Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mik a tapasztalatok a nem befelé, hanem kifelé nyíló bejárati ajtókkal? fórum

Mik a tapasztalatok a nem befelé, hanem kifelé nyíló bejárati ajtókkal? (tudásbázis kérdés)


2007. dec. 8. 14:31

Na örömhírem van nektek!!!!


Ahol megrendeltük az ajtót telefonáltak, hogy a kifelé nyílót gyártani kellene, így 8 hetet várni kell!

Most per pillanat csak befelé nyílót tudnak adni! A vállalkozó hívott, hogy jó lesz-e ha befelé nyílik! Hát örömömben majd kiugrottam a bőrömből!!! Hát persze hogy jó!!! Olyat is akartam eredetileg is!!!!!

Úgyhogy a probléma megoldódott! Az ajtó befelé fog nyílni!

Most állítják éppen be őket!!! Már a nagyja készen is van!


Köszi lányok mindenkinek a segítséget, és a tanácsot! Puszillak titeket!!!

10. Kedveske (válaszként erre: 6. - Kobagabi)
2007. dec. 7. 12:16
Szerintem, akkor inkább befelé nyíló legyen. Próbáld meggyőzni a férjed, mert így nagyobb hely lesz az erkélyen. Sok sikert!
2007. dec. 4. 06:30
Ott szoktak kifelé nyílót tenni, ahol kevés a hely pl. az előszobában. De ha szép nagy nappaliba nyílik....
2007. dec. 3. 21:47
Nálunk anyuéknál volt olyan dupla ajtó, hogy igazából a bejárati ajtó elött kb. 15 cm-re volt egy másik, ami igazából zsalu-ajtó volt. Na az kifelé nyílt, de szinte állandóan nyitva volt, csak akkor zártuk be, ha senki nem volt otthon, vagy ha nagyon rossz idő volt. Igazából engem így utólag vissza gondolva, nem zavart.
7. kobagabi (válaszként erre: 4. - F290b382c2)
2007. dec. 3. 21:15
Ez igaz!!!:) Viszont nekünk a kert felé néz! Ott meg nincs szomszéd!:(
6. kobagabi (válaszként erre: 3. - Kedveske)
2007. dec. 3. 21:14

Szia! A dupla ajtó azt jelenti, hogy széles! Nem a normál, hanem a 140x210-es azt hiszem! 5 ponton záródó, csak kifelé, és nem a nappaliba fog nyílni! Én kicsit tartok tőle! A többi mind befelé nyíló lesz, csak ez nem!

A férjem azzal magyarázza, hogy több hely marad a nappaliban! (viszont kevesebb az amúgy sem nagy teraszon!)

2007. dec. 3. 21:07
A pároméknál is így van, mi is ott lakunk, de nekünk van külön bejáratunk, és csak ritkán járunk a másikon!!!
2007. dec. 3. 21:06
Nálunk kifelé nyílik,ami nem akadályozza meg a "kedves"szomszédot abban,hogy minél behatóbban tanulmányozza a lakás többi részét...:-)
2007. dec. 3. 21:05

Nekünk a legtöbb ajtó, külső vagy belső kifelé nyílik. Hát mit mondjak! Nem a szívem csücske ez a megoldás! A párom szerint ez azért jó, mert nehezebb betörni, mármint kifeszíteni az ajtót, valamint így az ajtó tokja jobban látszik, esztétikusabb.

Én nem szeretm, mert sokszor nekivágom valaminek, vagy valakinek az ajtókat.

Azt írod dupla ajtó. Ez mit takar pontosan? Két ajtótok van, vagy dupla vastag? Mert ha kettő külön nyíló, akkor elkerülhetetlen hogy az egyik kifele a másik befelé nyíljon.

Összességében azonban megszokható, de szerintem jobb ha befelé nyílanak.

2007. dec. 3. 20:57

Most építkezünk!!! És ma válsztottuk ki a nyílászárókat!!! A férjem a terasz felé nyíló duplaajtónál azt mondta, hogy kifelé nyíló kell!!! Akkor fel se figyeltem rá! Holnap jön a rendelés, és most értettem meg, hogy az ajtó nem befewlé, hanem a teraszra kifelé fog nyílni!!!!

Szerintetek ez nem furi? Van valakinek még ilyen, vagy hasonló ajtója? Kérlek írjátok le a tapasztalatokat!

2007. dec. 3. 20:55
Van köztetek olyan akinek a házán a bejárati ajtó nem befelé, hanem kifelé nyílik? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook