Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ez is hir? fórum

Ez is hir? (beszélgetős fórum)


2008. nov. 7. 04:38
Még mindíg Hajdú Péter ? A magamutogatás mintája.
25. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 24. - Corinna81)
2008. júl. 20. 21:38

Apropo..Hajdú P.

A mennyasszonyának kézzel varrják a gyémántokat az esküvői ruhájára, a Bazilikában esküsznek, és a Hiltonba lesz a lagzi. Na ez tényleg nagy hír, de az nagyobb lesz amikor a sajtó a válásukról fog cikkezni.


Utolsó mondatodra reagálva: intelligens emberek nem akarnak még a csapból is folyni...

2008. júl. 16. 19:34
Az még hagyján, hogy semmitmondó, unalmas híreket hallunk a sztárokról, de mindíg ugyan azok folynak a csapból.Dukai Regina, Kiszel Tünde, Győzike, Hajdú Péter, stb. Nem érdekes, hogy soha semmi pletyka nincs Erős Antóniáról, Gálvölgyi Jánosról, Hernádi Judtról, stb?
2008. jún. 7. 15:18

Hát igen, ezt jelenti a kereskedelmi televízió és a bulvár megjelenése.Több mint 10 éve jelentek meg, és a nézettségi muatatóik többszörösen maguk alatt hagyták a közszolgálati csatornákat...még jó, hogy nekik nem a nézettség a fontos, hanem az igényes műsor sugárzás.

De most őszintén,nem csinálják jól?Ebből van a pénzük, és ahogy látjuk nagyon nagy rá a kereslet:S:SSajnos:S:S

2008. jan. 9. 10:02
Nagy divat lett a "sztárolás" itt nálunk. Ha valaki rug egy gólt már "sztár" vagy balról jobbra fésüljük a haját hu sztárt csináltunk belőle...... közben sehol nem jegyzik Őket.
21. smudlaagi54 (válaszként erre: 20. - Smudlaagi54)
2008. jan. 9. 08:43
A következő az lesz,hogy megirják mit csinált?
2008. jan. 9. 08:42
Hirolvasás közben véletlenül a velvet-en kötöttem ki,és most olvastam,hogy valaki "feljelentette" hogy Batiz András Wc-re ment előadás előtt.Na mit szóltok mekkora hir?
19. Donyta
2007. dec. 29. 14:47

Itt már az is híres ember, aki a tv-ben szerepel, vagy műsort közvetít, esetleg folyamatos bemondó. De mitől híres? Sehol a világon senki nem hallott még róla/uk, csak mi itthon akik nézik hallják őket. Attól még sztem csak ismertek, de sosem híresek.


A híres ember mitől az? Attól ha a világon rengetegen felkapják a fejüket a neve hallatán... Híres és sztár az akinek jó filmjei és előadói képessége van. Milliók nézik meg tévében, mozikban, és a ma már befutott házimozikon..


Itt meg mindenki attól száll, hogy híres, pl. egy műsorvezető.. Kinek az? Vagy sztár, egy máshol sosem hallott énekes, stb..

18. 84034aa627 (válaszként erre: 1. - Smudlaagi54)
2007. dec. 29. 14:37
Nem. De gondolom erre van igény...
2007. dec. 7. 21:03
A reggeli , beszélgetős műsorokon is fel lehet húzni magadat pillanatok alatt! magyaráznak. magyaráznak, hűde magyaráznak:(... a valóság meg!!!! szégyen.
2007. dec. 4. 11:29
TV-csatornák, meg újságok között is lehet választani.
15. 0c97fbb607 (válaszként erre: 14. - 831ad879a7)
2007. dec. 4. 11:11

Igen,valahol én is ezek a műsorok miatt gyűlöltem meg a tévét.

Azóta nem nézem,csak a mesecsatornákat:)De azokat is akkor ha igazándiból kénytelen vagyok,a gyerekek miatt,bár nekem is vannak kedvenceim:)

Szóval,amikor még néztem én is dühös voltam,hogy akarva akaratlan beléjük botlik az ember,de mióta nem nézem,teljesen hidegen hagynak ezek a műsorok.Újságot sem veszek soha.

A neten tájékozódom,de olyan oldalakon amik nem bulvárok.

Itt választhat az ember,mire kattint.

2007. dec. 4. 10:58

Ha muszálj, ha nem, az ember hallja , látja! Csak ugy lehetne ezeket elkerülni, ha mint egy strucc beledugnánk ma fejünket a homokba. És ebbe tényleg az az elkeserítő, hogy erre van igény, mert ezért van ennyi, semmit, vagy még azt sem mondó műsor, Fókusz, Favorit, valamilyen sztárözön, és akkor még Győzéke és társairól nem is beszéltünk.

Az ujságok több mint fele pletyka ujság!! És emberek ezrei veszik, holott egy értelmes információt, gondolatot nem lehet olvasni bennük. Ez a színvonal most , ez van sajna:-(

13. 0c97fbb607 (válaszként erre: 12. - Audrey40)
2007. dec. 4. 07:51
Na ne!!!Muszály megvenni?:))
12. Audrey40 (válaszként erre: 5. - 0c97fbb607)
2007. dec. 4. 07:50
Egy frászt van megoldva! Minden színes újság is ezzel van tele!! Sőt, ott még inkább láthatóak a lesifotósok képei!
2007. dec. 4. 07:27
Emberek, a Spektrumon, Discoveryn, Nat.geo.-n nincsenek ilyen "hírek". Engem pl.már csak ezek tudnak lekötni. Kikapcsolva meg max. a Jóbarátok (nem a Bar.közt). Néha még a Minimax is jobban szórakoztat, mint a kereskedelmi csatornák.
10. LoLiNa
2007. dec. 4. 04:02
nagyon unalmas lett a tv.. dehát a nézettség azt mutatja, ez kell nekik.. persze, mert nincs más amit nézhetnének.. egy értelmes filmet nem tudnak lenyomni.. csak az ilyen idióta győzikét, meg társait.. szörnyű
9. 0260f21e84 (válaszként erre: 8. - Fényvándor)
2007. dec. 3. 20:56

ez egy menekules, borzasztonak talaljak a sajat eletuket, vagy unalmasnak.

En most mar nezek hireket, nem nyom le.

Egy idoben nem volt tevem sem, nem hianyzott.

A (jo)reklamokat pedig kifejezetten szeretem. Mindig elcsodalkozom, hogyan tudjak kozvetiteni 10 mpben a fontos dolgokat, otletesen, humorosan :)

8. fényvándor (válaszként erre: 6. - 0260f21e84)
2007. dec. 3. 20:51
Az a baj hogy az embereket már agyilag is ugy leépitették hogy ezeket a semmitmondo műsorokat csak ugy kajálják.Hová fogunk így jutni?
2007. dec. 3. 20:46
Én már hetek óta alig nézek híreket.Jobban is érzem magam,nem dühöngök,nem szitkozodom minek változtatni nem tudok.Nem hagyom hogy ezek a negatív dolgok hatást gyakoroljanak rám.A reklámok is csak hülyitik az embert,jobb ha belátjuk mindenki madárnak nézz minket..
2007. dec. 3. 20:42

kis orszagban nem sok minden tortenik. Es biztos, hogy sokan nezik, olvassak ezeket a hireket, kulonben nem lennenek. Meg mindig a Blikk a vezeto ujsag, a Gyozike-show meg a legnezettebb.

Itt is meg lehet nezni.

Sot, a negativ hir is hir, ha botrany van, az meg a "legjobb".

Rengeteg embert erdekel. A pletykaujsag, a borzongas, a sipitozas, igy legalabb nem kell magukkal foglalkozni.

Egyebkent meg nem hir

2007. dec. 3. 20:13
Ne nézzetek tévét és a probléma meg van oldva:)
2007. dec. 3. 16:57

Engem az is zavar, hogy mint "hírességet" emlegetnek valakit, ha az, ha nem. Ha valaki ismert, nem biztos, hogy híresség. Én így gondolom.

Nekem pl. Kiszel Tündéből van nagyon elegem. Nem tudom úgy befejezni a napomat, hogy legalább egyszer ne hangozzon el a neve valamilyen adón.

2007. dec. 3. 16:29
Engem is zavar, főleg azért, mert az amúgy tényleg fontos híreket takarják el ezzel.
2007. dec. 3. 16:13

Nem!

ez engem is nagyon zavar!! De az is, hogy ki hol nyaral, anikó a tvbe csináltatja meg a melleit, kit érdekel??????? és ha akarom, ha nem , ezt hallom, látom..

Érdekes, pl rólad még nem hallotam hol ebédeltél.. pedig számomra ugyanazt jelentené, mint akármelyik hireségé:-))))

2007. dec. 3. 16:10
Csak nekem furcsa,hogy olyan hireket olvasok,akarva akaratlan,hogy ezt a "hires" embert a boltban látták bevásárolni,a másik nagyon köhög,a harmadik a kocsiban ülve várta a zöldet a lámpánál,a negyedik kávét ivott valakivel,az ötödik meg beszélgetett valakivel.Legközelebb azt irják meg,hogy wc-ről látták kijönni,vagy éppen bemenni?Ez csak engem zavar?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook