Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy bírjátok ezt az egész ünnepi "lázat"? fórum

Hogy bírjátok ezt az egész ünnepi "lázat"? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. dec. 21. 16:03

Nekem nincs elég időm otthon matatni , ez bosszant .

Az ünnepet tudom kezelni , nem költekezem túl , saját kezűleg készített ajándék is lesz .

Nincs három gyomrunk karácsonykor sem úgyhogy nem lesz külön trakta .

Egyvalami bosszant : ha meghallom az unottan odavetett " Kellemes ünnepeket! " - kifejezést .

DE AZ NAGYON !!!

1. mert hallatszik a legtöbb emberen , hogy éppcsak odaböki , abszolút nem gondolja komolyan .

2. mert "kellemes" tud lenni a lábvíz a hideg téli estekor hazaérve , de nem a karácsony ! Lehet áldott , békés , örömteli , csendes , boldog ... kellemes a lábvíz , nem az ünnep !!

15. Anika70 (válaszként erre: 13. - Anika70)
2011. dec. 21. 16:02

Jahh és nálunk csak a gyerekek kapnak ajándékot, vagyis tesóm kislánya és az enyém.

Nem csinálunk nagy ajándékozást, felesleges kiadás. Lényeg, hogy a gyerekek örüljenek!

14. c4de233d89 (válaszként erre: 11. - Last)
2011. dec. 21. 16:01
sajnálom...néha muszáj örömködni, annyi sz@rság van nap mint nap
2011. dec. 21. 16:00

Én már egy hete készülődök...a 4 hónapos kislányom mellett elég lassan haladok, de minden nap készítek valamit.

Holnap jön haza a Férjem 8 hét után a munkából, így eddig nem tudott senki vigyázni a picikémre.

2011. dec. 21. 16:00
Tavaly sem volt nagy ajándékozgatás itthon, csak sütöttünk+főztünk (azt sem mintha egy hadseregre készülne) + egyéb. Nyugi van most
11. last (válaszként erre: 8. - Felhoo)
2011. dec. 21. 16:00
pontosan
2011. dec. 21. 15:59

Én konkrétan nem csinálok semmit. A párom a kereskedelemben dolgozik, ezzel kb a mi ünnepünk megpecsételődött. Még szenteste is munka. :(

Mi holnap karácsonyozunk, itthon, hármasban, akkor szabadnapos lesz. Mi ketten + a gyerek. A többi napot meg úgy fogjuk fel, hogy megyünk családlátogatóba..de magára a karácsonyra idén nem görcsölünk rá.(És tök jó így)

Jövőre mér majdnem kétéves lesz a babócánk, akkor már tuti más lesz...de most így csináljuk.

9. last
2011. dec. 21. 15:59

Olyan szívesen örülnék,hidd el.Tesóm gyerekei érik meg csak,mikor majd láthatom az arcukat ha ajándékot bontanak.

Úgy szerettem a karácsonyt és a szülinapom.De már nem is tudom miért!

2011. dec. 21. 15:57

Rühellem :) Utálom ezt az egész színjátékot... Karácsony= takarítás+főzés+ ajándék vásárlás ami őrülten idegesítő+mindenhol tömegnyomor

És mindehhez még vigyorogni is kell, pláne hogy a család ilyenkor nem vigyorog hanem vicsorog, hogy miért nem vagy ezzel meg azzal készen, és ilyenkor soha semmit nem lehet jól csinálni... ÁÁÁÁ!!! És még csak 21.-e van :/

2011. dec. 21. 15:57
Sok ez a karácsony, mindenki azon versenyez, ki vesz drágább,jobb ajándékot, jaj, kinek nem vett még, jaj, örülni fog-e neki, mitfőzzekúristen, elég lesz 16 fogás 5 főre? Mindenki már túlgondolja ezt az ünnepet, és nagyon "ráparázik"...mindenhol emiatt ideges emberek vannak, akik sietnek, kiabálnak, gonoszkodnak...talán 26-a után lenyugszanak kicsit a kedélyek...
6. last (válaszként erre: 3. - 9242a6388c)
2011. dec. 21. 15:57

Csak úgy érzem nincs az a pihenés ami elég lenne.

Párommal is egyre türelmetlenebb vagyok,ő meg férfi és csak annyit ért hogy nincs szex...

2011. dec. 21. 15:56
Ne fanyalogjunk már, minden ünnep előtt ezt csináljuk...kellenek az ünnepek! én azért szeretem az olasz embereket mert ha ünnep van ünnepelnek, ha öröm van örömködnek, ha családi ünnep van akkor családoznak megadják a módját....mi még ünnepelni sem tudunk, csak fanyalgunk...miért nem lehet egy kicsit örülni, a családnak, a gyerekek.. szeretteink örömének a fának az ajándékoknak, még ha pici akkor is...ünnep lesz ünnepeljünk! :)
4. last
2011. dec. 21. 15:55
Legalább 10-en állnak sorba hitelért az Au....ban zárás előtt is még,mert hát válság van,de azt a tv-t,hifi-t,...stb még gyorsan meg kell venni.Igaz hogy azt majd törleszteni kell,nem baj.Bár,VÁLSÁG van!
3. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Last)
2011. dec. 21. 15:53
Pihenj egy kicsit, elfáradtál...Nem vagy Grincs.:)
2011. dec. 21. 15:53
Én attól akadok ki h már be se tudok menni egy boltba se, akkora nyomor és tolongás, tolakodás van mindenhol. Még az utcán is! Tisztára megfájdul a fejem tőle! Inkább maradok otthon:)
1. last
2011. dec. 21. 15:48

Most érzem úgy hogy elegem van ebből az évből.Olyan jó lenne egyedül lenni egy kicsit,de fél éve hogy itt lakok anyóséknál,lépten-nyomon belebotlok valakibe.Annyira elegem van ebből a -Húú,de jó,itt a karácsony -dumából.

Mindenhol csak az számít ki mennyiért vesz,minél drágábbat.

Napok óta bőghetnékem van és úúúúgy leordítanám 1-2embernek a fejét hogy kapjon észbe már!!

Ti is érzitek ezt?

Én lennék a Grincs??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook