Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) fórum

Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
1116. Ageeca
2014. febr. 20. 09:40

20' has-fenék zóna..PE.re


Még maradok ennél a formálásnál...

1115. Ageeca
2014. febr. 20. 06:46
Ma reggel 74,4 kg-t mutatott a mérleg, már nincs annyira izomlázam, tudok tornázni! Érdekes...
1114. ancsika72 (válaszként erre: 1108. - Ageeca)
2014. febr. 19. 09:41
Plusz-mínusz 1 kg nem számít!! Én a helyedbe Enikő Intervalljait tenném majdnem napi szintre mivel még fogynod kell.
1113. jajjj (válaszként erre: 1112. - Ageeca)
2014. febr. 19. 09:27

Az nem indokolja a hízást, más ötletem nincsen. Kísérletezgetni kell, mindenkinek más válik be.

Én ha szigorúan betartom kbázis kereteit, akkor általában fogyok is. Egy másik kérdés, hogy nem mindig tudom betartani, kell hozzá egy hangulat.

1112. Ageeca
2014. febr. 19. 09:24
tegnapi kaját megnéztem kaloriabazis.hun és összesen 1508 kcal jött ki...
1111. jajjj
2014. febr. 19. 08:40
Én ezt az egy tanácsot tudom adni neked, hogy próbáld ki... ne számolgasd, ha nem szeretnél, csak egy napig vegyél fel kalóriabázisban mindent amit megeszel, legalább közelítő mennyiségekkel. Lehet h. elég, ha nem eszel ilyen dolgokat, lehet h. tényleg izom, ami felment, de ha nem, akkor a kalóriabázis ki fogja hozni neked, hogy hol csúszol el. Egy próbát megér... ingyen van.
1110. Ageeca (válaszként erre: 1109. - Jajjj)
2014. febr. 19. 08:30

Azt tudom hogy olcsón kell jót enni mert munkahelyem nincs, 1 fizetés van, és nyárom esküvőm, amit kettőnknek kell megoldani mert nincs segítség anyagilag... Ez mellé még fogyni is kell(ene)...


nem kalóriaszámolgatok, csak kenyeret nem eszek, tésztát, rizst burgonyát...

1109. jajjj
2014. febr. 19. 07:34
Mit eszel? Torna magában nem elég a fogyashoz. Kaloriabazist próbáltad? Mit mond?
1108. Ageeca
2014. febr. 19. 05:55

tegnap nem tornáztam, a 2 blokknak köszönhetően izomlázam lett, alig birtam megemelni a lábam...


viszont 75,9-t mutatott a mérleg, pár napja 75 kg voltam... 69 kg-ig sikerült lefogynom, most meg elkezdtem hízni...


3 hete tornázok PE-re, nincs hatás?

1107. Ageeca
2014. febr. 17. 20:50

Amúgy ma reggel ismét zóna edzés

egyben gyomtam le két edzést...


kar-comb 20'

has-comb 20'


egymás után következtek, nem kapcsoltam ki.... most igen érzem a combomban....

1106. Ageeca
2014. febr. 17. 07:57

Nekem elég a zóna edzés, látok a combomon izom ívet :D és a hasam is mikor befeszítem, érzem hogy kemény...


Szerintem nem állok le! :)

1105. jajjj
2014. febr. 16. 10:13
Zóna edzés: egy gyakorlatsorban 2 testrészre koncentrál, pl. Has+far, Hát+popsi, comb+kar, az a két zóna. A gyakorlatsor során a két zonat váltogatja, igy amig az egyik pihen, a masik dolgozik, es forditva. Én Réka után a Zóna 2 DVD-vel kezdenem, ha az tetszik, és már megy, érdemes beruházni a Brutál zóna csomagra. Enikő oldalán feliratkozhatsz az ingyenes edzestervre is, abban van edzesterv a dvdkhez.
2014. febr. 16. 08:40
Azt elfelejtettem, h arról írna valaki pár sort, h mi a zôna edzés!? Köszönöm.
2014. febr. 16. 08:38
Sziasztok! Szülés után rajtam maradt 10 kg, amit fél év alatt saját diétás étrend segítségével, már egy jó ideje dvd alapján tornázom (R.R.), egy elég kemény súlyzós programra. De már eléggé unom, és úgy hallottam, h Enikő tornájával hamarabb lehet látható eredményt elérni. Én már nem fogyni akarok, hanem szép formákat. Szerintetek milyen programot válasszak Enikőtől. Bírom a terhelést, és nyárra szeretnék jól kinézni :) Köszönöm az ötleteket előre is.
1102. Ageeca (válaszként erre: 1101. - Jajjj)
2014. febr. 15. 08:40
Én is vezetek naplót, de ha tervet készítek, azt nem tudom betartani, viszont ha spontán tornázok pl, azt szeretem... Vagyis végig csinálom...
1101. jajjj
2014. febr. 13. 14:01

Én kaloriabazis.hu-n vezetem kaját. Saját étrendemet próbálom diétásítani... bár torna mellett eléggé kajás vagyok. De a fenti oldal segítségével te magad tudod optimalizálni a saját étrendedet. Próbálj minél több főzeléket, zöldséget beiktatni, és vacsorára már lehetőleg, a cukor, kenyér, tészta, krumpli ne legyen.... inkább párolt zöldségek... répa, cékla, brokkoli, karfiol, káposzta valami sovány hússal, esetleg levesek, saláták. A salátáknál én most zacskós salátákat eszek... nem a legolcsóbb, de egész sokáig kitart egy zacskó, mivel csak én eszem. De ha nem szereted, akkor a kínai kel pl. ilyenkor télen sem olyan rettenet drága.

Amúgy van egy Előrefőzős receptek c. naplóm, abba teszek fel néha recepteket... nem különleges receptek, ált. olyan amiből vagy nagyon sikerült kispórolnom a kalóriát, vagy nagy mennyiségben előre lefőzhető, és fagyasztható. A másik naplómba (Enyimé), meg igyekszem naponta feltenni, mit tervezek enni... ritkán tartom be, de ad egy vázat, hogy legalább tudom mihez akarom tartani magam.

1100. Ageeca (válaszként erre: 1091. - Jajjj)
2014. febr. 13. 13:45

igen erre gondoltam... :)


És táplálkozásban valami olcsó tanácsot tudnál adni? Esküvőmre készülök, és enyhén fogalmazva kicseszettül spóri van,...


:)

1099. Judo74 (válaszként erre: 1096. - Helena66)
2014. febr. 12. 12:39
Az attól függ, mikor érkezett meg hozzájuk a múlt héten az utalás. Emlékeim szerint nekem úgy 3-4 munkanap volt, amíg megérkezett a csomag (a pénz érkeztétől számítva).
1098. jajjj
2014. febr. 11. 21:21
Én még csak letöltőset vettem. Esetleg érdeklődj utána, hogy feladták-e.
1097. helena66
2014. febr. 11. 19:21
hosszú
1096. helena66
2014. febr. 11. 19:21
Megrendeltem a múlt héten át is utaltam az árát és nem kaptam meg még a DVD-ket. Ilyen hossz az átfutás?
1095. jajjj (válaszként erre: 1094. - 83c2603fe9)
2014. febr. 11. 11:24
Azért a brutál csomagon túl, én a zóna 2 dvd-t nagyon ajánlom. Nekem az a kedvencem mind közül, jó a hangulat és a zenéje is. De majd meglátod, hogy jön be. Ügyes legyél :)
1094. 83c2603fe9 (válaszként erre: 1093. - Jajjj)
2014. febr. 11. 11:09

Szia, nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál :)

Eddig is igyekeztem rendszeresen mozogni,azért szeretném most ezt kipróbálni mert különböző fórumokon nagyon sok jót olvastam erről.Súlyzóim vannak azokat akkor fogom tudni használni.

Köszönöm még egyszer, azt hiszem akkor belevágok :)

1093. jajjj (válaszként erre: 1092. - 83c2603fe9)
2014. febr. 11. 10:02

Szia, egyrészt mindig azt mondják, hogy a fogyásban a nagyobb szerepe az étkezésnek van, a mozgás, az csak sokat segít. Szerintem annyira sokat, hogy anélkül már nem is érdemes.

A Brutál zóna csomagban, nagyon hatásos tornák vannak szerintem, viszont azok Enikő haladóbb tornái. Ha eddig is rendszeresen mozogtál, akkor simán rendeld meg, tetszeni fog :)

Ha eddig nem mozogtál, vagy régóta nem tornáztál semmit, esetleg érdemesebb lenne az alapokkal kezdeni, és nem a brutállal, mert a brutál lehet csak elvenné a kedved az egésztől.

Enikőnek van 2 különböző 12 hetes edzésterve.

Az egyik a zóna light, zóna 1, zóna 2 és zóna max dvd-it öleli fel, azaz erre a 4dvd-re lenne hozzá szükséged, a másik már tartalmazza a tabata ill. mix dvd-ket is az előző 4-en túl.


Szóval ha esetleg úgy gondolod, mégsem a brutál csomag a megfelelő neked, akkor írj, és szívesen átküldöm a kezdőbb dvd-khez tartozó edzésterveket.

Ha eddig is mozogtál, akkor bátran vágj bele.


Akármelyiket is választod, azt érdemes tudni, hogy Enikő kézisúlyzókat és lábsúlyt is használ a dvd-ken. Tehát ezekre szükséged lesz egy idő után. A brutál csomagnak, pl. viszonylag kevés értelme van ezek nélkül.

2014. febr. 11. 09:25

Sziasztok,40 éves vagyok. Szeretném Enikő tornáját elkezdeni.

Leginkább fogyni szeretnék,nagyon odafigyelek az étkezésemre is, de úgy veszem észre a korral együtt jönnek már a változások is a testemen. sajnos terembe nem tudok járni, ezért otthoni tornára gondolok.A segítségeteket szeretném kérni,ha megrendelem a brutál zóna csomagot,tudom ez többféle DVD-ből tevődik össze,akkor ezzel érhető el fogyás? nem erősödni szeretnék.Lehet volt már hasonló kérdés, akkor elnézést. Nagyon köszönöm annak aki válaszol.

1091. jajjj (válaszként erre: 1090. - Jajjj)
2014. febr. 10. 16:33
Ja... és ebből a tartásból eresztem le az oldalamat. Remélem erre a gyakorlatra gondoltál :)
1090. jajjj (válaszként erre: 1088. - Ageeca)
2014. febr. 10. 16:32

Enikő több tippet is mond, hogyan csináld a gyakorlatot, míg hozzá nem erősödsz. Lehet nem azon a dvd-n mondja el ezeket, amit te csinálsz:


Könnyítés 1.:

Az alul lévő lábadnak, ne a lábfején támaszkodj, hanem azt a lábad hajlítsd be, és a térdeden támaszkodj.

Kép:

[link]


Könnyítés 2.:

A felül lévő kezeddel támaszkodhatsz a földön. Vagyis nem csak egy könyökkel támaszkodsz, hanem a másik kezed ujjaival megtámaszkodsz magad előtt a földön.


Ha nagyon nem megy, akkor kombinálhatod a kettőt. Én úgy csinálnám, hogy megpróbálom elkezdeni a gyakorlatot rendesen, azaz nem támaszkodva, és a lábfejemen támaszkodva, csinálnék egyet-kettőt így, ha már nem megy több, letámaszkodok a felül lévő kezemmel, és úgy folytatom, és ha már az sem megy, akkor behajlítom az alul lévő lábamat, és a térdemen tartom magam. Idővel egyre több rendes fog sikerülni.

2014. febr. 10. 15:45
én is szeretem Péntek Enikőt,nagyon szimpatikus és motiváló.bár most nagyon "rákaptam"a gépre,és a torna hanyagolva lett.
1088. Ageeca
2014. febr. 10. 15:41

Ma is csináltam, bár hétvégén kihagytam...

Zóna edzés - has-fenék 20 perces ugye...


Egyébként van benne egy oldalas gyakorlat, mikor a derekad formálod.... Arra nekem gyenge a bal oldalom, a jobb kicsit erősebb, megtudod emelni az oldalam, de a bal fel sem emelkedik a földről...


Valami tipp??? :(

1087. jajjj (válaszként erre: 1086. - Helena66)
2014. febr. 7. 21:34

:) Ügyes legyél. Amúgy Enikő oldalán van fent csomó ingyen torna, és havonta küld edzéstervet az ingyentornákhoz. Abban is van kezdő edzésterv. Ha érdekel át tudok küldeni linket ilyenre... már ha még nem vagy feliratkozva edzéstervre.

Van egy 12 hetes edzésterve is, amiben zóna lighttól elvisz zóna maxig, meg van egy másik, 12 hetes, ami mind az 5 eddigi dvd-n végigvisz 12 hét alatt. Ha érdekel ezekre is keresek linket.

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook