Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Öszyntén, lehet még is jobb lenne egyedül? fórum

Öszyntén, lehet még is jobb lenne egyedül? (beszélgetős fórum)


18. maya80
2008. júl. 1. 21:04
Jobb egyedül, mint egy nem működő kapcsolatban...
2007. dec. 3. 17:09

Megkérdeztem még is.Megbeszéltük.Kiütött a féltékenység pár órára.Kiütötte az mókusnyi agyvelőm is.

Most sokkal jobban vagyok.Jobb is hogy tiztásztuk a dolgot,persze előtte kicsit kibőgtem ám magam.Ő meg visszajött váratlanul hozzám,mert itthagyott egy telefont(véletlen),aztán viccesen a hapit kereste a nagyszekrényben.

Lehet ő is féltékeny csak sokkal jobban képes uralni az érzést mint én.

16. 11a91585fe (válaszként erre: 13. - E8707eeb00)
2007. dec. 3. 11:46
akkor várd meg míg megcsal..Most erre nem tudok mást mondani.Ha az én emberem fent lenne egy ilyen oldalon,háááááát..elgondolkodnék..Nem megy a kapcsolatotok valamiért,nem működik ahogy kellene..De ennek sok értelme nincs,hogy így ki légy akadva,ő meg sóvárog más csajok után..De Te tudod..Főleg,hogy tisztában vagy azzal,hogy meg is teszi,csak idő kérdése.Az az érzésem,hogy félsz lépni.Sose félj,annyi pasi van,hogy csak győzzed számolni őket.Biztos van egy olyan,aki csak Rád vár.Ne engedd el magad ennyire.Ha valaki ennyire nem értékeli magát,ez kisugárzik.És senkinek nem kell egy szomorú,maga alatt lévő,savanyú,megtört ember.De ha már kezdedösszekapni magad,ugye,hogy azt veszed észre,hogy a hentes is rádmosolygott,és a bkv vezető,és valahogy több elismerő pillantást kapsz.Szóval fel a fejjel és lépj!
2007. dec. 3. 11:45

Nem!Nem leszek többé társas lény!

Nekem nem kell többé pasi,főleg mivel nála nagyobb szerelem úgy sem jönne többé,nála okosabb ,szebb jobb stb stb nem lenne már !Hidd ezt megérzi az ember.

Nem kéne soha többet senki,ez viszont biztos!

14. wanda8
2007. dec. 3. 11:43
nem.Az ember társaslény,szüksége van valakire.
13. e8707eeb00 (válaszként erre: 11. - 11a91585fe)
2007. dec. 3. 11:42

Na de nem csalt még meg.

Nem csinált semmit.

De majd fog persze,csak idő kérdése.

Kellek neki ,hogy ne kellenék.Tudod mire,nem kell leírnom.

2007. dec. 3. 11:40

Ne várjam meg míg közli hogy sorry de találtam mást aki jobb mint te?Ugye ne várjak...(

És mi van ha tévedek és csak nézegeti őket?(bár ez a kérdés elég banális,tudom.(

2007. dec. 3. 11:38
Ha ennyire nem kellessz neki,ezt még ki is mutatja,akkor Te saját magad nem tiszteled,s becsülöd annyira,hogy ne engedd ezt meg senkinek? akkor ne várd el,hogy más tiszteljen. Tudod mit? Vedd ma este fel a legjobban álló rucidat,tegyél fel egy diszkrét sminket állj a pasi elé s mond meg neki: Apukám kopjál le,jobbat édemlek nálad. (én a "Te görény"-t is hozzátenném,de ez azért van mert inulatos vagyok) aztán hagyd magára.
2007. dec. 3. 11:38

A ROHADT ÉLETBE!(elnézést!)

Nekem többet nem kell hapi,én befejeztem végleg.Nem fogom most őket itt szidni sem,annak sincs semmi értelme.Egyszerűen lehúzom a redőnyt és kész!

Gondolom nem kell felsorolnom hogy miért nem keresek többé társat?Úgy is tudjátok hogy milyenek és a felsorolással reggelre sem végeznék.

2007. dec. 3. 11:36
Húúú,nagyon kivagy! Sajnállak :( Szerintem dobbants.Nem is kell neked ez az ember!
2007. dec. 3. 11:35

szia! elég jól megválaszolod a kérdéseidet:-)

én is kiléptem egy nem működő kapcsolatból, és sokkal jobb volt egyedül!!! Megszüntek az állandó kétségek, sokkal magabiztosabb, és céltudatosabb lettem. És ami a lényeg megtaláltam a legigazibb igazit, amire igy most esélyt se adsz. Lépj, nem lesz könnyű, de utánna sokkal egyszerübb lesz minden!

2007. dec. 3. 11:33

Azt se tanácsoljátok hogy ne mutassam hogy bánt valami,mert EZT is képtelen vagyok!

Legszívesebben elzárkóznék előle:(...végleg.Soha ne tudjak róla többé semmit.És akkor nem fog fájni semmi,csak a hiánya.

2007. dec. 3. 11:31

Nincs miről beszélni.

Lesi a fórumokat a társkeresőkön a csajokat!Majd kifakad a szeme, úgy sóvárog!

Az ilyen előbb utóbb úgy is félrelép.Akármennyire is fáj.Másrészt ha nem lép félre akkor én fogok félrelépni,mivel belehajszolom magam a féltékenységbe.

2007. dec. 3. 11:29
Neeeeem!NEM fogok leülni és beszélgetni!Ezt ne is tanácsoljátok!
2007. dec. 3. 11:28
Mi az Istent csináljak_!?
2007. dec. 3. 11:27
Érzem hogy szótlanul,magyarázat nélkül és váratlanul fogok kilépni ebből a kapcsolatból.
2007. dec. 3. 11:26
"A nyugalom fele a boldogságnak"
2007. dec. 3. 11:25
Már nem tudom.ElbizonytalonodtamÉn is osztom itt az észt,közben az enyém is társkereső oldalakon van fent.Fiatalabb is 6 évvel mint én.Önbizalmam is nulla,most meg már főleg.Lehet nekem is meg kéne előzni azt,ami úgy is bekövetkezik.Úgy is találni fog egy jobb s fiatalabb csajszit előbb utóbb.Féltékeny vagyok,szinte mardos.(És nagyon szomorúnak érzem magam.És most határozottan úgy érzem,hogy sokkal jobb és nyugodtabb lenne nekem együl élnem le ezt a nyominger életem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook