Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A shea vaj jó lenne nekem? fórum

A shea vaj jó lenne nekem? (tudásbázis kérdés)


6. Sanka02 (válaszként erre: 5. - Danina)
2012. jan. 25. 08:51
Eleinte hetente 2szer. Most meg mikor eszembe jut. Jól masszírozza be a fejbőrbe. Amúgy hajnövesztő hatása is van, de én ezt nem tapasztaltam. Erről van itt egy külön fórum.
5. danina (válaszként erre: 4. - Sanka02)
2012. jan. 24. 16:48

Köszönöm szépen!

Hányszor kented?Heti 1,vagy 2 alkalommal?

És gondolom,hajmosás előtt 1 órával,annyi elég...?

Megpróbáljuk a ricinust...rosszabb biztosan nem lesz.

Végül is tényleg nagyon drága a shea,de ha tutira jó lenne a hatása,megvenném,már vagyont költöttünk a samponokra is :-((

4. Sanka02 (válaszként erre: 3. - Danina)
2012. jan. 24. 15:05

Nekem a fodrász javasolta,hogy nyugodtan kenjem be vele. Nekem is borzalmasan nézett ki a fejem.

De ami igazán teljesen eltüntette az a ricinusolaj. Sokkal olcsóbb, tényleg nagyon jó volt rá.

A sheavajat drágálltam rákenni.

3. danina (válaszként erre: 2. - Kriszti0327)
2012. jan. 24. 13:37

Szia!

Én nem tudok sajnos semmit a sheáról,csak amit neten olvastam róla.Talán tudnál nekem is segíteni?

A páromnak gondoltam a fejbőrére,ugyanis nagyon makacs korpaszerű valami van a hajas fejbőrén.Már voltunk vele bőrgyógyásznál is,kapott valami kénes sampont tubusosat,de semmit sem ér.Minden fajtát kipróbáltunk már,a T-GEL-től kezdve a Seborin-ig,de semmi.

Komolyabb vizsgálata nem volt,csak ilyen ránézéses alapon...Nem kicsi "korpa",inkább nagyobb darabokban leváló.Megpróbálnám a shea-vajat,ha segítene...Szerinted?

2012. jan. 24. 13:22

Szia!

Ugyan már 1 hónapja írtál be,de látom,még nem kaptál választ.

Megrendelted már azt a sheát?Csak mert vetettem rá egy kósza pillantást,és egyrészt ez valamilyen finomított termék lehet,mert a 100%ig finomítatlan krém csakis shea vajat tartalmaz (tehát ezt már kezelték valamivel).

Szóval én valami biztosabbat rendelnék,ráadásul annyi pénzért csak 60ml-es kiszerelés.....De persze még mindig jobb,mint a sok agyonreklámozott,márkás krém-ami tele van mérgekkel:)


Amúgy megnyugtatja borotválkozás után a bőrt,pl nem fog gy viszketni sem,és kellemes puha is lesz tőle!

2011. dec. 28. 17:23

Mivel SZlovakiaban elek probalok innend beszerezni shea vaj/as kremet mivel borotvalkozas utan par nap utan nagyon elkezd kipattogzodni,begyulladni a borom...ovlastam forumokon h valkinek segitett a shea vaj szoval kiprobalnam.....Ezt talaltam meg elfogadhato arban ...



[link]



23/F

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook