Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) fórum

Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2014. okt. 3. 15:04
Enikő facén új dvd-t ígért!
1355. jajjj (válaszként erre: 1354. - Maju)
2014. okt. 3. 12:43

Itt meg is tudod venni őket:


[link]


[link]


[link]


[link]

1354. maju
2014. okt. 2. 16:44
Sziasztok! Én PE kismama tornajat keresem, nem lehet valahonnan letolteni vagy mennyibe kerül, mert a webolalan nem találom az árát. Köszi a választ.
1353. szandi20_1 (válaszként erre: 1352. - Jajjj)
2014. okt. 1. 17:38
köszönöm, kipróbálom :)
1352. jajjj (válaszként erre: 1351. - Szandi20_1)
2014. szept. 23. 18:29

[link]


Ha letöltöd ezt az excelt, ebben találsz kifejezetten a zóna2 dvd-hez való edzéstervet, 4 változatot. Én az elsővel kezdeném, ha már 1 torna nem szív le nagyon, akkor lépegess tovább a sorokon. Az utolsó legyen a cél :)

2014. szept. 23. 17:47

Sziasztok!Én teljesen új vagyok, ma kezdtem el igazából a ZÓNA edzést, azzal való megismerkedést és tanácsot szeretnék kérni. Nekem a Zóna edzés 2. dvd van meg és fogyni szeretnék, 6-7 kilóról lenne szó, közben pedig feszesedni. A kérdésem az lenne, h hogyan ajánlatos elosztani a tornákat? Én ma a has+ popsi kardióval kezdtem, elég izzasztó volt. Naponta hány tornát kéne megcsinálni a hatás érdekében? Elég ha minden napra elosztom a tornákat, vagy kombináljam és legyen napi több torna a dvd-ről? Esetleg ha valaki megosztaná, h ő hogyan csinálja, nagyon megköszönném, mert szeretnék szép eredményt elérni, elég rosszul érzem magam a felszökött kilók miatt..:$

köszönöm előre is a segítséget :)

1350. jajjj (válaszként erre: 1348. - Petrikek)
2014. aug. 24. 21:21
Sosem hordok tangát, egy sincs :) Tornához direkt extra nagy és extra vékony nagymami fazonú bugyikat, hogy még csak véletlenül se másszon a fenekembe. Ott töri fel, ahol a farkcsontom van. Ha leszorítom a derekamat, akkor azzal a mozdulattal a farkcsontomat is behúzom, és így nem akad el rajta.
1349. petrikek (válaszként erre: 1346. - ChrisTai)
2014. aug. 23. 17:40
Puha matracon? Én nem csinálnám... szerintem nem egészséges.
1348. petrikek (válaszként erre: 1345. - Jajjj)
2014. aug. 23. 17:39
Nem tanga bugyiban voltál? Én ma már semmit nem veszek az edzőnaci alá, mert nekem is sorozatosan véresre törte a fenekemet...
1347. pink habroló (válaszként erre: 1346. - ChrisTai)
2014. aug. 7. 08:45
Sajnos nincs tapasztalatom, szerintem nem egészséges, de ha neked nem okoz problémát és így könnyebb akkor csináld :-)
1346. ChrisTai (válaszként erre: 1345. - Jajjj)
2014. aug. 5. 03:02
Szerencsére nem fáj tőle semmim,de ha érzem h valami nem okés, akkor még jobban próbálkozom... egy hülye kérdés: szerintetek ágyban mennyire egészségtelen a hasprés? :D Csak mert ott sokkal kényelmesebb a matracon :D Persze Enikőn kivül, este, mikor olyan kedvem van...
1345. jajjj
2014. aug. 3. 20:58
Izé... én épp az ellenkezőjét mondom... de lehet ez is alkati kérdés. Nekem maradandó sebhely lett attól a fenekemen, hogy nem figyeltem a derekamra, és nem minőségre, hanem mennyiségre mentem. Konkrétan ülni nem tudtam, úgy feltörtem a farkcsontomnál, mert nem szorítottam le a derekam, és a teljes felülésnél nem gördültem. Nekem annak idején igenis bevált az, hogy inkább 2 felülést csinálok 10 helyett, de azt helyesen...
1344. ChrisTai
2014. aug. 3. 10:06
Köszi,tényleg vigasztal :-)
1343. pink habroló (válaszként erre: 1342. - ChrisTai)
2014. aug. 3. 07:51

Vigasztalás képen,én meg 1 évig hasaztam úgy napi 20 perceket,hogy nem is tudtam,le kell szorítani a derekat:-D Persze RR napi 20 perc önmagadért dvd-re,csak ő lehet ilyen dilettáns a szakmában,hogy ezt elfelejti közölni. Kb 1 év után beújítottam Czanik Balázsra ,aki közöli dvd-n,ha nem szorítjuk le a derekunkat,akkor teljesen másképpen hat a gyakorlat az izmunkra...áááá

Amúgy érdekes,mert volt fejlődés így is,középen elfeleződött hasam,némi tagoldás befigyelt ,már nem lógott ülésnél a szeméremcsontomra, a derekam sem fájt:-)

Én szerintem csináld,úgy ahogy megy,ne figyelj az apró részletekre,tökéletes úgy sem lesz az elején,és a sikertelenség meg a kedvedet szegi.

Lesz így is hatása egy idő után,látszódni fog.

1342. ChrisTai (válaszként erre: 1341. - Winnifred)
2014. aug. 2. 17:32
Egyszerűen nem tudom teljesen letenni a derekam, amig ekkora a háj a seggemen, felemeli! Vagy nem tudom. Persze mikor préselek, akkor lent van,az vajon elég? :-D Teljesen elrontom igy az edzést hogy erre figyelek...
1341. Winnifred (válaszként erre: 1340. - Pink habroló)
2014. aug. 2. 09:24

Én is csináltam egy glükozamin kúrát, azóta sokkal jobb lett (nekem a vállam fájt nagyon).

Én is úgy emlékszem, Enikő mondta az egyik videóján, hogy felüléseknél a nyakfájdalom elmúlik, ahogy megerősödik az az izom is.

1340. pink habroló (válaszként erre: 1337. - ChrisTai)
2014. aug. 1. 18:28

Én nagyon szeretem a Zóna1-et.

Az az egyik kedvencem,azzal is lehet folyamatosan fejlődni,csak meg kell találni a módját.

a comb-kart 2X 5,3kg-val csinálom,most készülök emelni 2x6kg-ra.

A far-has az 8 kg-val csinálom.2x1kg boka,és 6 kg kézi még a pocakomon.


A térdre nincs tippem,én glükozamint szedek,azóta nincs baj.

Ha úgy csinálod,ahogy Enikő javasolja,és ennek ellenére fáj,akkor gyengék még a nyakizmaid a haspréshez.

Mikor elkezdtem a hasazós videókat 6 évvel ezelőtt nekem is fájt.Ebbe is bele kell edződni:-)

Sok sikert és kitartást,egyre jobb leszel!:-)

1339. ChrisTai (válaszként erre: 1338. - Jajjj)
2014. júl. 31. 10:04
Majd megpróbálom, köszi. :)
1338. jajjj (válaszként erre: 1337. - ChrisTai)
2014. júl. 31. 08:22

A nyakam, az állam alatt futó két csont, vagy ín, vagy mittoménmi környékén, ami kiáll, ha béka arcot csinálok, nekem is fáj felülésnél, de abból ítélve, hogy amikor rendszeresen tornáztam, akkor nem fájt, ez valahogy azzal van kapcsolatban, hogy mennyire tudod helyesen csinálni a gyakorlatot. A hasprésnél is oda kell figyelni, hogy a derekadat végig szorítsd a földre, és ha ezt így csinálod, egyrészt sokkal nehezebb csinálni, tehát nem biztos, hogy annyit és olyan tempóban fogod tudni csinálni, mint Enikő, másrészt az alsó térfeled fog feszülni, vagyis fent a nyakad környékén már semminek nem kéne. Erre utal szerintem Enikő is, amikor a z2 has+far elején azt mondja, hogy a kar csak dísznek van a tarkón, hogy nem lendületből rántod fel magad, hanem izomból gördülsz.


Érdemes rákeresni neten az ilyen oktató videókra, nekem pl. a teljes felülésnél a fenekem törik fel rendszeresen, ha túl fáradtan és nem elég kontrolláltan csinálom a gyakorlatot.


[link]

1337. ChrisTai
2014. júl. 31. 05:18

Sziasztok! Eddig csak olvastalak titeket. Most gondoltam beköszönök, és felteszek egy kérdést. :)

Látom sokan nem szeretitek a zóna 1-et, én csak azt birom megcsinálni még, és a zóna lightot... kardiózni nem tudok, mert befulladok.

Szóval a zóna 1-ben a popsiemelésnél nekem iszonyuan tud fájni a térdem... próbáltam más pózban, de akkor is... próbálom nem oda irányitani az erőt, de mégis... szerintetek? Hasprésnél meg a nyakam fáj. :D

1336. jajjj (válaszként erre: 1335. - Judit103)
2014. júl. 28. 17:39
Nekem a z2 a kedvencem.
1335. judit103
2014. júl. 28. 08:10
Az a baj max, tabata, hogy azok még néhol még súlyzóval is nehezek nekem. Ma is light-oztam, de bokasúllyal, még a cardiót is! Amúgy imádom a light dvd hangulatát!!!! A zóna 1 dvd-t nem szeretem. Meg a héten jön meg a mix 2 dvd. Remélem. Már múlt héten megrendeltem.
1334. jajjj (válaszként erre: 1332. - Judit103)
2014. júl. 27. 21:49
Ugorj át pár hetet, a maxot, meg a tabatát meg csináld kicsi súlyzóval, vagy súlyzó nélkül. Vagy ne ugord át, de a light tornákat ahol csak lehet helyettesítsd z1-z2 tornákkal, pl. light cardio helyett csináld a z2 kardio intv-ot, vagy a z2 kardio intv-ot.
1333. BettyBoop Again (válaszként erre: 1332. - Judit103)
2014. júl. 25. 23:22

Én a Max-ot csinálom. Igaz, kisebb súllyal, mint ami az ajánlásban van, mert csak 1,5 kilós kézisúlyzóm van itthon, és 80 dekás bokasúlyom. :D Nem kaptam az egész városban nagyobbat, de még most elég is így.


Most úgy látom, hogy nem fogom minden nap megcsinálni a Max-ból a két blokkot, mert így nem esik jól. Variálni fogom a többivel, rövidebb részekkel.


Amúgy kb. 1 hónapja kezdtem Enikőre tornázni (először a Mix, majd kb. 2 hete a Max-ra), nagyon-nagyon szeretem, látványos az eredmény! 4 kilót fogytam eddig, nagyon sokat feszesedtem. Különösebben fogyni már nem szeretnék, egy kis formálódást még nem utasítanék vissza, az sosem árt. :D

1332. judit103
2014. júl. 25. 07:43
Végig csinálta valaki Enikő zóna 12 hetes tervét? Eredmény? Én most kezdtem el (4. nap). A gondom hogy a light tornát röhögve megcsinálom (most már bokasúlyt tettem), a nehezebbek (max, tabata) pedig nem mennek. De ha megjön a mix 2 dvd, azt biztos kipróbálom....
1331. BettyBoop Again (válaszként erre: 1330. - BettyBoop Again)
2014. júl. 22. 10:00
Már megtaláltam az egyik hírlevélben! :D Nem láttam a szememtől!
2014. júl. 21. 21:35
Sziasztok! A Beach Body edzésterv leírása nincs meg valakinek? A Brutál zóna csomagban van benne, de én egyesével tudom csak megvenni a dvd-ket, minden hónapban egyet. Az utolsó 3 kilótól szeretnék még megszabadulni, eddig össze-vissza csináltam a blokkokat, ahogy szimpatikus volt, de most már szeretnék egy jól megtervezett rendszert.
1329. otikata
2014. júl. 21. 21:32

Sziasztok!


Holnaptól én is közétek fogok tartozni, nekikezdek Enikő Zóna 2 DVD-jének. A tapasztalataimat folyamatosan megosztom veletek a naplómban [link]

Remélem sok olvasóra talál, és bízom abban is, hogy nagyon sokatoknak kitartást, bátorítást és lendületet ad. Nem titkolom, így szeretnék én is folyton töltődni, és nem eljutni oda, hogy feladom.

Hajrá mindenkinek, és köszönöm, hogy itt lehetek köztetek! :)

1328. Dvrz (válaszként erre: 1327. - Dvrz)
2014. júl. 10. 10:47
Na mindegy, most már megoldottam a dolgot és már nincs is szükségem a Zóna light dvd-re.
1327. Dvrz
2014. júl. 7. 10:46

Sziasztok!


Szeretném kérni a segítségeteket.

Az a helyzet, h. most szeretnék belevágni a 12 hetes edzésprogramba,viszont van egy kis gond. Korábban letöltős linkkel megvettem a zóna light-ot, ami a gépemen maradt, nem mentettem más helyre. Aztán azóta tönkrement a merevlemez, az összes korábbi adatom (a DVD is elveszett). Persze a többi DVD-t lementettem pendrive-ra, csak pont azt nem. :\


Szerintetek akkor hogyan kezdjem el a programot a ZL DVD nélkül? Mivel tudnám helyettesíteni az egyes blokkokat?

Köszi előre is a segítséget!

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook