Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amerikai könnyűszerkezetes építés - ki tud róla? fórum

Amerikai könnyűszerkezetes építés - ki tud róla? (beszélgetős fórum)


9. Cucus7 (válaszként erre: 7. - Zsuzsi6)
2008. nov. 14. 01:37
Látszik, hogy átélted. Én meg okosodtam. Hiába amin már túl van az ember, és odafigyel, ahhoz már ért. Én az ablakcserén vagyok kb. 3 éve túl és mindenkit figyelmeztetek mire kell vigyázni. De a te leírásod tényleg szuper, gratula.
2008. okt. 27. 09:08

Tudtok megbízható vállalkozót is ez ügyben?

Esetleg egy tól-ig négyzetméterárral?

7. Zsuzsi6 (válaszként erre: 5. - Vikka78)
2008. febr. 27. 10:36
Szia vikka! Az amerikai jelző,azt takarja,hogy más a szigetelés a technológia erőssebb a kivitelezés,és igy több az anyagszükséglet.Magyarul több a költségvetés,de stabilabb épület.Szocpolból nem lehet kihozni,mert már erre is volt példa,és vannak is vele bajok.A vállalkozó bevállalja,és féluton szól.hogy elfogyott a pénz,nem tudja tovább kivitelezni,na itt a csapda.Utánna mossa kezét,és ráadásul neki adnak igazat,bárhova megy,mert nem rögzítették le a szerződésben a tényeket,még talán költségvetést sem csináltak.A lányoméknak 130m2-es családi házuk van,és az idén is potom pénzből kifűtötték,és csak egy üveges kandalójuk van.A szó szerint meleg volt az egész házban.Szóval ezt jelenti,az amerikai típusú építkezés.Valóban a kivitelezőn nagyon sok múllik.Sok csinálja,hogy odaszállitja az anyagot,és rámondja,hogy már impregnált,de te elhiszed,ha nem látod,azt lepermetezheti,egy bármilyen anyaggal,és van kicsi szine,de te nem tudod,hogy mi az.A legbiztossabb,ha a helyszínen impregnál,és minden vágott felületett,mert azt is kell.A bordázat sem mindegy,hogy hányas,mivel rakja le az alapot,mármint mivel fogatja,rögziti.Ez mid számit,és nem is keveset,hiszen ez a lényege az építkezésnek,hiszen a te pénzedről van szó.
2008. febr. 26. 22:55
Mi is abban lakunk,szerintem remek:)
2008. febr. 26. 22:47
Nem tudom, mit takar az amerikai jelző, de mi is könnyűszerkezetesben lakunk. Csak ajánlani tudom, a lényeg a jó kivitelező!!!
2008. jan. 16. 10:03
Sziasztok! Köműves szereli össze a faanyagot?Az mit tud az ács szakmáról,az téglával,meg malterral dologozik.Ez elvetve.
2008. jan. 9. 11:36

Én úgy tudom, hogy a bank csak 80% finanszirozza.

Nem tudsz sporolni a köművesen, mert ők szerelik összze:)

2008. jan. 9. 11:22

Szia!

A szüleimnek ilyen házuk van, 2 éve laknak benne.

A Trendhaus építette.

Ők szeretik.

Mt szeretnél tudni róla?

2007. dec. 4. 12:46
Sziasztok! Ki tud valamit az amerikai könnyűszerkezetes építésről? Aki vette mondja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook