓL! :))

(Mivel a babolaj is növényi olaj)

48. 31c1daa9fa (válaszként erre: 46. - B486c9cf7d)
2011. dec. 29. 20:37
Más viszont nem. Ez a jó benne. :P
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook