Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » T-Home Szolgáltatások fórum

T-Home Szolgáltatások (beszélgetős fórum)


2012. dec. 2. 05:13
A t-home vezetékesről szeretnék tapasztalatokat, kinek mi a véleménye róla..
2012. dec. 2. 04:45

T-home szolgáltatások pozitív, és negatív tapasztalataira vagyok kíváncsi, tv, net, telefon.


Akinek van, azt megkérem, hogy írja meg.


A digi szolgáltató, hatalmas felháborodást is keltett, és jogosan, a hétvégén mindenféle értesítés nélkül az ügyfelei felé legalább 10 csatornát kivett, színvonalasakat, és gagyi, saját gyártásúra cserélték.


van is akkora visszhangja, hogy ezrével szidják őket a facebook profiljuknál.


Ők meg nemhogy megoldanák a problémát, aki panaszkodik a szolgáltatásra, hogy annyit nem érdemelnek az ügyfelek, hogy értesítsék őket, azokat kitiltják a profilból..

2012. jan. 30. 19:28

Végre meg lesz szerdán sz LCD Tv-nk.

Péntek este 7-kor rendeltem meg és ma telefonáltak hogy szerda délelőtt hozzák is a tv-t.

Gyorsak nagyon. Való igaz az hogy 5 munkanapon belül itt a rendelt tv.


Ma volt egy kis gond... a digitális dolgok hátránya ez...

Ha nincs net, akkor nincs telefog és Tv sem. z ma pont megtörtént.

Mien jó hogy az interneten keresztül jön minden.

13. Lencsy
2011. dec. 27. 17:44
Igen ezt én is tudnám javasolni, hogy telefonon intézkedj , mert ott sok olyan dolog van ami a honlapon vagy a kirendeltségnél nincs vagy nincsenek megfelelően tájékoztatva !
12. cimoka (válaszként erre: 1. - B643145122)
2011. dec. 27. 16:57

Szia! Ha még szerződéskötés előtt vagy, akkor telefonon kösd meg!!!

Én pár nappal ezelőtt kötöttem, TV (56 csatorna+25Mbites net+telefon (Hoppá díjcsomag, havi 5000 perc ingyen vezetékes hálózatba és 30-as mobilra, ha a hoppát nem kéred, akkor -2500)) 8250 Ft lesz, s ilyen ajánlat a honlapukon nincs! Egy 30-as mobilszámot kell hívni, ha nem találod a honlapukon, akkor priviben szívesen elküldöm. :D

11. Lencsy (válaszként erre: 10. - B643145122)
2011. dec. 27. 15:48
Ha vezetékes akkor hamar megvan , ha tányéros akkor szórakoznak csak el vele ! Van hozzá film kölcsönzési opció is , azt is szeretjük , igaz az + költséges , mert egy -egy film 5-6 száz forint , de még mindig jobb , mint 5 mozijegy :D jah és facebook-ozni is lehet rajta :D
10. b643145122 (válaszként erre: 9. - Lencsy)
2011. dec. 27. 15:44

No akkor ezzel el fogok szórakozni kicsit tuti mire belejövök.



holnap tudom d.u leghamarabb felmondani a jelenlegi szolgáltatást, és még utána 8 nap mire megszűnik.

T-Home meg annyit mondtak hogy 4-5 nap mire megvan. Talán még újév előtt meg is csinálják a héten... ki tudja.

9. Lencsy (válaszként erre: 6. - B643145122)
2011. dec. 27. 15:35
Igen jól tudod , a telefonra csak akkor van külön számlázva ha használod ! Mi sem használjuk , de elérhetők vagyunk :)A reklám kiküszöbölést úgy tudod megoldani , hogy ha az előtt megállítod az adást hogy elkezdődne az adott film vagy műsor ..így mikor a reklámok vannak át tudod őket pörgetni . Csak arra kell vigyázni, hogy míg áll a tv nehogy csatornát válts , mert akkor elvész az addigi leállított anyag !
8. b643145122 (válaszként erre: 3. - Cb82b220ce)
2011. dec. 27. 15:34

[link]


Ez a csomag mire gondolok, és ehhez egy még hozzá 850/hó a 2. beltéri egységre, mert 2 tv-nk van.



Későbbiekben az lenne a cél hogy 2 év hűséggel TV-t és notebook-ot vennénk, de ahhoz kell 6 hó eltelte állítólag.

7. Lencsy (válaszként erre: 1. - B643145122)
2011. dec. 27. 15:31
Évek óta a T-home-nál vagyunk és maximálisan meg vagyunk elégedve ! Mind a szolgáltatással mind az árral és az ügyfélszolgálattal illetve elérhetőségeikkel is . Én azt mondom jó választás , sőt a legjobb , de nyilván mindenki a sajátját szidja illetve dicséri :)
6. b643145122 (válaszként erre: 2. - Varga.nora)
2011. dec. 27. 15:30

A telefont csak azért kértük hogy több legyen rá a kedvezmény, használni nem akarjuk.

Akkor gondolom hogy ezen a durván10ezres díjon kívül többet nem tudnak számlázni mert ha jól tudom csak a telefon lenne ami plusz számlát eredményezhet ugye?


a reklámokat való igaz hogy ki lehet küszöbölni hogy ne kelljen nézni őket?


Így egyenlőre jónak tűnik. Az a pár száz ft meg nem jelent szinte semmit amennyivel itt több mint a PR-nél.


Azt gyűlölöm a PR-nél hogy az internet állandóan akadozik, hol van hol nincs újabban; ja és egyszer belassul, szinte percekig várnom kell mire ismét hajlandó betölteni egy újabb oldalt. Vagy egészen egyszerűen lefagy a gépen minden...

2011. dec. 27. 15:27
iptv az nagyon jó, meg a net is
2011. dec. 27. 15:26
szeritem nagyon jó, én szeretem
3. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - B643145122)
2011. dec. 27. 15:26
Mennyi????? Ez nagyon sok! Nekunk telefon + 56 csatorna + 15mbites net 4000 a thomenal. Nagyon sok nalatok, hogy az eletbe?
2. varga.nora (válaszként erre: 1. - B643145122)
2011. dec. 27. 15:24

Szia. Nekünk IP TV-nk van, alapjában véve nem rossz.

Bár elvileg éjjel-nappali ügyfélszolgálatuk van, mi tegnap délelőtt hivogattuk őket, mert valami hiba volt a rendszerben, és senki nem vette fel a telefont. Azért bosszantó volt, mert az ember ráért volna tévézni, és szartak ránk, pedig rendesen fizetünk a szolgáltatásért.

Az internettel semmi gondunk nincs, mobil telefonokon is jól működik a wifi-s net.

2011. dec. 27. 15:22

Akinek van tapasztalata, vagy jelenleg is szolgáltatása a T-Home-nál kérem írja meg a véleményét.


Alap díjcsomagos telefon + IP TV családi 56 csatornás csomag + internet 5mbit/s csomag + második beltéri egység 9740/hó áron lenne.

Az internet wifi-s max 4 gép részére.


Jelenleg a PR Telekom-nál vagyunk, ott eddig 770/hó volt, ami januártól 9000/hó lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook