Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhen belüli és kívüli terhesség egyszerre fórum

Méhen belüli és kívüli terhesség egyszerre (tudásbázis kérdés)


11. kisvirág42 (válaszként erre: 9. - Pebi)
2008. júl. 9. 16:08

Szia Pebi!

Most olvastam ezt a fórumodat, azóta, hogy irtál egy- pár húnap eltelt, remélhetőleg minden a legnagyobb rendben volt. Ird meg, hogy megmaradt-e a a meéhenbelűli baba és minden rendben volt-e, Köszi

Minden jót neked

10. Szil07 (válaszként erre: 9. - Pebi)
2007. dec. 4. 14:32
ha a dokid és az uh-os jó és észreveszik időben akkor a méhenkívülit elveszik műtéttel,a másik meg fejlődik tovább szépen.De ha a hcg nagyon magas már abból is megállapítható.De nem lehet hogy csak ciszta van ott?
9. pebi
2007. dec. 4. 07:37

Sziasztok!

Valószínűleg 3-4 hetes kismama vagyok, de aggasztó "képletet" találtak a jobb petevezetékem környékén. Az utolsó UH vizsgálat szerint valószínűleg méhen kívül is terhes vagyok. Konzíliumot hívtak össze, úgyhogy csütörtökön megyek újabb ultrahangra.

A méhen belüli magzat szépen fejlődik.

Ezúton is köszönöm hozzászólásaitokat. Kicsit sikerült megnyugodnom.

További szép napot mindenkinek!

2007. dec. 4. 06:25
Jézusom! Még nem is hallottam ilyenről...
2007. dec. 4. 05:21
Nekem van olyan ismerősöm akit megoperáltak laparoscoppal,eltávolították a méhen kívüli terhességét és a méhen belülit meg kihordta szépen.
2007. dec. 4. 04:09
arról hallottatok, hogy valakinek 2 méhe volt és mindkettőben baba növekedett? egy hónap különbséggel szült állítólag. tavaly olvastam valahol
5. pebi
2007. dec. 3. 19:13
Olyanról hallott vki, hogy a méhen belüli megmaradt? Vagy "törvényszerű", hogy mindkettő elhal?
2007. dec. 3. 16:39
Sajnos az én ismerősömnek is volt ilyen.Ráadásul lombik után.Hármat ültettek neki vissza az egyik nem tapadt meg a másik a méhbe a harmadik pedig méhen kívül.Majd kiderült kis idő mulva,hogy sajna a méhen belüli is elhalt:(De azóta van egy csodaszép 2,5 éves kisfia.Amúgy van egy 11 éves lánya és utánna is volt egy méhen kivüli terhessége.
2007. dec. 3. 16:34
Sajnos vannak ilyen esetek, de szerencsére ritkán. Tudni kell, hogy ezek életveszélyes helyzetek.
2007. dec. 3. 15:27
Nekem volt.Sajnos a doki nem "látta " igazán.így a méhen belül fejlögő meghalt.Elnyomta a külső baba a belsőt
1. pebi
2007. dec. 3. 15:08
Méhen belüli és kívüli terhesség egyszerre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook