Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik nőgyógyász rendel Nyíregyházán az sztk-ban pénteken a 4-esben? fórum

Melyik nőgyógyász rendel Nyíregyházán az sztk-ban pénteken a 4-esben? (tudásbázis kérdés)


8. abeni (válaszként erre: 7. - Prinytoke)
2011. dec. 28. 18:38
Szerintem ha magánúton mennél, akkor a doki megvizsgál és ha vérvétel vagy más vizsgálat kell, akkor elküld sztk-ra.
7. Prinytoke (válaszként erre: 5. - Abeni)
2011. dec. 28. 18:22
hát tudni tudnának, de nem akarnak:( szörnyű ez az sztk. . . már az előjegyzéssel felhúztak, mi lesz később?:S nem is szívesen mennék oda, csak nem tudom, hogy mi a bajom és hogy milyen kezeléseket igényel esetleg még pluszban. . . így félek, hogy ha magánúton oldom meg nagyon sokba lesz. . . a mai világban sajnos:
2011. dec. 28. 18:22
hát tudni tudnának, de nem akarnak:( szörnyű ez az sztk...már az előjegyzéssel felhúztak, mi lesz később?:S nem is szívesen mennék oda, csak nem tudom, hogy mi a bajom és hogy milyen kezeléseket igényel esetleg még pluszban...így félek, hogy ha magánúton oldom meg nagyon sokba lesz...a mai világban sajnos:(
5. abeni (válaszként erre: 1. - Prinytoke)
2011. dec. 28. 13:40
Szerintem hívd fel a kórházat, biztos tudnak segíteni.
2011. dec. 28. 13:24
én csak hozzá akarok, férfihoz semmiképp. nem tudom, hogy működik a magánorvosi ellátás. ha műtét kell, kiírja tb-re, vagy ki kell pengessek sok-sok ezer ft-ot??
3. Titánia83 (válaszként erre: 2. - Prinytoke)
2011. dec. 28. 13:16

Szerintem nagyon változó, hogy ki mikor rendel az sztk-ban, én úgy tudom.


Lehet csak magánrendelése van.

2011. dec. 28. 13:13
Mert Rácz Krisztinához akartam, de közölte, hogy oda nem tud, az indokot meg elsutymogta az orra alatt, nem értettem belőle semmit. Most akkor neki nincs csak magánrendelése?
2011. dec. 28. 13:11
Melyik nőgyógyász rendel Nyíregyházán az sztk-ban pénteken a 4-esben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook