Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aranyér terhesség alatt. Mit csináljak? fórum

Aranyér terhesség alatt. Mit csináljak? (tudásbázis kérdés)


1 2
2018. szept. 11. 14:33

Sziasztok!

24 hetes kismama vagyok nagyon durva külső aranyérrel...4-ik napja szenvedek...ma megpróbálta a doki "visszatenni" azthittem belehalok, de a helyzet hogy ettől kétszer akkora lett..elvok keseredve..

Eddig spertit reparont használtam, most kaptam detralex kapszulát is..

2016. jan. 13. 16:10

Sziasztok, aranyér panaszaim vannak, esetleg erről az orvosról hallottatok valamit??


www.endo-kapszula.hu? Dr. Madácsy László?

köszönöm a válaszotokat.

2016. jan. 13. 16:09

Sziasztok, aranyér panaszaim vannak, esetleg erről az orvosról hallottatok valamit??


www.endo-kapszula.hu? Dr. Dr. Madácsy László?

köszönöm a válaszotokat.

47. July1
2015. ápr. 14. 20:09

Sziasztok


Nekem a terhesség alatti aranyérre több hasztalan szer után a Hemopropin vált be. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!

Ja és megjegyezném, hogy mind közül talán ez volt a legolcsóbb...

46. Dazsuz
2013. jún. 19. 15:10
sziasztok, Aki próbálta ezt a jegeléses lidokain, aurobin módszert, azt szeretném kérdezni, hogy az aurobint ki lehet váltani más kenőccsel pl. a hemorid-dal? és még egy kérdésem lenne, lehet hogy naiv kérdés, de ha a lidokaint kihagyom (azaz csak jegelek törölközöm és bekenem az aurobinnal) az nagyon fájna? köszi a segítséget
2013. ápr. 17. 09:24
sziasztok, ingyenes homeopátiás szaktanácsot kaphattok -vagy a fórumtémák között is megtalálhatjátok a választ- a homeopátia info. hu oldalon.
44. Sztavros (válaszként erre: 43. - Kate80)
2013. ápr. 14. 15:30
Szia! Köszi a tippet! Erröl meg nem hallottam! A szülesen mar tul vagyok, de nagyon is szüksegem van megoldasra. Utananeztem, de a reszleteket nem talalom. Megirnad, hogy miböl is all pontosan ez a szett? Nem lehet ezt valahogy hazilag lautanozni? Ahogy rakerestem, itt Nemetorszagban nem kaphato. Mi kell hozza? Ha jol sejtem, akor van egy eszköz, amibe vizet kell tenni, es azzal kell kezelni, belül gondolom kup kent. Mennyi ideig kell bent hagyni? Köszi a segitseget!
43. Kate80 (válaszként erre: 39. - Sztavros)
2013. ápr. 8. 22:33

Szia!

Próbáld ki a Hemor-Rite Krioterápiás eszközt, hatóanyagmentes, úgyhogy nem árt a babának sem a szülés előtt sem a szülés után:-)

Külső és belső aranyérre is jó, nekem bevált (most várom a második babámat) rendszeresen használom, maximálisan karban tartja a dolgot, az első terhességemnél sok gondom volt az aranyérrel, most hogy ezt az eszközt használom, nincsenek problémáim. Ha nálad is olyan a hatékonysága mint nálam, szerintem néhány nap alatt kezeli a problémát, remélem a szülésre rendbe jössz!

42. barackmag (válaszként erre: 39. - Sztavros)
2013. márc. 27. 22:35
Nekem is elég durva volt, de már a terhesség elején előjött és a vége felé én is aggódtam mi lesz. Simán szültem, persze úgy éreztem az aranyér jobban fáj, mint a szülés maga. Utána is szörnyű volt, mondta a doki később majd lehet műteni, de aztán igyekeztem mindent megtenni, hogy gyógyuljon. Lassan ment, azóta is vigyázok, viszont szerencsére nincs vele gondom.
2013. márc. 27. 16:17
Nekem a második terhességem alatt kijött az aranyerem (előtte sose volt) természetes úton szültem, szerencsére nem jött jobban elő és pár hétre rá vissza is húzódott de már 8 hónapja mióta szültem fáj szúró érzés jön mikor wc-zek és vérezni is szokott de más panasz nincs. Ez lehet a belső aranyér?? Mivel kezeljem? Az orvoshoz félek vissza menni, terhesség alatt elmentem de mondtam hogy soha többet mikor vissza dugta az aranyeremet :D már bocsánat de nagyon kellemetlen volt.
40. vicus12 (válaszként erre: 39. - Sztavros)
2013. márc. 13. 18:41
szia, én több mint 15 éve kínlódok aranyérrel és végül a homeopátia segített, visszahúzta, de sajnos mindkét terhességemnél durván előjött megint az utolsó hónapokban -pedig szedtem a homeo golyót- és maradt is szülés után, de aztán a homeos golyók megint segítettek, viszont kellett vagy két-három hét. Mivel szedtem a terhesvitamint, nemigen tudtam -laza- székletet produkálni, hiába szedtem homeos golyót vagy kentem aranyér kenőccsel, előjött az aranyér. Próbálj meg sokat mozogni és sok folyadékot -vizet, ásványvizet- inni és kevés cukrot fogyasztani. Nekem nem ment, ráadásul sok csokit ettem... :)
2013. márc. 7. 17:45
Sziasztok! Ha valaki olvassa mostansag! Közvetlenül szüles elött nagyon durva, gyulladt, fajdalmas, külsö-belsö aranyere volt valakinek? Hogy lehet ezzel meg szülni is? El sem tudom kepzelni, igy, hogy tudok meg egy gyereket is kipreselni, valamint mi lesz ebböl az utan? Nagyon aggodom....
38. 7550f94845 (válaszként erre: 37. - Vicus12)
2012. máj. 8. 20:25
szószerint visszahúzódott teljesen.Igaz utána egyszer kijött de megint eltűntette teljesen.
37. vicus12 (válaszként erre: 36. - 7550f94845)
2012. ápr. 4. 09:06
szia! Esztétikailag is eltűnt?
2012. jan. 2. 16:38

A tecnikám amit itt megosztottam annyira hatásos hogy az unokatesóm aki kipróbálta még az ősszel műtét előtt ált ahogy írtam is.Egész életébe külső belső aranyere volt de ez szószerint

mindig azzal küzködött az miatt szenvedett.

Most beszéltem vele ősszel csinálta meg a kezelést azóta volt szorulás egyszer és három wc-se úgy telt hogy írtó nehezen bírt kakilni mert olyan kemény volt a széklete.És becsszóra mondom

NEM JÖT KI NEKI EGYIK SE!!!!!!

se a külső se a belső aranyere.És ő negyven éves 3 gyereket szült és rendsezresen kisgyerekkora óta szenvedett az aranyérrel.És teljesen megszünt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eddig az ünnepek miatt nem kérdeztem meg tőle.Most hívtam telón.Egyszerűen szóhoz se jutottam.Nem gondoltam hogy a belsőt is megszünteti.

MEGSZÜNT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

35. 7550f94845 (válaszként erre: 34. - 9b10f3d7ff)
2011. dec. 29. 16:02
:)))) ebbe viszont igazad van,nem csak érdekes de hatásos is:))))és aki aranyérrel küzködik az tudja értékelni is.
34. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - 7550f94845)
2011. dec. 29. 15:40

Egy ártalma lehet, ha esetleg valaki allergiás a Lidocainra, annál csúnya mellékhatások alakulhatnak ki.

Egyébként érdekes az eljárásod. :)

33. 7550f94845 (válaszként erre: 32. - Moncsicsi83)
2011. dec. 29. 12:37
erre megesküszöm.Ezer százalék.És abszolút nem ártalmas:)))
32. moncsicsi83 (válaszként erre: 30. - 7550f94845)
2011. dec. 29. 07:07

Köszi, hogy megosztottad a titkos receptet! :)

Szerencsére visszahúzódott, és másnapra már a viszketésen kívül semmi nem volt, de lementettem ezt a módszert, mert ha egyszer kijött, félő hogy többször is lesz!

Anyud csúcsszuper, hogy ilyen szupi módszert kitalált és hogy tényleg használ! :)

2011. dec. 28. 19:46

Ez tuti módszer többszörösen kipróbált letesztelt.Semmi mellékhatása nincs.Majd megkérdem a kereszttesóm kijötte azóta a külső aranyere de neki nagyon durván vannak aranyér problémái.

Nekem abszolút nincs aranyerem azóta sem.

30. 7550f94845 (válaszként erre: 9. - Moncsicsi83)
2011. dec. 28. 19:44

NEM MŰTÉT!!!

Nagyon szívesen elmondom.Ez nekem tutkó módszer.Én is kamasz koromtól aranyeres voltam de a gyerekkorom is végig kísérte bizonyos szinten már.

Ezt az anyukám találta ki mivel 11-en vagyunk testvérek.A második gyerekemnél már műtétet emlegettek annyira elfajult a dolog.És az a baj hogy az nem végleges megoldás mivel kiújul utána.Tehát az egyetlen tuti módszer amit én szülések után másfél két hétig /amíg szükséges/alkalmaztam:

A jegelés.SZÓSZERINT!!!!

Ehhez venni kell steril gumikesztyűt ami patikába van ,a fagyóba legyen jégkockakészítőd ,kicsike ,legyen aurobin kenőcsöd és ami fontos LIDOKAIN kenőcs.ezt nekem a kórházba írták fel szülés után de kérni kell.

Belépsz a kádba miután letusoltál a steril kesztyű egyik ujjába beleteszed a jégkockát.Én a lábamra meleg vizet majdnem forrót engedtem végig a kezelés alatt kb térdig felváltva a két lábam zuhanyoztam.A jeget két háromszor körbe tekered az ujjba.És ráteszed pontosan az érre lábakat terpeszbe lehetőség szerint pont az éren legyen ne érintse nagyon a feneked.Nem lesz bajod ha érinti csak kellemetlen a hideg:))).Nekem egy nagy hosszúkás és egy kicsi erem volt mindig.És a jeget az éren vagy ereken mozgatod oda visssza az ér egész felületén és a két oldalán is.LEhetőség szerint a jegelés addig tartson amíg a jég picike nem lesz.A jegelés után tilos melegvízzel megmosni a feneked különben a jegelés nem ér semmit.A hideg a gyulladást hűti csítítja le az érbe.Ezeket után kiszálsz és nedvszívó puha törölközővel szárazra törlöd a fenekedbe itatod magad.Utána bekened LIDOKAINNAL.Előszőr azzal szigorúan.Ugyanis ha fordítva kened akkor az érzéstelenítés nem lesz erős.Utána jöhet az aurobin.Ez egy kezelés.Kb felére lecsökkenti a kellemtlenségeket és a fájdalom is töredéke lesz.Ha szülés után csinálod mivel akkor úgyis napi min 3-szor de inkább 5-ször letusolsz minden tussolásnál kezelj.A hatás már az 5-ik napra drasztikusan érezhető lesz.Már a harmadiktól érezni fogod kb a harmadik naptól sokat csökken a fájdalom az 5-ik napon már fele annyira sem fog fájni.Kb egy hét után lehet csökkenteni a kezelés napi háromra aztán másfél hét múlva a napi egy kettő is elég.Kb másfél hét mire már nem fáj hanem elkezd viszketni.Ekkor arra kell ügyelni nehogy körömmel felsértsd.Ekkor már a gyúgyulási szakaszba van.Ekkor az ér már kemény lesz ez nem baj ez a jó.Amikor már elmarad a viszketés és márcsak kemény ér van ott a jegelést abbahagyhatod teljesen és elég az aurobin.Nekem a három gyerekemnél annyira rendbe tett hogy a következő terhességig teljesen aranyér mentes voltam.Pedig ahogy írtam az egész kamaszkororm gyerekkorom végig kísérte.HA wc-re mentem nagy dologgal kicsit kijött.Utzána ha kicsit leültem vissza is ment de...szóval mindig volt.És az egyik fiam is sajna örökölte mert a kakilás nagy gond neki is.:(((

Erre esküszöm erre a módszerre,mert az anyukám mind a 11 gyereknél tökéletesen alkalmazta és én is a 3-nál és maximális hatásfokkal.

Viszont a korházba erről nem fogsz hallani mert az én anyukám találta ki.Ott csak az aurobinról fogsz hallani.Ahol én szültem ott már nem idegen a módszer mert a három szülésnél mindegyiknél beszéltem róla és másoknak is elmondtam.A kereszttesómnak már műteni akarták mikor felhívott hogy mondjam már el mert emlékszik hogy van egy módszerem.És láss csodát nem kellett műteni.Neki külső belső arany ere volt úgyhogy hidd el ez a tuti.Én tavaly szeptemberbe szültem utcsó gyerkőcöm és azóta sem volt aranyerem:)))

29. 7550f94845 (válaszként erre: 11. - Ea010c7029)
2011. dec. 28. 19:37
ja csak ezt ne mond.Én szülés után kipróbáltam de a kádból alig bírtam kikecmeregni olyan iszonyúan fájtak a forgóim és semmit nem ért az egész
2011. dec. 25. 22:30
Most olvastam, hogy az arnica montana homeós szer használható erre, most kipróbálom mert a közelgő szülés miatt van itthon raktáron és ha bejön majd beszámolok róla.
27. Juca80 (válaszként erre: 20. - 8ef78160df)
2011. dec. 25. 22:07
Akinek hajlama van rá, annak szerintem természetes jelenség. Sajnos. Anyu is küzdött és küzd vele a mai napig is. És én is küzdök vele... :(
26. 051809cc90 (válaszként erre: 22. - Zsuzsika83)
2011. dec. 25. 21:17
És mi van ebben a csodaszerben????Megnéztem az oldalt...de nem találom...
25. 051809cc90 (válaszként erre: 22. - Zsuzsika83)
2011. dec. 25. 21:09
no ezt megkukkolom.erre kiváncsi vagyok.;-)
2011. dec. 25. 21:09
Nekem azt mondta a proktológusom, amig lehet ne mütessem meg az aranyerem...van belőle pedig egy pár.Van kivül, belül...:-)Jó gazdag vagyok.De nekem nem okoz MÁR gondot.Csak ott van.Amig nem bánt, addig nem is érdekel.Nekem is a szülések hozták elő.
23. zsuzsika83 (válaszként erre: 21. - Csivir)
2011. dec. 25. 21:09
Az intimtorna is tényleg nagyon jó! Azt is csinálom!
2011. dec. 25. 21:08

Sziasztok!

Van egy "csodaszer" (krém amúgy). Nálunk már az egsz családot kikezelte, nagyon komoly, műtét előtt álló aranyeret is eltűntette. Igaz, drága, de nagyon kevés kell belőe. Nálunk egy adag már több embert is meggyógyított, és még meg van a fele. aranyer-kezeles.eu-n írnak róla.

21. Csivir
2011. dec. 25. 21:02
Intimtorna. Én voltam tanfolyamon emiatt - no és a könnyebb szülés érdekében - várandósságom alatt, és ez segített a legtöbbet. De innen is rendelhetsz INGYEN kismama intimtorna dvd-t: corewellness.hu. Ne ijesszen meg, hogy inkontinenciáról van szó, sajna a lenti hármas izomzat teljesen összefügg, ezért ha ezt a tornát végzed, erősödni fog az is, ami az aranyeren segít. És ha teheted, feküdj sokat az oldaladon, és ülj minél kevesebbet. Jobbulást! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook