Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki használta már a Bio Glide original sikosítót masszázshoz? fórum

Valaki használta már a Bio Glide original sikosítót masszázshoz? (tudásbázis kérdés)


6. Aegle (válaszként erre: 5. - Pilula)
2011. dec. 27. 15:31
Az egy általános kérdés volt, ez speciálisan erre a sikosítóra vonatkozik. Aki meglátja ezt a kérdést, egyértelműen látja a kérdezett terméket, így ha valaki ezt már használta, akkor jó eséllyel ír is választ.
2011. dec. 27. 15:28

Ez tegnapi: [link]


Nem érdemes mindennap feltenni ugyanazt a kérdést!

4. Aegle (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2011. dec. 27. 15:10
Rákerestem, de konkrétan erről a (öko test által minősített) termékről nem igen találtam véleményt vagy hogy bárhol megemlítették volna olyan vonatkozásban, amiben én keresem: egész testet masszázs. Ezért kérdeztem itt rá erre, hátha....
2011. dec. 27. 15:05
Rákerestél már? Nagyon sok fórum van ebben a témában.
2011. dec. 27. 14:55

Sikosító hatású, nem káros alapanyagú krémet keresnék, ami nem bántja az óvszert, ha véletlen kerülne rá. Nem sikosítóként akarjuk használni, de előjáték és szex közben biztosan kerülne intim területre is belőle. Az elsődleges cél masszázshoz használni, vagyis inkább erotikusan sikamlóssá, nedvessé és csillogóvá kenni egymás testét.

Kapott egy "sehr gut" minősítést, ezért is tetszett meg, és elég nagy kiszerelésben is lehet kapni. Kérdés, hogy a bőrön mennyire tartós, mennyire nem ragad, milyen gyorsan szárad, stb.?

2011. dec. 27. 14:52
Valaki használta már a Bio Glide original sikosítót masszázshoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook