Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Örökemlékű karácsony fórum

Örökemlékű karácsony (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Örökemlékű karácsony

2011. dec. 23. 23:16
Ez nagyom aranyos tortenet:-))tenyleg meghitt es szep emleket adtal minden kedves csaladtagodnak:)
8. batkácska (válaszként erre: 4. - 3799e1fce4)
2011. dec. 23. 11:56
Bocsika de tegnap rosszul írtam az időt már több mint 24 éve volt ez a karácsonyunk!
7. batkácska (válaszként erre: 3. - Arany52)
2011. dec. 22. 16:21
Igen én is így gondolom hogy sokkal értékesebb egy saját ajándék bármi pénzért vehetőnél!Képzeld anyukámnak még mindíg megvan még az óvodás kori ajándékaink is amiket akkor kreáltunk!
6. batkácska (válaszként erre: 4. - 3799e1fce4)
2011. dec. 22. 16:17
Örülök hogy tetszett a történetem!Hát ez már 10 de lehet valamivel több éve is talán.:)Nekünk anyuék soha nem engedték hogy égő dolog legyen a kezünkbe,a csillagszórót is mindíg apu tartotta míg el nem égett és persze azt is csak távolabbról nézhettük nehogy szikra pattanjon a szemünkbe! Mivel hárman vagyunk lányok tesók nagyon féltett bennőnket!
5. batkácska (válaszként erre: 2. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 22. 16:12
Köszönöm!Neked is boldog karácsonyt!
2011. dec. 22. 14:59

De édes történet! :)

Megkérdezhetem hogy kb. hány éve volt ez? :)

Mi is mindig énekeltünk és szavaltunk, volt forgatókönyv hogy ki mikor mit mond, mi gyertyával a kezünkben tartottuk az előadást... :D

2011. dec. 22. 12:59
Nincs is szebb ajándék a a szülőknek, mind amit ügyetlen kis kezecskékkel a gyerekeik gyártanak. Ebben benne van a szeretetük, kreativitásuk.
2. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 1. - Batkácska)
2011. dec. 22. 10:59

nagyon kedves történet:)

boldog ünnepeket,és hasonlóan jó gyerekeket kívánok..

2011. dec. 22. 09:38
Életem legemlékezetesebb karácsonyán még csak körülbelül 10 éves lehettem. Én magam készítettem el, testvéreim, szüleim és a saját örök emlékű karácsonyi ajándékom. Egy mindig emlékezetes, izgalommal teli, semmihez nem fogható, készülődéssel teli, örök emlék.

Ugrás a teljes írásra: Örökemlékű karácsony

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook