Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki használ memóriaszivaccsal "szerelt" párnát, megéri az árát, jobban, könnyebben lehet elaludni vele? fórum

Valaki használ memóriaszivaccsal "szerelt" párnát, megéri az árát, jobban, könnyebben lehet elaludni vele? (beszélgetős fórum)


17. artiny
2011. dec. 28. 17:31

vegul egy ilyet vettem...hat par napja van meg de meg nem nagyon szoktam meg


[link]


van amikor tul laposnak vagy tul kemenynek talalom...de nem adom fel :) h hátha megszokom

16. MelisUK (válaszként erre: 15. - Artiny)
2011. dec. 25. 16:17
A postaköltség minden terméknél változik, az eladón múlik, hogy mit állít be. De a legtöbb termékre ingyen van, vagyis bele van kalkulálva az árba. Mi nem fizettünk plusz postaköltséget rá.
15. artiny
2011. dec. 21. 13:57
ebayrol a postakoltseg nem draga?
14. f60ebb6099 (válaszként erre: 13. - F60ebb6099)
2011. dec. 21. 12:49
Viszonylag olcsón be lehet szerezni, legutóbb gyógyászati segédeszköz boltban láttam 3500 ft-ért, de szokott lenni akciósan T.sco van és A..chan-ban is kb. 2000-3000-ért.
2011. dec. 21. 12:47
Én és a párom is memóriahabos párnán alszunk és sokkal jobban szeretjük, mint a hagyományos párnát. A hagyományostól mindig fájt reggelente a hátunk vagy a nyakunk, ettől viszont abszolút nem. Ha vendégségbe megyünk visszük mi is magunkkal, Már a rokonság nagy részét megfertőztük a memoria párnákkal :) így szinte már mindenki szerzett be 1-2 db-ot.
2011. dec. 21. 08:26
Szomszédomnak van és annyira esküszik rá, hogy én is gondolkodom a vételen.
11. danina
2011. dec. 20. 16:15
Én nagyon szeretem.Nem volt könnyű átállni sem rá,amikor megvettük,ez tény.Viszont ma már nem tudok aludni enélkül.Lányoméknál hagyományos töltetű vendég ágynemű van,ha ott alszunk,viszem magammal... :-)
2011. dec. 20. 16:13
rajta próbáld meg, ne vele...biztosan kényelmes :)
9. last
2011. dec. 20. 16:11

[link]


Mi ilyet kaptunk,de nekem nagyon nem jött be!

8. Dvitamin (válaszként erre: 6. - MelisUK)
2011. dec. 20. 12:18

ez igaz, én is sok mindent onnan veszek :)

ez esetben az én párnámat nagyon ajánlom, szuper kényelmes :)

2011. dec. 20. 11:59

Egy olyan cégnél dolgozom, amelyik többek közt ilyen párnákat is gyárt, nekem is van belőle otthon, én nagyon szeretem :) Én aromaterápiás huzatút vettem, állítólag ezzel jobb az alvás (levendulás), de nem tudom, hogy tényleg így van-e, mert nem "teszteltem" úgy, hogy egyik nap ilyen párnával másik nap meg hagyományossal aludtam, de lehet benne valami :)


Mindenesetre ha van valami kérdésed, szívesen válaszolok :)

6. MelisUK (válaszként erre: 3. - Dvitamin)
2011. dec. 20. 11:23
Nagyon olcsón is be lehet szerezni a memóriahabos párnákat és matracokat. Mi pl eBay-ről rendeltük, két párna kb 5ezer forint volt, a matracunk + két újabb párna (150X200-as, 25,4cm magas, 7cm memóriahabbal) kb 60ezer volt. Ugyanez a Hypnia matrac a bolt honlapján 200ezer forint. Én már eBay nélkül el sem tudnám képzelni az életet. :)
2011. dec. 20. 11:15

Nem jött be (5000-ért)!!!

De nálam érthető, mert kiderült, hogy csak és kizárólag párna nélkül tudok igazán jól aludni.


Ez szerintem mindenkinél más és más. Teljesen egyéni dolog. A próba megmutatja, jó-e vagy sem.

2011. dec. 20. 11:14

Nekünk memória habos matracunk és párnánk van. Nagyon jó, nagyon szeretjük. Sokkal pihentetőbb az alvás. Régebben 10 óra kellett, hogy kipihenjem magam, most már a 8 óra is elég. Nagyon kényelmes. :) És a matrac is olyan jó meleg, éjjel is ha kimegyek pl pisilni, mire visszamegyek nem hűl ki a helyem. :) Párnánk már rengeteg volt, kb félévente vettünk új párnát, mert mind elhasználódott, de a memóriással végre meg vagyunk elégedve.

Úgy látom te nem a tradicionális párnát nézted ki, hanem ezt a másik félét. Nekünk is van ilyen is, mert ilyet adtak a matrachoz ajándékba. Ez is jó, kipróbáltuk, nagyon kényelmes. Mi azért nem ezt használjuk, mert kisebb, mint egy normál párna, a párnahuzat nagy rá és így hülyén néz ki.

3. Dvitamin (válaszként erre: 1. - Artiny)
2011. dec. 20. 11:12

szia! én ilyet használok [link] és ez nagyon kényelmes.

megnéztem az árát: [link] hááát, azt nem tudom, megéri-e, én szerencsére ajándékba kaptam és aki adta, beszerzési áron tudta megvenni.

2011. dec. 20. 11:09
Apukám memóriaszivacsos párnát vett nemrég, és ő nagyon dicséri. (Azt nem tudom, hogy pont ilyet-e.)
2011. dec. 20. 11:06

Valaki használ memória szivaccsal "szerelt" párnát, meg érik a pénzüket, jobban könnyebben lehet elaludni töluük?

Ezt néztem ki 15€ ert

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook