Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Voltál már ingyenes hajvizsgálaton? Mit ajánlottak? fórum

Voltál már ingyenes hajvizsgálaton? Mit ajánlottak? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 19. 19:55

Ingyenesen a fodrászszalonban megcsinálták a vizsgálatot-kezelést ajánlottak.

Részletben fizettem,baromi drága volt,de nagyon megérte.

2008. febr. 3. 09:30
Őszinte legyek? A mai világban ami ingyen van, az nekem gyanús. (Ezért is kérdeztem, hogy kinek mi a tapasztalata.)
7. ipi (válaszként erre: 5. - Hmv.)
2008. febr. 1. 10:23
Szerintem éppen fordítva van a dolog. Azok a cégek, akik gyártják ezeket atermékeket, éppen így csinálnak maguknak egyedi "reklámot", hogy ingyenes hajvizsgálattal csábítanak arra, hogy a hajproblémáidra jók lennének ezek az általuk fejlesztett samponok. Szerintem nincsen ebben semmi faramuci.
6. Bejusbaby (válaszként erre: 5. - Hmv.)
2008. febr. 1. 09:16
Igen, nekem is ez a gyanús... Valahogy nekem "fizetett politikai hirdetésnek" tűnik az egész. (És hozzá kell tenni nem pár száz forintos tételekről van szó.)
5. Hmv.
2008. jan. 21. 14:24
A diagnónis teljesen jó, hihető, igaz ezeken a hajvizságalatokon, csak az az érdekes, hogy a probléma megoldása csakis és kizárólag a cég termékeivel megoldható. Kilóg a lóláb!!!
4. ipi
2008. jan. 18. 09:32

Szia, én voltam egyszer. Abarátnőm csinálta, de céges megbízott volt, a Kuth-nak dolgozott és mindig egy patikában meg volt hirdetve, ingyenes volt. A samponok viszont pár ezer ft-ba kerültek, de ennek már kb 8 éve. És ő sem azt csinálja már.

Szerintem nem sok értelme van, de egy kicsit lelombozott a diagnózis, mert első látásra nagyon szép hajnam van, de mikor megnézte elmondta a hbáit, amit ezekkel a samponokkal lehetett volna kezelni. Mondjuk nekem semmi bajom a hajammal :-) A többi meg nem látszik :-)

3. mikormarta (válaszként erre: 2. - Bejusbaby)
2008. jan. 17. 23:13
Nem ajánlom, hogy elmenjen.Vsak egy csomó pénzt kidob az ablakon.Én már megjártam.Humbukk az egész.
2007. dec. 3. 10:31

Unokatestvérem elment és ajánlottak neki valami csodaszert. Csakhogy eléggé horibilis az ára, ezért kérem a segítségeteket, hogyha valaki tud valamit ezeknek a szereknek a hatékonyságáról (oltre), akkor ossza meg velem is! Egyáltalán mindenhol ezt a termékcsaládot ajánlják? (Akkor úgymond ez egy fizetett hirdetés?)

És tényleg bőrgyógyász csinálja? Vagy csak simán egy hosstes?

2007. dec. 3. 10:26
Voltál már ingyenes hajvizsgálaton? Mit ajánlottak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook