Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) fórum

Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
246. 278c85ecf4 (válaszként erre: 245. - Kityom1980)
2013. márc. 7. 11:27

Szia!


Hát, ha kicsit elhanyagoltad a tornát, akkor lehet, hogy nem fogod bírni. Az a legdurvább.

A Zóna 1 után még van a Zóna 2, ami jóval nehezebb. És a Max meg még annál is sokkkkkal nehezebb. :)

Nekem legalábbis. :) De majd meglátod, Te hogy bírod.

2013. márc. 7. 11:05

Sziasztok! Ma kaptam kézhez a ZonaMax dvd-t. Kíváncsi lennék a véleményetekről róla. Az első dvd-je is meg van, azt nagyon szerettem. Most egy kicsit elhanyagoltam a tornát, de szeretném újra kezdeni. Az edzéstervet én is megkaptam, azt betartva tornáznék.

Köszönöm a segítségeteket!

244. Nicool (válaszként erre: 243. - Okina13)
2013. márc. 6. 15:29
Azt hittem a kiadott edzéstervekhez van köze, de már megkaptam és látom nem! :)
243. okina13 (válaszként erre: 242. - Nicool)
2013. márc. 6. 14:07

Nem tudom Te, milyen 3 edzéstervet kaptál. De csak 1 olyan edzés terv létezik, ami tényleg 12 hetes program.

Először pár hétig csak a light dvd tornái vannak, amjd szépen fokozatos bekapcsolódik a többi gyakorlat, egyre sűrűsödve, majd a 11-12. héten már főként max-os gyakorlatokra kell tornázni.

242. Nicool
2013. márc. 4. 20:20

Sziasztok!


Mintha valaki írta, hogy megvette Péntek Enikő Light-tól a Max-ig 12 hét alatt. Kérdésem meg tudná mondani az edzéstervet, mert nekem megvannak a DVD-k, de nem az akció keretén belül vettem, kaptam edzéstervet is, de kíváncsi lennék, hogy ő melyiket használja a 3 közül. Előre is köszönöm!

241. ancsika72 (válaszként erre: 240. - Barbiangel)
2013. márc. 4. 20:10
A fc-n írjál neki a tornavideo oldalán,ez a legbiztosabb.
240. Barbiangel (válaszként erre: 239. - 278c85ecf4)
2013. márc. 4. 19:30
Hát az a helyzet, hogy én a helyi bankban fizettem be a pénztárba. Lehet, hogy a nevemet nem írta rá az ügyintéző, csak azt, hogy "Zóna light letöltés"? Pedig a bizonylat másolaton ott van a nevem is meg a fennt említett szöveg is. Legfeljebb akkor felhívom, mert írtam neki e-mail-t is, de nem írt vissza.
239. 278c85ecf4 (válaszként erre: 236. - Barbiangel)
2013. márc. 4. 19:22

Nekem aznap, vagy másnap mindig megérkezett.

Valami hiba biztos becsúszott valahol a gépezetbe. Írtál Enikőnek?

238. Barbiangel (válaszként erre: 237. - Ancsika72)
2013. márc. 4. 18:36
Megnéztem, de a spam leveleim között sincs. :S Ha péntekig nem érkezik meg, akkor tutira felhívom és utána elküldöm neki e-mail-ben a pénztári bizonylatot. Jaj, pedig jó lenne rá tornázni, főleg, hogy ilyen sok jót olvastam a tornáról. :)
237. ancsika72 (válaszként erre: 236. - Barbiangel)
2013. márc. 4. 17:25
Pedig Ő elszokta küldeni amint átmegy neki.Nézd meg vhol a mail-ok között,lehet spamnek vélte.Tuti ott van vhol.
2013. márc. 4. 17:03

Sziasztok!


Pont 1 hete fizettem be a bankszámlájára a megrendelésemet, de még nem kaptam letöltési linket a dvd-hez. Akik a letöltési módot rendelték meg, azoktól kérdezem, hogy mennyi idő után küldte el e-mail-ben a letöltési linket az átutalás/fizetés után?

235. okina13
2013. márc. 4. 15:30

Nekem 1 kg-os lábsúlyom van, egyenlőre elégnek érzem. Én a light-hoz és a z1 has+far zónájához használok lábsúlyt. De csak azóta használom, amióta már minden gyakorlat, megfelelően és annyi ideig ment már, mint Enikőnek. Aztán ahogy felcsatoltam, már többször meg-meg álltam mert nem bírtam az iramot és szinte mázsáknak tűntek :D Talán mostmár végig tudom csinálni, de még elégnek érzem az 1 kg-ot. Szóval eleinte azt javaslom, hogy ne használj lábsúlyt (ha lesz is), csak ha már tökéletesen mennek a gyakorlatok.


Kézi súlyzóm is csak 1kg-os van, kezdésnek megfelelő, de nekem már be kellene szereznem nagyobb súlyt.

234. petrikek (válaszként erre: 231. - Hobbit)
2013. márc. 4. 14:16
Én a light-hoz használok lábsúlyt, szerintem 1 kg-s, de ebben nem vagyok biztos.
233. hobbit (válaszként erre: 232. - AlBundy)
2013. márc. 4. 12:51
Akkor jó, én is edzést követően iszom a turmixot.
232. AlBundy (válaszként erre: 231. - Hobbit)
2013. márc. 4. 12:23
Edzés után jó nagyon a fehérje, de mindig fontos, én shaket kizárólag edzés után iszom.
231. hobbit
2013. márc. 4. 12:17

Fehérjebevitel szempontjából is elég edzés után? Vagy nyomatni kellene még mellé túrót vagy fehérjeport hozzá adagolni?

Nagyon jó, mert kb. 3 óráig nem éhezek meg utána, tehát vacsira és reggelire pont jó! Nekem ez a két étkezés mindig gond volt, mert reggel nem bírok enni gyümölcsöt kívül semmit, este meg már nem akarok nehezet enni és nem vagyok egy önsanyargató fajta, hogy csak egy sajtot vagy korpás kekszet vagy ilyesmit egyek. Keveset ettem mindig és azt viszont olyat, amit szívesen megeszek.


Most azt csináltam, hogy lementettem külön a hangot egyelőre a Light videókról és a fülemben az fog szólni, a laptop néma lesz, mert így jobban szeretem, mintha laptopról menne. Csak lehet be kellene szereznem valami kis tokot, amit magamra csatolok és abba mehet az mp3 lejátszó.


Amúgy meg a dvd-k,kisvideók alapján töltöttem le külön zenéket, úgyhogy azok önmagukban engem nagyon pörgetnek/nének, ha tudnám hozzá hallgatni.


Mekkora súlyzókkal érdemes kezdeni?

Lábsúlyt lehet vennék, de nem tudom mekkorát.

Nektek van?


Esküszöm várom az estét, hogy tornázhassak!! :D

230. 278c85ecf4 (válaszként erre: 229. - Hobbit)
2013. márc. 4. 12:00

Nem csak Te. :) Nem tudom, mi kéne ahhoz eleve, hogy ezért még korábban felkeljek. Na meg amit írtam, hogy nem vagyok éppen a helyzet magaslatán reggelente. :D


Ez nagyon egészséges turmix. :) Estére állítólag gyümit már nem jó enni, de ezt én sem bírom ki.


Én hanggal nézem. Bár a jó zene engem is húz előre, de Enikő meg mindig pont eltalálja, mikor lógnék, és mondja, hogy "gyerünk, nem adod fel, már túl vagyunk a felén. Küzdjél.", stb. :)

Meg nekem a Zóna 2 a kedvencem, és azon nagyon jó zenék vannak alatta. A többin annyira nem tetszik.

229. hobbit
2013. márc. 4. 09:21

Na akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így a reggeli a torna gondolatával!! :)

Én is 6 körül szoktam és ez szerintem marad is így egy ideig.

Vacsorára és reggelire én turmixot iszok, ami áll: 1 db gyümölcs+2ek natúr joghurt+2ek zabpehely+1,5dl tej+pici méz - ez szerintetek rendben van? Tök jól laktat és még az íze sem rossz.

A videókat Ti hanggal nézitek torna közben? Mert én szeretem, ha szól a zene fülhallgatón, de akkor nem hallom Enikőt. Ti hogy csináljátok?

228. 278c85ecf4 (válaszként erre: 226. - Hobbit)
2013. márc. 4. 09:16

Hajrá! :)


Én este 6-7körül tornázok. A reggeli kizárva, mert akkor ön -és közveszélyes vagyok. :D

Plussz így letudom az edzés utáni fehérjét és vacsorát egyben.

227. okina13
2013. márc. 3. 21:26

Én délután vagy este szoktam tornázni. Reggel nincs hozzá energiám, nem tudom miért van de reggel elég sokáig tart magamhoz térni, olyan vagyok mint egy zombi.. :D Bár lehet pont ezért kéne reggel edzeni, hogy ne legyek az :D


Én is kíváncsi vagyok a ruhákra, remélem elfogadható áron is lesznek, akkor biztos beszerzek belőlük :)

226. hobbit
2013. márc. 3. 20:53

Na megjött a márciusi edzésterv, úgyhogy holnap kezdem a Light-tal, lehet ha jól haladok, én is csinálok akkor is intervallt, mikor nincs előírva.

Meg írta Enikő, hogy lesznek zónás ruhái is március közepétől... Kíváncsi vagyok rá, lehet még ahhoz is kedvet kapnék. :)


Ti este vagy reggel szoktatok tornázni?

Én egyelőre a reggelire nem tudtam rávenni magam, pedig az jobb lenne.

225. okina13
2013. márc. 3. 09:45
Nekem előbb volt meg a z1, arra tornáztam, eleinte csak hetente pár nap és csak 1 gyakorlatsort a dvd-ről(ez egész decemberben és január első felőben volt így). Én sem szeretek a kisvideókra tornázni, mert én sem tudom megjegyezni a gyakorlatokat, jobb szeretem folyamatosan látni. Aztán úgy másfél hónapja keményítettem be és tornázok heti 5x, az edzésterv szerint. Mindig egy intervallal kezdek, aztán jön egy erősítő. Ekkor már meg volt a light is, azt már akkor egy húzomra meg tudtam csinálni. De igazából úgy csináltam, hogy amikor az edzéstervben a kar+comb zóna előtt nem volt kardió gyakorlat, akkor én betettem a light kardiót, hogy mégis legyen valami. Most meg a 12 hetes edzés terv 10. hete fog jönni, de a 8.-tól kezdtem. Valentin napkor kaptam meg az összes dvd-t. Élvezem, hogy az összes dvd variálva van és mindig más :)
224. hobbit (válaszként erre: 223. - Okina13)
2013. márc. 3. 09:17

Ez nagyon jól hangzik!!! :)

Rajtam sincs sok felesleg, szerencsére hasam nincs, a combomat, csípőmet szeretném leginkább formálni, picit leadni belőle.

Én sem mozogtam mostanában semmit, utoljára ősszel bicikliztem, meg gyorstollasozni szoktunk néha-néha.

Te is a Light dv-vel kezdted? És csak dvd-re tornázol, kisvideók nélkül?

Egy hete kezdtem a tornát, heti 5 nappal, de a kisvideók hozták a sikertelenséget is, mivel több gyakorlatot nem tudtam megcsinálni, ill. az időmérés is macerás volt nekem, hiába töltöttem le a tabata timert.

Úgyhogy várom az új edzéstervet, hogy holnaptól indulhassak a Light dvd-vel és meg sem álljak a Max-ig! :))

223. okina13 (válaszként erre: 219. - Hobbit)
2013. márc. 2. 22:59

Nálam már az első hetekben észre vehető volt a változás. Rajtam nem túl sok felesleg van és volt, de gyorsan beindult a változás, mindhol észrevehetően. Kb 1,5 hónapja tornázom heti 5 alkalommal a dvd-kre és mostmár nagyon szép izmos a karom, pedig csak 1 kgy-os súlyzóm van. A fenekem szépen megemelkedett, már szinte csupa izom és kemény, de még formálódhat (a párom mostanában szinte mindennap dicséri és fogdossa :D ). A hasamon is sokkal kisebb az úszógumi, allata jól kitapinthatók a kockák :)

Hozzáteszem előtte évekig nem mozogtam semmit, el voltam tunyulva, ehhez képest nagy a változás :)

2013. márc. 2. 21:36
Igen, a light könnyebb, de ha megy simán, lehet variálni bokasúllyal pl. :)
221. hobbit (válaszként erre: 220. - 278c85ecf4)
2013. márc. 2. 20:36

Minden elismerésem és tiszteletem az övé már ennyi ismeretség alapján is! :)

Ezért jó tényleg fokozatosan csinálni a dvd-ket, hogy ne legyen sikertelenség és az miatt gyors feladás. Mert én is megszenvedtem a héten ezekkel a linkes, nem kezdő feladatok némelyikével.

De a Light biztos jó lesz, még talán könnyű is. De nem baj, a siker lelkesíteni fog! :)

Nyárra bomba forma kell és punktum! :)

2013. márc. 2. 20:27

Fantasztikus ember Enci. Hihetetlen, mennyire kedves, közvetlen, segítőkész, önzetlen. El sem akartam hinni. :)


Hát, hogy igazán látványos legyen, kell annyi, de már 1-2hét után érezhető a változás. Én pl. azon lepődtem meg, hogy amit egyik héten még nem tudtam megcsinálni, következő hétre már simán.

219. hobbit (válaszként erre: 218. - 278c85ecf4)
2013. márc. 2. 20:22

Nagyon jó! Szuper ez az Enikő!

Most nagyon lelkes vagyok, remélem, így is marad! :)

Én is újrakezdő vagyok, régebben tornáztam Rékára, de szigorúan hang nélkül. De Őt mint embert, nem csípem. Most életemben először fordult elő, hogy fizettem egy torna dvd-ért, úgyhogy ez már nagy szó nálam és lelkesedésem szintjét is mutatja. :)

Kb 2-3 hete hallottam Róla először és első látásra nagyon szimpatikus volt, Ő egy példakép. :)

Gondolom, 2-3 hónap kitartás azért kell, hogy látszódjon valami eredmény. vagy kevesebb?

2013. márc. 2. 20:14

Szívesen. :)

A sor végén ki van írva, hogy melyik sor milyen "célhoz" tartozik. Pl. "izomtónus javítása, test feszesítése", "izomépítő és zsírégető program gyors eredménnyel"... stb.


Hát, én ilyen össze-vissza vagyok. :) Sajnos újrakezdő éppen. Mindegyik dvd-m megvan amúgy. Most épp Zóna 1 - Zóna 2-t variálom.

De a Light-al kezdtem újra.

217. hobbit (válaszként erre: 215. - 278c85ecf4)
2013. márc. 2. 20:10

Aha, így már tiszta sör! :) Nagyon köszi!!!

És miért fehér az első sor és a 2-3.pedig rózsaszín a Light esetében? Mit jelöl a két szín egy dvd-n belül?

Te mióta csinálod? És Light-tól kezdted?

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook