Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Félidőtől kezdve menstruációig fájdogál az alhasam. Ez normális? fórum

Félidőtől kezdve menstruációig fájdogál az alhasam. Ez normális? (tudásbázis kérdés)


5. 3c111cc40f (válaszként erre: 4. - 529538f44c)
2011. dec. 23. 16:15

Nem, nekem is csak félidőben szurkál a jobb petefészkem.

Még semmit, nemrég derült ki

2011. dec. 22. 09:31
Pont a cisztától félek én is...de az nem olyan folyamatosan görcsöl? Nekem inkább csak szurkál itt-ott, meg tompán fáj.A cisztákkal mit csináltak, megműtöttek?
3. 3c111cc40f (válaszként erre: 2. - 529538f44c)
2011. dec. 22. 09:25

Szia!


Menj el nőgyógyászhoz, nekem is ez volt és kiderült hogy tele vannak cisztákkal a petefészkeim. Mi is babát szeretnénk.

De lehet hogy csak a peteérést érzed, de inkább menj ek dokihoz, csináljon egy hüvelyin ultrahangot!

2011. dec. 22. 09:22
újabban, néhány hónapja félidőtől fájdogál az "alhasam", petefészek tájékon, de nem görcsöl, inkább csak szurkál vagy tompán fáj.Ehhez hozzájárul még derékfájdalom, de az alhasi fájdalom "helye" is váltakozik, hol itt, hol ott fáj...így tulajdonképpen kb. 2 hétig fájogat. A fájdalom kezdete lehet a petetérés miatt?(ha van egyáltalán olyanom)Vagy valami más lehet a gond? Nagyon szeretnék kisbabát és már rosszul vagyok, ha elkezd fájni...:(
2011. dec. 22. 09:18
Félidőtől kezdve menstruációig fájdogál az alhasam.Ez normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook