Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan vehetem komolynak a kapcsolatom? fórum

Honnan vehetem komolynak a kapcsolatom? (beszélgetős fórum)


21. Pen80 (válaszként erre: 18. - Kanalasorvosság)
2011. dec. 26. 16:37

Hú, pedig magyarul írtam. A pasi nem tudja kezelni azt a nőt, aki így viselkedik. Ez nem negatív dolog, én sem tudom kezelni a féltékeny embert, mert előbb-utóbb felőröl. Nyilván van olyan ember, aki jobb ebben, különben a fél világ egyedül lenne. Nem tudom kezelni és nem is akarom. Pont.

Mivel nem tudja kezelni, nem tervez vele hosszútávra (okosan) és ezt meg is mondta. Szerintem ez fair játék - már csak azért is, mert én is így tettem 21 évesen :DD Remélem, egyértelmű, amit leírtam :)

Amúgy köszi, remek kapcsolatban élek, de attól még tapasztalatom lehet - ha megengeded ;). Lehet, hogy épp az előzőből/előzőekből való okulás miatt jó ez. Tudod, nem mindenki kezdi 18 évesen a tökéletes kapcsolattal, így 31 éves korára lehetnek tapasztalatai. Durva, de így van :))

Amúgy én is azt írtam, amit te, nem értem mit értettél félre. (hogy a jelenlegi kapcsolatunk ehhez hogy jön, azt viszont én nem értem :DD)

20. Beautykiss (válaszként erre: 1. - Eszterke1228)
2011. dec. 25. 00:00
Nem egészen. Nekem ilyet mondana valaki asszem küldeném el a fenébe,ehhez nem kell fórum..
19. Kanalasorvosság (válaszként erre: 1. - Eszterke1228)
2011. dec. 24. 21:53

Továbbra is reszpekt az őszinteségedért és én is úgy gondolom hogy nem illetek egymáshoz.


És a tanácsokról azért elmondanék két történetet:

1. Az egyik topikban felvetettem hogy a nőt szerintem nem verheti nagyon meg a pasija(még csak nem is 1-2 pofonról hanem kemény verésről beszéltünk) és pasiként kisebbségbe kerültem ezzel a véleményemmel mert a legtöbb csaj szerint a nők megérdemlik a verést és sokaknak szükségük is van rá mert "helyre kell tenni őket"!


2. Egy nő írt hogy 2 napja iszonyatosan fáj a füle mit kéne tennie? Az első tucat hozzászólásban a fülgyertyától a csöppekig mindent ajánlottak neki és én voltam az első aki mondtamneki hogy bakker menjen el orvoshoz és nézesse meg! na utána szerencsére jöttek páran akik leírták hogy a kis fülfájásukból is majdnem süketség lett és menjen orvoshoz mielőbb!


Szóval a tanácsom hogy mindig óvatosan fogadd az itteni "jótanácsokat"(az enyémet is) mert mi nem ismerjük a történeted de rengetegen 1 mondat alapján minden következtetést levonnak egy komplett és komplex kapcsolatról.


De remélem találsz majd olyat aki szeret és akit viszont szerethetsz ;)

18. Kanalasorvosság (válaszként erre: 15. - Pen80)
2011. dec. 24. 21:45

Most ugye csak viccelsz! És ugye mindenki más is viccel!!


Leírt 3 mondatot egy 2 éves kapcsolatról... Arról is azt hogy nagyon komoly féltékenységi kirohanásai vannak a pali felé aki megmondta hogy ezt nem bírja elviselni és megmondta hogy ha nem változik meg X időn belül akkor menjenek szét!


És ebből az jön le hogy a pasi nem tudja kezelni a kapcsolatot???

Úristen csajok ti milyen kapcsolatban éltek?


Egyértelmű hogy a pasi megmondta hogy ez így neki nem jó és szét akar menni és a vélhetően a csaj akarná csak a kapcsolatot!

17. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Eszterke1228)
2011. dec. 24. 16:43

Huhh, te aztán jól megalázkodsz. Biztos, hogy szeretet/szerelem ez még, vagy csak valami fura ragaszkodás részedről?

Ha még nem láttad, nézd meg a Keserű méz c. filmet, magadra fogsz ismerni.

Boldog Karácsonyt!

16. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Eszterke1228)
2011. dec. 24. 15:36
Nem, nem normális. Semmiképp ne áltasd magad, egyáltalán nem komoly és nem is igazán párkapcsolat.
15. Pen80 (válaszként erre: 10. - Kanalasorvosság)
2011. dec. 24. 13:37
Igen, de lehet, hogy más ember azt jobban viseli. Ez a fiú nem tudja kezelni, más lehet, hogy tudná. Sőt. Mindenkinek megvan a párja (aki elviseli ;D)
14. Pen80 (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2011. dec. 24. 13:35
Pontosan.
2011. dec. 24. 12:59
:D
2011. dec. 24. 12:59
szekrényből?
11. t_marcsi (válaszként erre: 4. - T_marcsi)
2011. dec. 24. 10:31
Nem mondtam hogy gonosz a pasi, csak hogy szerintem úgy látja a srác, hogy ő nem párkapcsolatot akar. Ennyi.
10. Kanalasorvosság (válaszként erre: 7. - Pen80)
2011. dec. 24. 10:22

Veled értek egyet!

A fórumindítónak abszolút tiszteletem mert a legtöbben a másik felet jól lehordják és úgy kérnek tanácsot amire persze jönnek azok amiből párat olvastam hogy a másik a hibás...


Az őszinteséged már egy lépés afelé hogy megváltozz mert a túlzott féltékenység nagyon nem jó! Én inkább úgy látom hogy a párod ezt nem tudja elviselni és így adott még egy lehetőséget a kapcsolatnak de már nem biztos hogy valóban akarja!

És a másik hogy őszintén elmondta hogy mi a problémája ami teljesen érthető is!

Azt innen nem tudom eldönteni(pár forumtársammal ellentétben) hogy van-e alapja a féltékenységednek vagy nincs. Bár ugye a féltékeny oldaláról mindig úgy gondolja hogy van alapja...


És ha ilyen tipus vagy akkor ez a következő kapcsolatodban is gondot fog okozni vagyis önmagában a kapcsolatból kilépés csak részmegoldás.

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Eszterke1228)
2011. dec. 24. 10:20

"próbaidős vagyok"


Ez komolyan hangzik. Franc lenne próbaidős. Éld az életed.

2011. dec. 24. 10:14

Nem nevezném kapcsolatnak. Te féltékenykedsz - ami azt mutatja, hogy se benne, se Magadban nem bízol -, ő pedig nem szeret téged. Ahogy nézem, úgy van Veled, hogy ha ló nincs, ... :/ Keresd meg a párod! Aki szeret, és akiben bízni is tudsz!

Boldog karácsonyt!

7. Pen80 (válaszként erre: 4. - T_marcsi)
2011. dec. 24. 09:58
Ez azért nem ilyen egyszerű, megint gonosznak beállítani a másik felet. Szerintem meg elmondta a fiú, hogy mi a helyzet, a fórumindító meg döntse el, hogy ez kell neki vagy sem. Nem hazudik, nem szórakozik a srác, a fórumindító kezében a döntés.
6. bcdc11574c (válaszként erre: 1. - Eszterke1228)
2011. dec. 24. 09:54
Szerintem sem jo ez a kapcsolat, ha 3 nap után már nyüg vagy számára. Szerintem keress egy olyan pasit, akivel jol érzed magad, és szeret téged!
5. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Eszterke1228)
2011. dec. 24. 09:52

Ennél még az én szexkapcsolataim is komolyabbak voltak. :D

Ezek szerint.

Ez nem kapcsolat.

4. t_marcsi (válaszként erre: 1. - Eszterke1228)
2011. dec. 24. 09:48
Hát párkapcsolatnak nem párkapcsolat, inkább részéről azt érzem ebben, hogy van valaki, akihez mehet, ha szüksége van bizonyos dolgokra, de érzelmei nincsenek. Ha neked elég ennyi, hogy a kapcsolatotok annyiról szól, hogy ugrasz, mikor fügyül, akkor normálisnak mondható, ha párkapcsolatot és érzelmeket szeretnél, akkor spuri.
2011. dec. 24. 09:39

Ő nem a párod és ez így nem kapcsolat.

Féltékeny vagy és cirkuszolsz.

Éld a saját önálló életed kiszolgáltatottság nélkül.

2011. dec. 24. 09:34
Ez a kapcsolat így nem működőképes. Szerintem keress valaki mást, akinek te vagy a fontos.
2011. dec. 24. 09:32

én a párommal 2 év 2 honapja vagyt együtt de msot valami nincs rendben,az tény,hogy nagyon féltékeny vagyok és sokat cirkuszolok e miatt.2 hete szakított,és most próbaidős vagyok,de olyanokat mond,h ha mar 3 napot egyutt vagyunk egy huzamban akkor amikor elmegyek neki az fel szabadulás..

és o nem trvez velem semmit,mindig azt mondja,hogy lesz ahogy lesz,addig egyutt vagyunk amíg jól érezzük magunkat egymással ...

Ez normális dolog????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook