Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) fórum

Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
216. hobbit (válaszként erre: 208. - 278c85ecf4)
2013. márc. 2. 20:06

A linkek:

Hétfő [link]

Kedd [link]

Szerda [link]

Csütörtök [link]

Péntek [link]


Ahogy nézegettem a dvd-ket (nekem a light és a Z1 van meg most már, de a bemutatóját láttam mindnek), egyiken sincsenek ezek a kisvideós gyakorlatok, amiket én kaptam, ezért kérdeztem, hogy vajon a teljes havi már végezhető-e csak a dvd-kel, kisvideó nélkül.

2013. márc. 2. 20:04
Feldobom most, figyelj, mert csak pár percig hagyom. Ez egy részlete nyilván, most épp az, ami Neked kell, a Z.L., és Z.1.
214. hobbit (válaszként erre: 211. - 278c85ecf4)
2013. márc. 2. 20:03
Megköszönném, ha feltennéd! :)
213. hobbit (válaszként erre: 208. - 278c85ecf4)
2013. márc. 2. 20:01

Köszi.

Ezt kaptam linkekkel, amik az oldalon a kisvideókra visznek.

Hétfő Comb+popsi intervall

Kedd Brutál has-kar Zóna

Szerda Kardió intervallum

Csütörtök Popsi+hát Zóna

Péntek Has+kar intervallum 2.

212. 278c85ecf4 (válaszként erre: 209. - Kingicsek)
2013. márc. 2. 19:59

Igen, gyorsan észrevehető a változás!

Heti legalább 4x érdemes edzeni.

211. 278c85ecf4 (válaszként erre: 207. - Hobbit)
2013. márc. 2. 19:58
Ha szeretnéd, felteszem a képeimhez itt (amíg megnézed), hogy hogy néz ki, hátha úgy érthetőbb.
2013. márc. 2. 19:55

Sziasztok

A leírtakból kihagytam ami engem érdekel az Alakformálás és aki bárki tud nekem javasolni

valami információt az előre megköszönném.


Üdv


Kingicsek

2013. márc. 2. 19:52

Sziasztok

Tudnátok segíteni,hogy hol tudnám beszerezni esetleg

olcsóbban Péntek Enikő: Zóna Edzés 2.DVD és Zóna MAX DVD-t?

Nekem már meg van Zóna Edzés DVD-je holnap kezdem el a tornát kíváncsi leszek milyen lesz.

Ha valaki tudna nekem segíteni előre megköszönném!

Egyépként gyorsan észre lehet majd venni a változást

ha elkezdjük a tornát?

Egy héten hányszor érdemes tornázni?


Várom válaszotokat


Üdv

Kingicsek

2013. márc. 2. 19:50

Igen, a Zóna light, vagy 1-es edzéstervvel.


Nem tudom, mit kaptál, én amióta kapom, mindig ez a sok van rajta, amit írtam lejjebb.

207. hobbit (válaszként erre: 206. - 278c85ecf4)
2013. márc. 2. 19:25

Hu, köszi!

Akkor tudok kezdőként/középhaladóként olyan edzéstervet végezni, amihez nem kell használni a kisvideókat, ha jól értem?

Mert én amit múlt hlten kaptam, elős, egy hetes tervet, az mind kisvideós volt.

206. 278c85ecf4 (válaszként erre: 204. - Hobbit)
2013. márc. 2. 19:12

Hétfőn küldi a márciusit, mert az 1-e még benne volt a februáriban, hétvége pedig mindig pihenő. :)


Válogathatsz belőle, milyen anyag van meg. Így vannak:


Edzésterv Zóna Light-hoz

Edzésterv Zóna 1-hez

Edzésterv Zóna 2-höz

Edzésterv Zóna Max-hoz

Zóna Mix (Mind a 4 dvd-ről válogat)


És van egy "edzésterv kezdőknek", "edzésterv haladóknak", ami a kisvideókból válogat.

Szóval tutira mindenki megtalálja a neki valót. :)

205. hobbit
2013. márc. 2. 18:32

Jupijéé! Megérkezett a letöltő link!

Szóval, mindenkinek ajánlom a Paypal fizetést, mivel ma, szombaton rendeltem és már meg is jött a link! :))

204. hobbit
2013. márc. 2. 16:14

Sziasztok!

Itt is kérdeztem és Enikő oldalán is még 26-án az edzéstervvel kapcsolatban, de válasz nem érkezett eddig sehonnan. Újra felteszem a kérdést, hátha...

Ma megrendeltem a Light dvd-t én is, paypal-lal fizettem, de eddig link nem jött.

Illetve a héten feliratkoztam az edzéstervre, de az új, márciusi szintén nem jött még meg.

Kérdésem: az edzéstervben olyan gyakorlatok vannak, amik mind rajta vannak valamelyik dvd-n, vagy vegyesen vannak olyanok is, amik csak a honlapon, rövid kis videóként? Tehát ha kezdetben megvan nekem a light és a Z1 az elég vagy kell hozzá némelyik kis videó is? - én utóbbit annyira nem szeretem, mert sok idő, mire fejből mennek a gyakorlatok, idők, sorozatok. Addig meg vagy ki kell nyomtatni, vagy írni kell és ez annyira nem jön be, inkább a teljes videókat csinálnám.

Köszi, ha tudja valaki a választ és megosztja velem.

2013. márc. 2. 15:23

Én most pont azért rendeltem meg a zóna light-ot, mert számomra a Z1 nehéz. Sokszor alig tudom végigcsinálni a feladatokat (főleg a kardiót), így hamar feladom.


Valószínűleg azért is nehéz nekem, mert hónapok óta semmit sem mozogtam, így elég hamar elfáradok. Illetve hát 2 hónapja egy szerencsétlen esés következtében bokasérülésem is volt, ezért gondoltam, hogy a light dvd-re tudok majd tornázni.


Szóval szubjektív vélemény, de szerintem a Z1 meg úgy egyáltalán a többi fitnessz dvd-k, inkább haladóknak való, akik már azért sportoltak már előtte minimum egy héten 3x.

202. judit103 (válaszként erre: 201. - Okina13)
2013. márc. 2. 07:58

Igen csináltam már a zóna 2 dvd-t is..... Megyek akkor a csoportba (köszönöm), örülök hogy más nem olvassa amit oda írunk.

Én is néztem az edzéstervet hogy a nehezebb hetekkel kellene kezdeni.

201. okina13
2013. márc. 2. 07:42

Enikő nagyon jól felépítette a dvd-it. Ami azt jelenti, hogy a light tényleg a legkönnyebb, a Z1 már nehezebb, a Z2 még nehezebb és a max a legnehezebb. Szóval azoknak, akik most kezdték: Nem lesz ám mindig könnyű!

Judit103: A z2 kardió gyakorlatai szerintem nagyon is pörgősek :)


Én múlt héten hétfőn kezdtem a 12 hetes edzéstervet, de a 8. héttel :) Mert előtte csak a z1 volt, meg arra tornáztam, a havi edzéstervekben található z1 dvd-hez tartozó 4. legutolsó sor szerint, vagyis elég intenzíven. Ezért találtam reálisnak, hogy ezt a 8. hétnél kezdjem. De a z1 után is elég izzasztóak a z2-es gyakorlatok, sőt néha elég nehezek. A maxról még nem tudok nyilatkozni, az majd csak jövőhét végén lesz először a terv szerint. :)

200. okina13 (válaszként erre: 199. - Judit103)
2013. márc. 2. 07:29
Judit103 természetesen lehet csatlakozni a csoportba, csak azért zárt, hogy amit oda írunk az csak a csoporton belül lehessen olvasni és ne kerüljön ki a kezdőlapra mindenkinek..
2013. márc. 2. 06:08

Sziasztok!


Őszintén ma hajnalban olvastalak Titeket. ÉS "Rábeszéltetek" végig csináltam a zóna light dvd-t. Elejétől, végéig. Bokasúly nélkül…. Nekem megvan az összes Enikő, és számomra aki azért 20 kg fogyott tornával, diétával nem akkora kihívás a light. A has, kardió gyenge (nekem), de az a bajom az Enikő dvd-kel hogy pont ezt nem szeretem hogy emeljük fel a lábat, stb. Jobb szeretek pörögni, boxolni, zumbázni. Csak kb 5 kg-ot szeretnék fogyni, meg izmosodni (azért 5 kg jött vissza és az izmaim szálltak el mióta nem tornázok), és erre pont Enikő tornája lenne jó. Rékát a hasizom gyakorlatokon kívül nem szeretem.

Szóval köszi hogy rábeszéltetek, jó Enikő tornája és hatásos is lenne, csak a kitartás, akarat….. Ott meg velem van a gond.

A facbookon rákerestem az oldalatokra, lehet csatlakozni? Itt van a naplóm, ott megismerhettek. Jó lenne valakikkel a tornákról, étkezésről dumálni, mert egyedül nehéz... Köszi.

2013. márc. 1. 15:52

Sziasztok, én kb. 2 hete kezdtem a 12 hetes edzéstervet, eddig jól bírom (eddig Rékáztam), de ez ugye még csak a light dvd... (a kardio részt minimálisan érzem, de az erősítés eddig nem durva), de szerintem Réka dvd-jével nagy baj, hogy szinte semmi kardio nincs rajta.

A szünet napokat nem mindig tartom be, illetve mondjuk kettő helyett egyet tartok (szombat-vasárnap). Nagyon kíváncsi vagyok a haladóbb dvd gyakorlataira.

197. hobbit (válaszként erre: 196. - BBeus1127)
2013. febr. 27. 20:08

Szia!

A tornavideo.hu oldalról le tudod tölteni mindkét teljes dvd-t 1990Ft-ért, ami szerintem nagyon jó ár.

2013. febr. 27. 18:17
Sziasztok!Nemrégen leltem rá a fórumra!Enikő edzéseit már régebb óta figyeltem de eddig nem sikerült rávenni magam a tornára!Ami hál isten 2 hete megváltozott és azóta már érzem az eredményét is!Elkezdtem a 12 hetes edzéstervet,de sajnos csak az első 2 dvd van meg!Valaki esetleg nem tudna segíteni a Zóna 2 és a Zóna Max videók megszerzésében?Esetleg valaki nem tudná elküldeni?Vagy valami elérhetőséget ahonnan lelehet tölteni?Előre is köszönöm a segítséget!És csak ajánlani tudom mindenkinek a tornát!Nagyon jó,hatásos sokkal jobb mint Réka!!! :)
2013. febr. 27. 09:10

Sziasztok!


Hétfőn megrendeltem a Zóna light-ot letölteni, de azóta semmilyen visszajelzést nem kaptam, csak elektronikus számlát küldtek. Igaz én úgy fizettem be, hogy bementem a bankba és pénzbefizetéssel intéztem. Ez baj? Szóval nem saját számláról utaltam a pénzt.


Attól tartok, hogy nem jelenik meg a számláján, hogy befizettem. Ilyenkor mi a teendő? Írtam már neki, de még nem jelzett vissza. Legfeljebb annyit teszek, hogy küldök pénztárbizonylati másolatot a befizetésről. Csak azért aggódom, mert valakinek már aznap megjött a letöltési link, én pedig már 2 napja várok és semmi. :S

194. hobbit (válaszként erre: 192. - P.j.)
2013. febr. 26. 19:15

Köszönöm!

Most irtakoztam fel Enikő edzéstervére, de 1-vel hamarosan elvileg jön az új.

A mostaniban ezek vannak:

Hétfő Comb+popsi intervall, Kedd Brutál has-kar Zóna, Szerda Kardió intervallum, Csütörtök Popsi+hát Zóna, Péntek Has+kar intervallum 2.

Kérdésem, hogy ezek és a következő edzéstervben szereplő gyakorlatok mind megtalálhatók valamelyik dvd lemezen, vagy van ami igen és van, ami nem? Azaz mindenesetben van olyan gyakorlat a tervben amit a tornavideo oldalon található rövidített videó alapján kell elvégezni, mert dvd-ne nem találhatóak meg?

Köszönöm a segítséget!

193. alficica (válaszként erre: 192. - P.j.)
2013. febr. 26. 18:37
úgy van:)
192. p.j. (válaszként erre: 191. - Hobbit)
2013. febr. 26. 18:13
Az első variációval fogsz 3 teljes kört csinálni. :)
191. hobbit
2013. febr. 26. 10:52

Sziasztok! Most kezdtem Enikővel a tornát. Ha pl. comb gyakorlatokat csinálok és 3 teljes kört kell csinálni, akkor az azt jelenti, hogy így csinálom: Jobb láb-1.gyakorlat, majd Bal láb-1.gyakorlat, aztán Jobb láb-2.gyakorlat, majd Bal láb-2.gyakorlat... és ha az utolsó gyakorlathoz értem, kezdem elölről az első gyakorlattal még 2x és így lesz teljes 3 kör?

Vagy 1.gyakorlatot mindkét lábbal megcsinálom és ezt még 2x, majd utána végzem a 2.gyakorlatot?

Remélem, érthető a kérdés. :)

Köszönöm!

190. Sodrika (válaszként erre: 188. - Castia)
2013. febr. 22. 18:15
köszönöm!
189. Sodrika (válaszként erre: 188. - Castia)
2013. febr. 22. 18:13
Köszi iratkozom!
188. Castia (válaszként erre: 187. - Sodrika)
2013. febr. 22. 15:59

Ez a 12 hetes terv, light-tól maxig: [link]


Enikő oldalán fel tudsz iratkozni a hírlevelére, abban havi edzésterveket szokott küldeni.

187. Sodrika
2013. febr. 22. 14:25
Mi az a Zóna edzésterv????
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook