Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van egy dudor a hónaljamban, mitől lehet? fórum

Van egy dudor a hónaljamban, mitől lehet? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 21. 15:52
köszönöm a válaszokat lányok... sajnos most külföldön vagyok februárig, épp ezért mentem el még utazásom előtt 2 héttel ujra a sebészetre, és már minden orvosnál voltam ott sajnos... magánt meg sajnos nem tudok megfizetni... ugy látszik ezzel kell élnem :S
22. zseba
2011. dec. 21. 11:12

Szia!

Nekem volt szőrtüszőgyulladásom a hónaljamban, sőt az már darázsfészek volt és ahogy a sebész ránézett, azonnal mondta hogy ezt fel kell nyitni és így is lett. Szépen kitakarította, be lett drenálva hogy kijöjjön a genny és szépen rendbe jött!

DE!!!

Amikor terhes lettem egyszer csak szintén elkezdett nőni valami a hónaljamban, de ez csak borsónyi volt. 3 dokinak mutattam, azt mondták hogy csak szőrtüszőgyulladás, fel fog szívódni, nem kell vele foglalkozni. Amint megszültem és belövelt a tejcsi, ez lúdtojás méretűre nőtt, nagyon fájt és kiderült hogy járulékos emlőmirigy. Természetesen a 2. fiamnál is bedurrant, fontolgatom hogy megműttetem.

2011. dec. 21. 11:02

Nekem is volt, a doki is mondta, h a nyirokcsomó gyulladás, körömvirág krémet ajánlott rá, mert ő nem híve az azonnal mindenféle szarságot dolognak. és azt mondta, h a borotválkozástól jön ki leggyakrabban, mert h elfertőződik és h vagy minden alkalommal új borotvát használjak v váltsak más módszerre. időszakosan még mindig kijön, akkor picit piros, érzékeny de elmúlik.

próbáld meg a körömvirág krémet pár száz forintos tétel. este kend be vastagon, tégy rá dunszt kötést és aludj vele.

2011. dec. 21. 10:56
Szerintem is szőrtüsző gyulladás. Menj el a sebészetre.
19. ChrisTai (válaszként erre: 18. - C4de233d89)
2011. dec. 21. 10:32
hát, laborra még nem küldtek vele...
2011. dec. 21. 10:27
labor?
17. ChrisTai (válaszként erre: 14. - 937a2a883a)
2011. dec. 21. 10:27
Bár ki tudnám én is nyomogatni... már annyiszor nekiestem, de csak jobban begyulladt. Én biztos vagyok benne, ha egyszer sikerülne teljesen kitisztitani valahogy,rendbejönne...
16. ChrisTai (válaszként erre: 13. - Danina)
2011. dec. 21. 10:26
hát szerintem nem akartak dolgozni vagy nemtudom... én mikor elindultam vele, arra számitottam, hogy már első nap megszabadulok tőle. sajnos május óta nem tudtam kinyomni egyszersem, egyszer elkeseredésemben és fájdalmamban egy egész napos kirándulás utána, mikor akkora volt mint egy tojás, neki estem tűvel ... :D jó ez egy kicsit morbid, de gondolhatjátok hogy bele se tudtam döfni, annyira kemény volt ez az izé
15. ChrisTai (válaszként erre: 12. - Fülemüle01)
2011. dec. 21. 10:23
Köszi szépen majd elolvasgatom :)
14. 937a2a883a (válaszként erre: 4. - ChrisTai)
2011. dec. 21. 10:23
Nekem ugyan ez van évek óta és én is voltam sok helyen,nekem is azt mondták,hogy csak szőrtüsző gyulladás.Szerintem is az,mert nem érzem,hogy komolyabb baj lenne.Ha feltelik fáj,meg csúnya,de kinyomom és kész.Tényleg régóta,legalább 5-6 éve szenvedek vele.
13. danina (válaszként erre: 10. - ChrisTai)
2011. dec. 21. 10:19

Igen,állítólag,hát akkor kérdezgették,nézegették a kezemet,így derült ki a szálka.

Ha jött genny belőle,akkor tényleg lehet,hogy ilyen "mérges pattanás"nak nevezett furunkulus lehet,de azt is ki szokták vágni,ha magától nem tud kitisztulni.Húgomnak a combján volt olyan.Nem értem,miért nem nyitják meg?

2011. dec. 21. 10:16

Jah, csak a linket felejtettem el :D

[link]

2011. dec. 21. 10:16
Olvasd el ezeket a növényekről szóló írásokat, egy-kettő gyulladásos kelésekre is jó! Talán ez jó lesz vagy pedig menj el egy magánorvoshoz (amennyiben megengedheted magadnak). Sajnos pénz beszél kutya ugat! Jobbulást! :)
10. ChrisTai (válaszként erre: 8. - Danina)
2011. dec. 21. 10:15

A tenyeredben volt a szálka és a hónaljadban jött ki neked is?

Hát sajnos én nem emlékszem hogy lett volna valamilyen sérülésem amitől meg kellett nőnie... de lehet, összeszedtem valamit akkor, de sajna azóta sem múlik el.

Egyszer még májusban, nagyon fájt és feszült. Akkor kicsit megnyomkodtam, és genny jött belőle. Ez azóta se fordult elő, de én valahogy biztos vagyok abban, hogy továbbra is gyulladt lehet, mint egy nagy ragya...

9. ChrisTai (válaszként erre: 6. - 2fb18d5637)
2011. dec. 21. 10:11
Sajnos már 4-nél voltam... és már annyira ciki az egész, egy csomó szabadságot kivettem, órákat ültem várakozva... elvesztegetett idő
8. danina (válaszként erre: 4. - ChrisTai)
2011. dec. 21. 10:10

Nekem is volt még anno 17 éves koromban,az jóindulatú,megnagyobbodott,fájdalmas nyirokcsomó volt.Megműtötték,nem akart begyógyulni a helye,azután Bp-en műtöttek vele másodszor,egészen a mellemig volt tályogos,kitisztították.De az enyém gyorsan nőtt,és utána már nem lett kisebb,mint ahogyan te írod.Szálkasérülés okozta,ezt mondták nekem akkor (a tenyeremben).

Néha mensi előtt nálam is előfordul ilyen,de borsónyinál nem nagyobb,és utána el is tűnik.

7. ChrisTai (válaszként erre: 5. - Pndi)
2011. dec. 21. 10:09

Legutoljára akkor mentem el, mikor akkora volt, mint egy szilva. Szinte kinevetett a főorvos, mikor lengettem az UH-s papirom, hogy minek kell ide UH, ránéz és megmondja mi ez.

Ekkor már 2 hét volt addig, hogy induljak külföldre, ugyhogy kiakadtam rá nagyon, és lehordtam, hogy akkor mit csináljak vele?

Tovább nevetett, hogy mit vagyok felháborodva, hogy azt akarom-e hogy felszabdalja a hónaljamat... hát mondom igen azt, inkább hogy fájjon... erre azt mondta hogy csak rosszabb lenne. Szóval már nemtudom, mit csináljak..

2011. dec. 21. 10:08
Menj másik dokihoz,hátha alaposabb lesz
5. Pndi
2011. dec. 21. 10:07
Hogy köcsögök az orvosok! Menj el dokihoz még egyszer, akkor, amikor nagyobb.
2011. dec. 21. 10:04

Sziasztok...

Van egy dudor a hónaljamban, márciusban vettem észre, belső pattanásnak tűnt.

3 hónap elteltével sem múlt, ezért elmentem először a háziorvoshoz, megnézte és elküldött sebészetre és kérte hogy menjek el ultrahangra vele. UH-ra nehezen kaptam időpontot... csak szeptemberre.

A sebészeten 4x jártam, 4 különböző dokinál, mind elhajtott, hogy ez csak simán szőrtüsző gyulladás, majd elmúlik. Ezt az ultrahang is megerősitette állitolag, hogy ez semmi. Szóval nem csináltak vele semmit, néha megnő, akkora mint egy fürjtojás, néha mint egy mazsola. De fáj. Nagyon is. És a bőröm alatt áttetszik, hogy vörös. Főleg mikor piros napokat élek meg, akkor nagy lesz, és iszonyatosan fáj, alig birom megemelni a karomat.

Mi a véleményetek?

3. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - ChrisTai)
2011. dec. 21. 10:04
Futás az orvoshoz!De tényleg!Inkább legyen biztos az,hogy ártalmatlan,minthogy később derüljön ki,hogy nagyon rossz.
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - ChrisTai)
2011. dec. 21. 10:01
Figyelgesd biztos, ami biztos. Anno nekem is volt, fájt is, de csak egy duzzadt nyirokcsomó volt, aztán elmúlt.
2011. dec. 21. 10:00
Van egy dudor a hónaljamban...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook