Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) fórum

Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
846. jajjj (válaszként erre: 845. - Zelka31)
2013. aug. 12. 13:02

Én neked is azt ajánlom, mint mindenkinek: kaloriabazis.hu.

Segíteni fog megtalálni a számodra ideális étrendet. A saját eddigi étrendedet írd le benne mindig, és figyelj mi az amivel extrém módon túl lépted a kalória keretedet, vagy amivel nagyon sok zsírt/szénhidrátot vittél be. Ha érdekel, és bármi kérdésed van ezzel kapcsolatban, szólj szívesen segítek.

845. Zelka31
2013. aug. 12. 12:58

Sziasztok!

csatlakoznék Hozzátok.

Kisfiam szerdán lesz 6 hetes, és úgy döntöttem szépen lassan nekikezdek a "visszaalakulásnak", azért lassan mert még szoptatok, és szeretnék is a picúr 6 hónapos koráig.

Megrendeltem Enikő fittmama csomagját, és feliratkoztam a hírlevelére.


Az étkezéssel kapcsolatban lennének kérdéseim...

Ti miket esztek? Pl mit főztök ma?

Nekem most a szoptatás is kicsit bekavar az étrendbe, pedig úgy ennék pl. káposztasalátát, borsót és hasonlókat


Most röviden számokban magamról:

170 cm vagyok és kereken :( 85 kg

A terhesség alatt 15 kg-t szedtem fel amiből 10 kg ment le, majd az utóbbi 2 hétben 2 kiló feljött (itt szólalt meg a vészcsengő a fejemben, hogy NEM, ezt én nem akarom!!! szinte mindegyik Nő rokonom/ismerősöm meghízott a gyerekei születése után/vagy már előtt és sajnos úgy is maradt

- hetente mérem magam, így feltűnt amit a ruhákon nem éreztem még)


Van köztetek, aki hasonló cipőben jár?


Várom ötleteiteket, és azt hogy hozza a postás a csekket, befizetem és várom a DVD-ket!

Addig is a cukrot és a nasikat, rágcsákat, cukros üdítőket, mindent amiben plusz cukor van, azt kerülöm, és nagyokat sétálok a fiammal


Szép napot nektek!

844. Voryka (válaszként erre: 842. - Jajjj)
2013. aug. 8. 20:37
Köszönöm szépen! :)
843. Dvrz (válaszként erre: 841. - Gubóka)
2013. aug. 8. 13:57
Oké köszi Gubóka. Hát én mostanában el is hanyagoltam az edzést, mert ilyen melegben egyszerűen lusta vagyok, bevallom. De majd este, amikor nem lesz már ilyen meleg, elmegyek biciklizni. Nincs is jobb egy esti biciklizésnél. Ajánlom mindenkinek, aki megteheti. :)
842. jajjj (válaszként erre: 839. - Voryka)
2013. aug. 8. 09:45
Keresd meg ebben a fórumban a 704. számú hozzászólásomat.
841. Gubóka (válaszként erre: 840. - Barbiangel)
2013. aug. 8. 07:40

ugyan ilyen vagyok en is, én az endomorfot követem, de kevesebb kardioval (ebben a melegben a futast kihagyom)


en mar mondjuk kezdekizmosodni, de ha a ketto kozott vagy akkor mosd ossze az edzes tervet nyugodtan szerintem :)

2013. aug. 7. 19:40

Sziasztok!


Megvettem a Tabata dvd-t és az edzéstervet néztem, de hát nem tudom eldönteni, hogy én most melyik alkattípusba tartozom, talán az Endomorf-ba, mert igaz felül vékony vagyok, oda nem kerekedem, nem hízom, de ha nem mozgok, akkor sajna inkább a combra, fenékre rakódik a felesleg. Szóval aki most erre tornázik, mennyire edz a terv szerint? Igazából inkább formálódni szeretnék és nem fogyni, de az Endomorf alkatú embernek kardióznia kellene inkább. Legalábbis ezt javasolják.

839. Voryka
2013. aug. 7. 09:56
Valakinek nincs meg véletlenül egy olyan edzésterv, ahol a Z1,Z2, ZL és ZM DVD-kből van egy vegyes összeállítás? :) Pont azokat a leveleket kitörölhettem, ha egyáltalán volt ilyen.
838. Voryka
2013. aug. 6. 16:04
Sziasztok! :) Lassan eltelik egy hónap Enikővel, szinte már mindent teljesen végigcsinálok :) Megszereztem a Zóna Light DVD-jét is, na azt meg egyenesen imádom! Tegnap próbáltam ki először, az egyórás erősítést végigcsináltam :D Nagyon tetszenek Enikő tornái, már megvan a Zóna Max is, az egyik barátnőm pedig átpasszolja a Zóna2-t :) Így már teljes lesz a gyűjteményem.
837. Winnifred (válaszként erre: 836. - Jajjj)
2013. aug. 5. 14:32
Köszi, akkor majd én is kitapasztalom, hogy bírom.
836. jajjj (válaszként erre: 835. - Winnifred)
2013. aug. 5. 14:22

Hát... én nem terv szerint futottam, csak megpróbáltam és sikerült... amihez alkalmazkodtam, az a pulzusmérő óra volt. De szerintem ezt amúgy nem kell annyira komolyan venni, és te is érezni fogod mennyit bírsz.

Amit viszont meg kell jegyeznem, hogy a fogyásnak nagyon jót tettek az olyan napok, amikor futottam/intenzíven sétáltam és még akkor Béres Alexandráztam is egyet. És Enikő tornái között is a legnehezebb sorokban, mindenhol 1 kardió, 1 erősítő van egy napra. A pihenőnap szerintem ugy értendő, hogy pl. az edzéstervek szerint is hétvégén 2 napot pihensz. És akkor tényleg nem csinálsz semmit.

De amúgy lehet ebben nem én vagyok a legjobb tanácsadód... úh. reméljük hátha idejön valaki, aki jobban ért hozzá. Én mindenesetre, ha megy és van kedvem hozzá, akkor nem hanyagolnám az erősítő tornát, max a kardiót.

2013. aug. 5. 14:10

Köszi!

Ha jól emlékszem, Te is futottál valamikor? A futóterv azt írja, hogy pihenőnapokon ne csináljunk mást (meg szerintem a futónapokon sem ajánlja), csak egy nap van, amikor azt írja, hogy vagy pihenés, vagy másféle mozgás lehet. Ezt mennyire kell vajon betartani? Mert akkor így Enikőt eléggé hanyagolnom kellene.

834. jajjj (válaszként erre: 833. - Winnifred)
2013. aug. 5. 14:01
Drukkolok :)
833. Winnifred (válaszként erre: 832. - Jajjj)
2013. aug. 5. 13:58

Ez mondjuk igaz, ilyenkor új lendületet tud venni az ember :)

Ok, majd beszámolok. Most már emiatt is muszáj lesz végigcsinálnom :D

832. jajjj (válaszként erre: 829. - Winnifred)
2013. aug. 5. 13:49
Szerintem amúgy profitálni fogsz ebből a kis lazításból. Kis pihenés szerintem mindig jót tesz a diétának :) Majd írj rendszeresen, hogy megy a futás!
831. jajjj (válaszként erre: 830. - Winnifred)
2013. aug. 5. 13:48
Szerintem meg fogsz lepődni milyen gyorsan meg lesz az első 5km egyben.
830. Winnifred (válaszként erre: 828. - Jajjj)
2013. aug. 5. 13:28

Jajj, amúgy köszi :)

Nekem is azt kéne csinálnom, amit Te, hogy hétvégén előkészítek minden kaját a hétre! Majd megpróbálom rávenni magam :)

Ma rávettem magam a futásra. Letöltöttem egy kezdőknek való 8 hetes futótervet, abból ma az első napot csináltam meg. Nagy meglepetésemre bírtam is, de hát ez még a nagyon kezdő szint. Egyelőre nem tudom elképzelni, hogy majd fokozatosan többet bírok futni és kevesebbet sétálni! Meglátjuk :)

829. Winnifred (válaszként erre: 828. - Jajjj)
2013. aug. 5. 13:23

Igen, meg ezek ugye a tészta-rizs-keksz-szendvics-körre korlátozódnak, amiket pont igyekszik elkerülni az ember... hiányzott is a sok zöldség már.

Nyaralás alatt viszont nagy hasznát vettem annak, hogy előtte hónapokig Enikőztem! Nagyon sokat gyalogoltunk a hőségben, hegynek felfelé is, és bírtam az iramot. A meleget is jobban viseltem. Tavaly nyáron szenvedtem volna.

828. jajjj (válaszként erre: 824. - Winnifred)
2013. aug. 4. 21:36

Szia Winnifred, jó hogy újra itt vagy :)

Nekem főzéssel szerencsém van, mondhatni a főzésbe ölöm a kaja iránti szenvedélyemet. De mostanában nekem is kevés az idő a főzésre, úh. leginkább csak hétvégén, hétköznap max. 20 perceseket. Most már másodszor csináltam végig emiatt egy 8 órás főzési maratont múlt szombaton, amivel teleraktam előre dobozolt kajákkal a mélyhűtőt.

Előrecsomagolt cuccokkal nekem is problémáim lettek volna :| Mindnek ugyanolyan íze van...

827. Gabus6 (válaszként erre: 826. - Okina13)
2013. aug. 4. 21:22
Én is erre gondoltam. :)
826. okina13 (válaszként erre: 825. - Gabus6)
2013. aug. 4. 21:14
Nem még. Biztos a Fitness Fesztivál miatt.. Gondolom, majd holnap küldi Enikő.
825. Gabus6
2013. aug. 4. 20:33

Sziasztok!


Kaptatok már augusztusi edzéstervet?

824. Winnifred (válaszként erre: 809. - Jajjj)
2013. aug. 4. 13:04

Nekem a kajálással az a bajom, hogy kevés az időm főzni (meg igazából kedvem sincs hozzá), így ha van itthon valami egyszerűbb, amit főzés nélkül be lehet kapni, akkor tuti azt eszem meg. Az pedig legtöbbször valami egészségtelen... Egyébként én nem szeretek enni, a sok éves fogyózás miatt már mindentől lelkiismeret-furdalásom van. Azt az időpontot várom, hogy feltaláljanak valami kapszulát kajálás helyett és nem kelljen vele annyit foglalkozni :D

Pl. most nyaralás alatt is ez volt, korlátozott főzési ill. szállítási lehetőség miatt előrecsomagolt cuccokat ettünk, ami nem romlandó, viszont egészségtelen. Katasztrófa a diétám szempontjából. Most kezdhetek újra visszaszokni :/

823. Winnifred (válaszként erre: 801. - Gubóka)
2013. aug. 4. 12:56

Sziasztok! Visszajöttem a szabiról :)

Én sokáig csináltam a Tabatát, talán nem pont mindig az edzésterv szerint, de azért nagyjából igen. Nagyon hatékony szerintem, de ha formásodni szeretnél (nem fogyni), próbáld meg minél nagyobb súllyal csinálni. A gyertya hasprés nekem is ilyen gondot okozott, úgy próbálom elkerülni, hogy kisebb lendülettel csinálom, vagy ha úgy is fáj, akkor sima hasprés helyette (ja, és ne tangában csináljátok :D ).

822. Gubóka (válaszként erre: 821. - Jajjj)
2013. aug. 1. 15:02

en azt olvastam valahol, h ugy allitotta ossze az edzes tervet h valtogatva legyenek a testreszek.


vhol irta egy video alatt

821. jajjj (válaszként erre: 820. - Kata8619)
2013. aug. 1. 12:15

No az tényleg nem derül ki. De ha jól látom, akkor a napok leginkább a dvd-k utolsó soraira hasonlít, ahol 1 kardió 1 erősítő edzés van minden napra. Azaz izomépítés és zsírégetés egyszerre. De ez csak tipp.

Az előbb jött Péntek Enikő levél. Már megörültem, hogy itt az augusztusi edzésterv, de még nem :(

2013. aug. 1. 11:36
Igen dátum szerint az érthető, de melyik hét mire hat?
819. jajjj (válaszként erre: 818. - Kata8619)
2013. aug. 1. 11:19
Ott szerintem dátum szerint van megadva.
2013. aug. 1. 10:43
Azz tudja valaki, hogy az ingyenes kisvideók mi szerint vannak összeállítva? Ott ugye nincs a végén, hogy mi a cél. Vagy folyamatosan egymás után kell csinálni a heteket? Ez nem világos.
817. Gubóka
2013. aug. 1. 10:15

most rendeltem a peakrol carnitin tablettat amit edzes elott kell enni.


jajjj: estenkent en is sokkal tobb szoktam lenni, foleg edzes utan, biztos bedurranak az izmok

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook