Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan, egyáltalán lehet-e valakibe beleszeretni aki szeret? fórum

Hogyan, egyáltalán lehet-e valakibe beleszeretni aki szeret? (beszélgetős fórum)


14. syria (válaszként erre: 12. - Melindike)
2011. dec. 21. 10:29
Nem csak a tiéd! Az eszemmel baromira nem akartam szerelmes lenni belé. Mégis, úgy elvarázsolt, mint se előtte, se utána senki. :)
2011. dec. 21. 08:19
Szerelem? Meg kell néznem a Wikipédiát... ;))
2011. dec. 20. 14:48

Hm... érdekes, amit többen írtok, hogy ha valakibe bele akarunk szeretni, akkor az sikerülni fog...

Mert én meg pont az ellenkezőjét gondolom. :) A szerelem nem akarás kérdése, vagy jönnek az érzelmek vagy nem. Szerelmesek nem az eszünkkel, hanem a szívünkkel leszünk. DE ez csak az én véleményem!

2011. dec. 20. 13:33
ha akarod, bele tudsz szeretni, ehhez el kell fogadni mindenestől.
10. syria (válaszként erre: 9. - Sognante89)
2011. dec. 20. 12:52
Akkor hagyd magad elcsábítani! Ha elég kitartó a fiú, idővel nagyon beleszerethetsz. Én jártam már így: egyáltalán nem érdekelt az ember, de a kedvességével, kitartásával elérte, hogy az érzéseink kölcsönösek lettek.
2011. dec. 20. 12:38
Csak azért bizonytalanodtam el mert eddig még szinte ő a legnormálisabb azok közül akikkel eddig összehozott a sors :S
2011. dec. 20. 12:34

Na, ja, ha igaz, amit leírtál, akkor a szitu felejtős!

Ne is kezdj bele, nincs értelme...

2011. dec. 20. 12:33
Köszönöm mindenkinek aki hozzászólt. :)
2011. dec. 20. 12:26

Én hasonló cipőben jártam, csak akkor már meghalt az édesanyja, előtte pár hónappal.

De ugyanaz volt a szitu, mintha még élt volna az édesanyja.

Próbáltam normális mederben tartani a kapcsolatot, és őszintén megmondani, hogy kedvelem, de ez nem szerelem.

Végül megmondtam, hogy akkor ezt hagyjuk abba, mert én már a plafonon voltam a "mi így csináltuk" szövegtől!

Ő még mindig azzal áltatta magát, hogy majd csak lesz ebből valami.

2011. dec. 20. 12:24

Korkülönbség: 11év

Miért anyuci kisfia: a második randin már bemutatott az anyjának akivel egy szobában alszanak (állítólag az anyja idős kora miatt, hogy tudjon rá figyelni), az anyja is benn maradt a szobába velünk legalább egy fél órát filmet nézni.


Én is ettől félek, hogy megszeret

2011. dec. 20. 12:20

Egy darabig "várhatsz", de ha akkor se érzel semmit, akkor mond meg neki, hogy nem érzel szerelmet iránta.

De véleményem szerint, ha eddig nem zúgtál bele, akkor később se fogsz.

2011. dec. 20. 12:16
Én is hasonló helyzetbe kerültem nemrég. Nem sikerült megszeretnem a srácot, mégis belementem a kapcsolatba, "hátha" elven.Az lett a vége, hogy ő megszeretett engem, én őt nem,véget vetettem a kapcsolatnak és ezzel fájdalmat okoztam neki:( Ha megtehetném, visszacsinálnám.
2011. dec. 20. 12:12

Mennyi a korkülönbség?

Miből szűrted le, hogy anyuci kisfia?

Ezeken kivül érdekel, mint férfi?

2011. dec. 20. 12:11

Igazából nem szokásom neten tanácsot kérni most valahogy mégis nem tudom mit tegyek. Eddig nem igazán volt tartós komoly kapcsolatom mert vagy kihasznált a srác vagy csak szimplán nem becsült meg és ezt sokszor szavakkal is kifejezte annak ellenére, hogy állítólag szeretett.

Most randizgatok egy sráccal jól érzem vele magam, de most úgy tűnik, hogy nem érzem, hogy ebből lehetne komolyabb, részemről nem igazán van meg a vonzalom illetve van egy-két dolog ami zavar (korkülönbség, meg nagyon anyuci kisfia). Ha erőltetem a dolgot esetleg lehet ebből valami jó? (bár hozzá kell tennem, én az 'elég nehezen leszek szerelmes típus' vagyok) Már szeretnék egy normális kapcsolatot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook