Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak a közalkalmazottakra érvényes a munkáltatói kölcsön, amit végtörlesztésre adnak? fórum

Csak a közalkalmazottakra érvényes a munkáltatói kölcsön, amit végtörlesztésre adnak? (tudásbázis kérdés)


10. icuri (válaszként erre: 9. - Sajert)
2011. dec. 29. 10:11
Egyetértek maximálisan.
2011. dec. 28. 19:22
Minden munkáltató adhat, max. 7,5 milliós/hiteles keretig. Kamatmentesen, amit akár majd el is engedhet! De egy vállalat se vállalja ezt fel, mert ha az egyik munkavállalójának ad, akkor a másiknak is kell. Ha mondjuk egy 100 fős vállalatnál van 20 hiteles, akkor az iszonyú pénz!! Meg mondjuk elképzeltem, hogy aki egy egyéni vállalkozónál van bejelentve minimálbérre, majd pont ad neki akár 1M-t is! Ugyan már, ezzel csak a munkáltatókra akarják hárítani a terheket, meg jól hangzik.
2011. dec. 28. 19:07

én már nem vagyok közalk. de nehezen tudom elképzelni, hogy ahol mondjuk gyerekek étkeztetésére nem jut pénzt, ott mégis kiszorítanának néhány milliót az alkalmazottak hitelének kiváltására

tehát honnét?

2011. dec. 28. 19:06
a másik meg, hogy milyen feltételekkel adnak ha adnak
2011. dec. 28. 19:06

nem tudom amúgy mennyit adhatnak, de végülis milyen pénzből is futná erre, amikor köztudottan szarban van a ktgvetés. vajon miféle tartalékot helyeznének ki?

állampapírt meg senkise vesz

5. trapiti (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2011. dec. 28. 18:43
Én közalkalmazott vagyok, de kizártnak tartom, hogy annyit adnának ami számít a 14 milliós hitelünkben...
2011. dec. 28. 18:43
csak ne volna ekkora tolongás :D
2011. dec. 28. 18:43
nem, bármely munkáltató adhat az alkalmazottjának
2011. dec. 28. 18:38
Igen, de te is kérhetsz a munkáltatódtól, csak gondolom jót derülnének rajtad. A párom sem kérdezte meg, mert halott ötlet.
2011. dec. 28. 18:33
Csak a közalkalmazottakra érvényes a munkáltatói kölcsön amit végtörlesztésre adnak, én kereskedelemben vagyok és én is szeretnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook