Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek van tapasztalata nyelvtanulással kapcsolatosan, "problémás" gyerek esetében? fórum

Kinek van tapasztalata nyelvtanulással kapcsolatosan, "problémás" gyerek esetében? (beszélgetős fórum)


5. Serry (válaszként erre: 4. - Tavaszilány)
2011. dec. 23. 16:09

Azért vagyok bajban, mert választható a német is és az angol is. 10 alkalom mint mnodtam. De azért lenne az angol,mert férjem tudna neki segíteni.... nem besélzjóük a németet.

Majd még megkérdem az osztályfönökét is.

4. tavaszilány (válaszként erre: 1. - Serry)
2011. dec. 23. 10:02
Szia! Az én kisfiam beszédsérült, logopédiai osztályba jár, most elsős.A beszédproblémás gyerekeknek nem jó az angol: nehéz a kiejtés, és az írásmód teljesen más, ezért idegennyelvként németet fognak negyediktől (!) tanulni...
3. 9536810fa1 (válaszként erre: 2. - 9536810fa1)
2011. dec. 23. 09:43
Hehe... fogalmazásgátlót vettem ma be azt hiszem. :))
2. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Serry)
2011. dec. 23. 09:43
Ezek ebben a korban még játékosak a foglalkozások, annyit merít belőle, amennyit adottságai, érdeklődése lehetővé tesznek, és bizony 10 alkalom már ragyogó lehetőség. Én tuti megpróbálnám! :)
2011. dec. 23. 09:39
Arról lenne szó, ohgy a 7 évesen logopédiai előkészítőbe jár. most karácsonyra kapott a sógornőmtől angol foglalkozásra ajándékutalványt. 10 alkalom lenne. De nem akarnám sem össze zavarni, sem kidobni a lehetőséget. Szóval érdekelne a véleményetek menjünk-e? Meixner módszerrel tanul írni, olvasni számolni a suliban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook