Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100kg felettiek! Fogyjunk együtt január 1-től! fórum

100kg felettiek! Fogyjunk együtt január 1-től! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 17. 10:27
Sziasztok! Holnaptól méregtelenítő és böjtkúrát indítok, hosszútávú változást szeretnék! Dietetikus segítségét krtem! Izgulok!:)
2012. jan. 17. 00:06
Sziasztok!Előkerült a diétám,ezért múlt hétfőtől újra neki láttam.Szerencsére a férjem is velem tart,ezért könnyebben megy.4kg mínuszt sikerült elérnem 1 hét alatt.Ekkora súlynál nem túl sok,de én nagyon örülök neki.Már végig bírom tornázni a Duci tréning 1-et.Az első nap 9 perc sikerült belőle.Csak az a fránya csoki ne hiányozna!Diéta+mozgás.Kemény dió.
2012. jan. 14. 11:41
A diéta úgy tűnik ne elég! Edző segítségével indul a nagyon komoly mozgás hétfőtől! Biztos kipurcanok, de kell a mozgás! Mi van veletek? Hogy álltok?
2012. jan. 14. 09:33
mi van veletek nektek se megy a fogyás?
2012. jan. 4. 13:17
van olyan amikor az ember édességre vágyik. egyszerűen az agy megbolondul érte. talán azt kellene megtanulni hogyan küzdjük le ezeket. tényleg olyan mint valami elvonási tünet.
42. zozob
2012. jan. 4. 12:52
Azt írja a könyv, hogy ha rájövünk nekünk mik a veszélyes ételek, 21 nap alatt ki lehet üríteni a szervezetből és akkor megszűnik a függőség???????Jó lenne, most ezzel próbálkozok, de korábban 2 napnál nem bírtam tovább. Most ez a második napom, bizakodok. Nekem azért lenne fontos 5 hónap alatt minnél többet fogynom 107 kg-ról, mert a legjobb barátnőm esküvőjére nem szeretnék így menni.
41. zozob (válaszként erre: 35. - Györgyi0505)
2012. jan. 4. 12:49

Sziasztok!

Nekem van egy könyvem pdf-ben, de most nem tudom fejből megmondani, hogy benne van-e. Este ha hazamentem megnézem........ha siker akkor elküldöm.

Én egy másik könyvet olvasok ami az étel függőségről szól. Ebből jöttem rá, hogy nem csak szeretem az édességet és a péksüteményt, de olyan reakciókat vált ki belőlem, mint az alkoholfüggőknek az alkohol, vagy az erős dohányosnak a cigi.

2012. jan. 4. 08:08
A kettő együtt fokozottan nehezíti a célok elérését
2012. jan. 3. 21:38
Tényleg nehéz!Én ráadásul még a cigit is leraktam a napokban! ettől is csak ennék egyfolytában! Hogy küzdjek meg ezzel egyszerre? :P
2012. jan. 3. 11:35
A magam részéről nincs konkrét diéta. Inkább azt mondanám odafigyelek hogy ne egyek sokat és inkább alacsony kalóriájú ételeket. ma ebédre például csirkemell csíkokat sütöttem és párolt zöldséggel hozzá. jó sokszor hangosan elmondtam otthon hogy életmód változtatás. már csak azért hogy az agyam is hallja. hátha ez is segít
2012. jan. 3. 09:27

Sziasztok.Én is ebben a cipőben járok mint tik.

Én 116kg vagyok az teljesen mindegy hány centi vagyok hiszen a kilóból ítélve is sok a súlyfelesleg.voltam ennél kevesebb is de amint nem volt rá időm hogy tornázzak vissza szöktek a kilók.Sajnos még több mint ami le ment nagy nehezen.

Tavaly szeptemberben újra elkezdtem de hiába figyelek oda nem akarnak lefele menni a kilók.

Ti milyen étrendet követtek?

36. Dundiera (válaszként erre: 35. - Györgyi0505)
2012. jan. 3. 09:15

sziasztok!

Sajnos Györgyi nálam se jobb a helyzet. Körülbelül ezekkel a paraméterekkel vagyok én is megáldva. Mozgással már szeptember óta próbálkozom, most egy kis diétát akarok tenni hozzá, hogy még hatásosabb legyen

2012. jan. 3. 00:20
Sziasztok!164cm 113kg vagyok.Borzasztóan sok.Sajnos az édesség a gyengém.Norbi zsírégető diétájával 10 éve sikerült 6 hét alatt 20kg-ot leadni,de mind visszajött + még 10kg.Most is ezt a módszert szeretném kezdeni,ehhez kérném a segítségeteket.ha valakinek meg lenne a 6 hetes étrend,kérem küldje el emailomra,vagy a fórumra,mert sajnos valahová elraktam a sajátomat.Napok óta keresem a neten is,de csak 2 heteset találok.Köszönöm a segítségeteket,kitartás mindenkinek!mgyorgyi66@freemail.hu
2012. jan. 2. 16:09
Sziasztok! 110 kg-al ( ehhez 167 cm-el) csatlakozom.Eddig az a tipikus "holnaptól", aztán inkább "hétfőtől" típusú "folyókúrázó voltam, nos ennek meg is lett az eredménye: lsd. fenn. Update-val és mozgással ( napi 20-30 perc séta, mivel futni nem bírok)tervezek leadni nyárig minimum 30 kg-ot. Remélem így együtt könnyebb lesz, mert magamtól úgy érzem hogy nem vagyok rá képes. Sok sikert mindenkinek!
2012. jan. 2. 08:29
igen ezt én is hallottam. az íz miatt nem szabad
2012. jan. 2. 08:25

BUÉK! Én csak azt csinálom most is ami egyszer már bevált: délig csak gyümölcs, ebédre főtt kaja,de kevesebb, vacsi 5 körül, este 6 után pedig már csak víz!

Obesitológustól hallottam,hogy este 6 után csak vizet szabad inni,még a kalóriamentes üdítő sem jó,csak a tiszta víz! ;)

2012. jan. 2. 08:24

sziasztok én is csatlakoznék hozzátok

Erika

2012. jan. 1. 18:27

Sziasztok, BÚÉK!

Én is szeretnék csatlakozni, de sajnos csak kb. egy hét múlva tudok belekezdeni. Ti akkorra már túl lesztek az első mínusz kilókon:)

29. zozob
2012. jan. 1. 18:23
És ki hogy képzeli a fogyást? Milyen étrendet csináltok, mit esztek? Mozgás? Én arra már rájöttem, hogy nagyon nehéz lesz cukor és liszt nélkül. Szó szerint elvonási tüneteim vannak ha nem esze ilyeneket. Elvileg 21 nap alatt ürül ki a szervezetből......
2012. jan. 1. 18:17
Mindenkinek kitartást!
27. zozob
2012. jan. 1. 16:53
A kezdés nem sikerült túl jól :-( , megettem a maradék sütit itthon, de remélhetőleg holnaptól a munka és a suli elveszi az időmet a felesleges nassolástól. De mozogtam is, bicikliztem 3/4 órát.
26. yakoka
2012. jan. 1. 12:28
Sziasztok!!!:)Boldog ,Sikeres,egészséges fogyásban sikeres új évet kívánok nektek!!!:)Bizony én is nagyon sokáig úg yvoltam vele,hogy elméletben mindent tudtam,de a kitartás nagyon hiányzott.Most pedig érzem,hogy sikerülni fog.Már 9-10 kiló mínusznál járok.NA,AKKOR ADJUNK AZ EGÉSZSÉGES TESTÜNKNEK CSAJOK!!!ANNAK A TESTNEK,AKIT KI KELL SZABADÍTANI A ZSÍR ALÓL!!!HAJRÁ,MINDENT BELE!!!!!!!!!!!
2012. jan. 1. 10:24
Sziasztok! 46éves 166cm és 98kg vagyok cukros és elkeseredett talán veletek menifóg
24. zozob
2011. dec. 31. 19:04

Sziasztok!

Én is csatlakoznék! Most álltam a mérlegre:108kg. Ez borzasztó! Sosem voltam még ilyen kövér. Muszáj változtatnom. Annyi cikket, könyvet olvastam már, csak a kitartást, az akaraterőt nem tudom sehonnan sem kiolvasni. Talán, ha valakivel/valakikkel együtt csinálom az segítene. BUÉK!

23. dee
2011. dec. 30. 22:41

Várjatok meg! Még nem vagyok 100 kg, baj?:)

/de fogyni nekem is kellene, nem szeretnék 100 lenni/

2011. dec. 30. 22:18

Sziasztok!

Beszállok én is. Annyit tömtem magam az elmúlt napokban, hogy már besokalltam a kajától. Szerencsére általában odafigyelek az étkezésre, de a karácsony elvette az eszemet:-)

180 cm magas vagyok, 95kg voltam 3 hete, most rá sem merek állni a mérlegre, de tuti 100 felett van:-( Na majd holnap reggel bátor leszek!!!!

2011. dec. 30. 20:14
Nekem nincs, de sokan étkeznek update alapján, és elég jók az eredményeik!
20. Szamy36 (válaszként erre: 19. - Katerzsi)
2011. dec. 30. 09:10

Persze gyere!

Lányok van valakinek tapasztalata a Norbi napi menüvel kapcsolatban?

2011. dec. 30. 08:52
Sziasztok! Én most 117kg vagyok a 165 centimhez! Nem jan 1-én kezdem, már benne vagyok, talán ennek köszönhető,hogy nem jött föl több kiló az elmúlt napkban. 3 éve már lefogytam közel 30 kilót, remélem most is sikerülni fog! Csatlakozhatok csajok?
18. Lencsy (válaszként erre: 17. - Yakoka)
2011. dec. 27. 14:02
Szorítok :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook