Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) fórum

Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) (beszélgetős fórum)


156. AlBundy (válaszként erre: 155. - Calendula88)
2013. jan. 16. 08:45

vegyétek ki belőle a szóközt... így:

[link]

2013. jan. 15. 18:27

Na talán így.


[link]

2013. jan. 15. 18:26
Hm, csak én nem látom a képet vagy más sem? :o
153. calendula88 (válaszként erre: 151. - Falcsy)
2013. jan. 15. 18:25

Szia!


Ha estleg még nem kaptad meg máshonnan...

Lefotóztam neked. Jó edzést.;)


[link]


Andi

152. p.j. (válaszként erre: 151. - Falcsy)
2013. jan. 14. 20:16
Elküldeném szívesen, de nem tudok fájlt csatolni a privát üzenethez...:(
151. falcsy
2013. jan. 14. 08:25

vki el tudná priviben küldeni a januári edzéstervet, mert véletlenül kitöröltem a gépemből :(

köszi

150. ancsika72 (válaszként erre: 143. - Csipcsipcsóka)
2013. jan. 11. 12:59
Mivel sok idő kimaradt és a helyedbe az új Zóna ligth-al kezdeném.És utána mehet a többi is:-)
149. Csipcsipcsóka (válaszként erre: 145. - Kytta)
2013. jan. 11. 12:41
megnézem a fittmamaprogramot, köszi
148. Csipcsipcsóka (válaszként erre: 146. - Judo74)
2013. jan. 11. 12:40
igen, én is úgy gondoltam, hogy az ugrálással óvatosabb leszek, lehet, hogy egy ideig nem is csinálom. Gondolkoztam a futáson is, csak sötétben már nem olyan vonzó-a kutyák miatt, világosban meg nincs kire hagynom a gyerkőcöt, szóval maradt az itthoni torna :)
147. Csipcsipcsóka (válaszként erre: 144. - AlBundy)
2013. jan. 11. 12:36

na hát pont ezaz, az izomláz...a terhességem 6. hónapjától nem tornázgattam, szóval tuti lesz izomlázam :((

köszi

146. Judo74 (válaszként erre: 143. - Csipcsipcsóka)
2013. jan. 11. 10:55
Én a hat hét letelte után mindkét gyerkőnél elkezdtem (folytattam) a futást, másodikkal már óvatosabban, okosabban:). Nem lett kevesebb a tejem, de az ivásra figyelni kell. Szerintem a kardió gyakorlatoknál kell jobban odafigyelni - nekem az ugrálás nem esett jól, amíg szoptattam (dupla melltartóval). De az erősítőket bátran lehet csinálni.
145. kytta (válaszként erre: 143. - Csipcsipcsóka)
2013. jan. 11. 10:49
szia!!Igen,ezzel én is így vagyok én szeretem Rékát...de már nekem is unalmas,egyhangú a gugolásaival.Ezért szeretem én is Encit hogy nagyon változatos és szinte várom hogy csináljam meg nem utolsó sorban élvezem is.ajánlom figyelmedben a tornavideo.hu oldalt,és a [link] mindent ami ilyenkor érdekel.Nekem is van egy 1,5éves kisfiam 1éve kezdtem el zumbára járni, és utánna találtam rá Encire és párhuzamosan csinálgatom ahogy az időm engedi.
144. AlBundy (válaszként erre: 143. - Csipcsipcsóka)
2013. jan. 11. 10:00

Nem vagyok anyuka, de ez hátha segít:

"Testmozgás

A gyermekágyas időszak lejártával, a hatodik hét után, a testmozgást is elkezdhetjük. Elterjedt tévhit, hogy az izomláz hatására „megsavanyodik” a tej, ez azonban nem igaz. Bár edzés után növekszik az anyatej tejsavtartalma, ez rendszerint egyáltalán nem vagy csak kevéssé csökkenti a baba szopási kedvét. Azonban a túlzott megterhelés hatására csökkenhet a tej mennyisége, ezért mindenképpen tartsuk be a fokozatosság elvét – és kerüljük az izomlázat. A legfontosabb, hogy semmi olyasmit ne tegyünk, ami érzéseink szerint rosszat tesz nekünk, kellemetlen, vagy túlságosan megerőltető.

Fokozottan figyeljünk a folyadékpótlásra, torna közben, után igyunk ásványvizet, gyümölcsteát. Viseljünk rugalmas, jó tartást biztosító sportmelltartót, mivel a mellek túlzott rázkódása – amellett, hogy kellemetlen lehet - tejcsatorna elzáródást is okozhat. Válasszunk olyan mozgásformát, amely nem okoz ilyen kellemetlen érzést."

( [link]


Szóval neked kell kitapasztalni, mennyi terhelést bírsz..:)

2013. jan. 11. 09:18

Sziasztok,

szeretném a véleményeteket kikérni, mivel ti aktívan végzitek Enikő tornáit. Fél éve szültem, még szoptatom a kislányomat-holnaptól kezdjük a hozzátáplálást. Szeretnék valamit mozogni, régen Rékára tornáztam-de elég unalmassá vált mostanra. A kérdésem az lenne, hogy ti elkezdenétek a helyemben a zónázást?? Vajon csökkenne a tejem?? Ahogy néztem, elég intenzív az edzés, de nagyon bejött :)

Válaszototkat előre is köszi

142. Dvrz
2013. jan. 10. 10:04

Te azt hiszem alaposan félreolvastad, amit írtam (imádom, mikor valaki kötekedik).


Arra szerettem volna kilyukadni ezzel az 1 kg csoki dologgal, hogy sokan nyavalyognak, hogy nincs pénzük kiadni kétezer forintot egy fitness dvd-re, de arra van pénzük, hogy mindennap v. minden másnap csokira vagy egyéb hízlaló ételekre, esetleg cigire költsék a pénzüket.

Én nem tudom, te mennyi csokit fogyasztasz egy hónapban (nem is érdekel), de szerintem, abból a pénzből, amit te másra költesz/másra költenél, azt simán félre tudnád tenni és, ha mindennap v. héten félreteszel valamennyit, akkor simán összejön a dvd ára ( pl. 50 Ft-ot szorozd be 7 nappal és utánna négy héttel, aztán ezt az egészet szorozd be kettővel és lám kijön a dvd ára 2 hónap alatt).


Csak hát ugye sokkal könnyebb "ellopni" azoknak a munkáját, akik verejtékkel izzadva dolgoztak meg, mint, hogy ők egy kis önfeláldozással félretennének valamennyit, amennyit tudnak. Ja, és ne gyere nekem a magyar átlag fizetéssel meg ilyen agyament kifogásokkal, mert körülröhöglek.


De egyébként kytta, a tornavideo.hu oldalára felhívnám a figyelmed, hogy azok a tornák INGYENESEK és változatosak, szóval nem kell itt verned a nyálad, mert senki nem akarja lemásolni a dvd-t neked.


Gondolj, amit akarsz ezek után, nem nagyon érdekel, de ezt a kis vitát fejezzük be itt és most.

141. Judo74
2013. jan. 7. 09:09
Köszönöm:).
140. Silvyke
2012. dec. 25. 15:56

Sziasztok! Kb. 2 hete tornáztam először Enikőre. Először még csak a Light-ra. Megmondom őszintén nem hittem először az egészben, de amikor végeztem a legelső edzésemmel, szakadt rólam a víz, és akkor már kezdtem elhinni, hogy ennek tuti meglesz a hatása....Az egész ott kezdődik, hogy másfél éven keresztül napi 60-90 percet volt, hogy 120 percet is edzettem fokozatosan először Norbira, majd Rékára aztán Czanik Balázst is beiktattam (+futópad). A rendszeres edzésnek meglett a hatása, hasplasztikám volt, így abba kellett hagynom az edzést egy pár hónapra....Nem kell mondanom, hogy ez mivel járt sajnos...Teljesen elszoktam az edzéstől fel is szedtem pár kilót, de szerencsére idejében észhez kaptam. Újra elkezdtem az edzést Rékára de sajnos a gyakorlatai 90%-át már fejből tudom, hogy mi után mi jön...untam az egészet, és kedvem sem volt hozzá. Aztán jött Enikő! Most lehet hülyének fogtok nézni, de másfél hét után újra izmos a combom, amilyen régen is volt....De a hangsúly ezene a szón van:"MÁSFÉL HÉT!!!"

Fokozatosan akarok újra edzeni. Mint már írtam először a Light-ot csinálom, és addig akarok erre edzeni amíg 1000%-san nem megy. Nagyon hálás vagyok neki, imádom az edzéseit, annyira hamar elmegy az idő, észre sem veszem, rólam pedig szakad a víz, és folyamatosan azt érzem, hogy napról napra jobb vagyok! Bocsi, ha sokat írtam, de ezt mindenféleképpen megakartam veletek osztani. Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

2012. dec. 16. 10:13

mihi3!


Sajnos nem, nem írt senki az ügyben!Úgyhogy továbbra is várok, hátha...


Rita_1984

138. mihi3
2012. dec. 15. 11:00

Szia Rita -1984!


Sikerült megszerezned Enikő dvd-jét??

Köszönettel:


Eszter

2012. nov. 8. 23:08

Sziasztok!


Péntek Enikő-Zóna Max dvd-jét keresem. Esetleg vki skype-on át tudná nekem küldeni?Vagy ha küldenék dvd-t és válaszborítékot is, esetleg meg tudná nekem vki írni?

Előre is köszi a válaszokat!

Skype címem:harmati.rita1

2012. szept. 25. 11:01
Megvettem, ma próbálom ki :)
2012. szept. 14. 16:51

nanáááá:-)))

Nagyon jó,a tabata rohadt fárasztó.

A has-popsi hosszú de jó.

Az intervall igaz csak 18 perces de szintén fárasztó.

A Core Zona főleg a derékre megy rá,én azt hittem felsőtest de nem/csak/.

Vegyétek meg mert érdemes.

134. Lya2
2012. szept. 14. 14:57
Valaki már beszerezte az új dvdt? Milyen?
133. Lya2 (válaszként erre: 132. - Ancsika72)
2012. jún. 27. 21:10
Néztem én is! Húúú már várom nagyon!
2012. jún. 27. 15:22

Na ahogyan elnézem ez sem lesz rossz,sőtttttttt:-D



[link]

131. Lya2 (válaszként erre: 130. - Bvulgari)
2012. jún. 27. 14:01
Itt van egy szám: [link]
130. bvulgari (válaszként erre: 129. - Judo74)
2012. jún. 27. 13:57
sajnos csak e-mail címet találtam.)
129. Judo74
2012. jún. 27. 12:50
Én telefonálnék a helyedben (biztos van számuk).
2012. jún. 27. 12:17

Sziasztok,

lenne 1 kérdésem hozzátok: kb. 2 hete megrendeltem a zóna dvd-t, rózsaszín csekken feladtam a pénzt, és még nem kaptam meg. írtam facen Enikőnek múlt héten, semmi válasz:) ma írtam a rendelés oldalon is , még onnan sem kaptam választ, kicsit csalódott vok:) okés, gondolom, nyár, nyaralás stb. . ... de akkor is, ez már 2 hét:) sztetek?

127. ildikek (válaszként erre: 126. - Lya2)
2012. jún. 25. 09:42

Nagyon szépen köszi :)


Jó kis kombinációk :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook