Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruációszerű vérzés - lehetek terhes? fórum

Menstruációszerű vérzés - lehetek terhes? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 22. 11:56
Vettél tesztet? Görcsöltél? Esteleg nem voltál stresszes helyzetben, ilyenkor csúszik...
2012. máj. 22. 11:49
Sziasztok,szeretnék tanácsot kérni,,a párommal már lassan 4 honap megszakítassal vedekezunk,,ebben a hónapban majus 3 kellet volna megjonni...de késet tobb mind 2hetet ...aztán megjot ,2 napig nagyon erosen volt meg aztan mar csak maszatolas...anyira félek hogy elvetéltem......
2011. dec. 28. 14:59
ez simán lehet még a beágyazódási vérzés. nekem is pont ez volt, bár nekem csak egy napig tartott.
12. edc8394455 (válaszként erre: 11. - Céda)
2011. dec. 28. 14:48
Nem is kell ilyesmire gondolni!!!!Hiába volt a vetélésem..,tudtam,hogy a következő babának meg kell maradnia..,mert nagyon szeretném!!!Így is lett!!!A + gondolkodás csodákra képes!!!Ha terhes vagy..,minden rendben lesz..,ha meg nem..,majd legközelebb összejön!!:)))))
11. Céda
2011. dec. 28. 14:45
Akkor még lehet jobb is, hogy nehezen jön nekem össze. Sokkal rosszabb elveszíteni, ilyesmire gondolni sem merek. Szerintem még kivárom, mi lesz ebből a maszatolgatásból aztán ha abbamarad, 2 hét múlva veszek egy tesztet. Egyébként korábban Mirena spirállal védekeztünk 2 évig, már arra is gondoltam, valamit bezavart, ezért nem esek teherbe egy éve.
10. edc8394455 (válaszként erre: 9. - Céda)
2011. dec. 28. 14:35
Ezt a babát annak is köszönhetem,hogy szuper nődokit választottam.Egész terhesség alatt tartotta bennem a lelket!!!Csak 2 gyerkőcöm van,a 2.elment..Ne hagyd abba a reménykedést!:)))Olyan jó izgulni azon,hogy vajon most + lesz...:))))Bár én mindegyikkel elsőre terhes lettem.Csak megmaradni nem akartak!!
2011. dec. 28. 14:32

A lényeg, hogy minden jól végződött! Van három gyermeked!

Olyan rossz, amikor minden hónapban reménykedek, megjön-e. Most meg jól "megszívatott" - mert késett három napot és ráadásul még így maszatol is....Lehet abba kéne hagynom a reménykedést és örülni a meglepinek ha mégis úgy van!

2011. dec. 28. 14:30
A 3.terhességemnél nem volt a 21.nap vérzés..Gondoltam biztos nem vagyok terhes...25.napon csináltam tesztet,ami 3 lett!!!:))))Leírhatatlanul boldog voltam!!:)))))Aztán a 6.héten elkezdtem vérezni..:((((Rettenetesen megijedtem,hogy ezt a babát is elveszítem!!!Elég korán terhes lettem az előző vetélés után,3 hónap múlva!!Féltem,hogy a méhem még nem áll készen egy baba kihordására...Akkor csak 1 napig tartott a vérezgetés!!!Bekerültem a kórházba..,bent is fogtak 10 napig..,mert volt már egy vetélésem!!
2011. dec. 28. 14:24
A 2.terhességemmel a 21.napon megint véreztem 3 napig.Nem is gondoltam,hogy terhes lehetek..,bár akartuk.Pár nap múlva kezdtem furcsálni,hogy miért volt ilyen rövid.Egy hétig szokott tartani!!Vettem tesztet,és + lett!!!Nagyon boldog voltam!!!:)))))Aztán a 6.héttől megint véreztem..,a 10.hétig!!!Volt egy kis bevérzésem..,de szerencsére felszívódott.10.héttől minden ok volt..,de a 12.hetes uh-on nem volt szívhang!!:((((Azt hittem belepusztulok!!
2011. dec. 28. 14:17
Akkor azon izgultam, ugye nem vagyok terhes (becsúszott gyorsan a baba), most meg várjuk és mégse sikerül.
2011. dec. 28. 14:16
A természet produkál furcsa dolgokat! Nálam az első terhességet szintén nem mutatta ki a teszt, csak kb. a 6. hét után. Pedig vettem egy tucatot, különfélét kipróbáltam, mindegyik negatív volt egészen a 6. hétig!
4. edc8394455 (válaszként erre: 3. - Céda)
2011. dec. 28. 14:08
Nekem a nagy fiammal aki lassan 9éves,úgy indult,hogy a 21.naptól majdnem 2 hétig vérezgettem.Vettem tesztet,ami - volt.Elmentem nődokihoz,azt mondta valószinü ciszta.Bőgtem egy sort...1 hét múlva visszarendelt..,vérvételből megállapította,hogy terhes vagyok..,meg az uh -on is látszott valami...Mivel vérezgettem azt mondta nagy az esély,hogy méhen kívüli terhesség.Megint vártunk pár napot..,akkor lehettem 5-6 hetes terhes.Akkor már volt szívhang is,meg látszott,hogy méhen belül van!!!:))))))
3. Céda (válaszként erre: 2. - Edc8394455)
2011. dec. 28. 14:02
Nekem az elsőnél egyáltalán nem volt vérezgetés! Mondjuk minden terhesség más és más. Lehet még csak ezután fog megjönni rendesen, mondjuk furcsa - mindig pontosan megjön és általában "vérzuhatag" van, nem így...Viszon a hőmérsékletem visszaesett (hőmérőzök), ez arra utalhat, hogy nem vagyok terhes.
2. edc8394455 (válaszként erre: 1. - Céda)
2011. dec. 28. 13:57
Szerintem lehetsz terhes!!Én mindegyik terhességemmel/3 volt/ vérezgettem..,csak kevesebb ideig mint általában!!
2011. dec. 28. 13:55
Az utóbbi 4-5 hónapban mindig 28 naposak voltak a ciklusaim, most valamiért a 32. napon "jött meg", azaz már három napja maszatolom a betétet nagyjából teáskanálnyi barnás menstruációszerű valamivel. Ilyen max. a menstruációm első napján szokott lenni, aztán megjön rendesen, de most csak ez van három napja. Ha ez ennyiben marad a napokban, szerintetek gondolhatok terhességre? (babát szeretnénk egyébként) Tesztet csináljak? Kerüljem a Szilveszteri italozást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook