Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Retz bútorboltban milyen márkájú matracot forgalmaznak? fórum

Retz bútorboltban milyen márkájú matracot forgalmaznak? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 28. 10:38
Augusztus 28-án adtuk le a rendelésünket, előleg kifizetve, azóta retz semmit se hajlandó kb. semmire se reagálni,okt. 31-én lemondtuk a rendelést, arra írták,várjunk 2 hetet a bútorra,aztán 2 hét múlva írtak megint egy levelet, hogy várjunk 2 hetet a pénzünkre,azóta sem kaptunk meg egy fillért sem,januárban mehetünk a békéltető testülethez mehallgatásra, mert a retz se telefonra, se levélre nem válaszol,és pénz/bútor sehol (a bútort már lemondtuk, egy másik beszállítón keresztül 3 HÉTEN!!!belül itt volt a bútor lengyelországból, ezt hozta volna a retz is...)SEMMIT nem szállítanak...
2011. dec. 27. 23:27
Barátnőmék is várják a sarok garnitúrát!Mondták,hogy az utolsó rendeléseket még kiszállítják,de ki tudja!Eddig se pénz,se bútor!!
3. 3fcc53e39c (válaszként erre: 2. - 3fd432567f)
2011. dec. 27. 22:51
én is ugyanezt hallottam! A rokonaim pont így jártak, de ők valahogy visszaszedték a pénzt.
2011. dec. 27. 22:49
Retzben ne vegyél semmit!!!!!!!!Mi pereskedünk velük, elvették a pénzt, és augusztus óta nem szállítanak!!! Megszűnőben vannak, senkinek sem szállítanak kb, csak hazudoznak balra-jobbra,elteszik a pénzed, és nem adják vissza,de bútort sem adnak...
2011. dec. 27. 22:06
Tudja, valaki, hogy a retz bútorboltban milyen márkájú matracokat forgalmaznak? máshol esetleg meglehet őket venni? mert kinéztem egy fajtát, csak nem írtam fel a nevét, és most sehol sem tudom előkutatni, hogy milyen fajta....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook