Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anglia - Hogyan állnak hozzád az angolok, ha tudják, te külföldi vagy, érdeklődnek utánad?! fórum

Anglia - Hogyan állnak hozzád az angolok, ha tudják, te külföldi vagy, érdeklődnek utánad?! (beszélgetős fórum)


2017. márc. 7. 09:14
Erre később bővebben válaszolok.
2011. dec. 21. 09:58

Egyébként azzal egyetértek hogy nem kell számítani kiközösítésre vagy hasonló. Teljesen normálisak és korrektek. Csak alapvetően távolságtartóak.

Természetesen munkatársak között simán kialakulhat jó kapcsolat és barátság hisz ők is csak emberek :))

2011. dec. 21. 02:51

Sziasztok!


De durva! Ez pár embernek most nem eshetett jól.

Na mindegy. De azért köszi a válaszokat!

Másvalaki? Bármilyen tapasztalatot vagy

élményt, story-t szívesen fogadok!

Nagyooooooon szívesen.. :D


Butterfly :)

2011. dec. 20. 12:21

Nagyon csodálkozom azon, amit előttem írtatok. Vagy nagyon gyönyörű vagyok vagy nem vették észre, hogy külföldi vagyok, de én a mai napig nem napi, de elég szoros kapcsolatban vagyok a régi kollégáimmal ;))at


Soha egyetlen pillanatban nem éreztem magam kirekesztve vagy megkülönböztetve.

2011. dec. 20. 10:43
En 5-dik eve elek Skociaban. Itt jellemzoen a lengyelek vannak sokan. Azt tudom mondani a sajat es a csaladom,barataim tapasztalatain keresztul, hogy nagyon kedvesek, segitokeszek a skotok. Nem mondom,hogy nincsenek kivetelek akiknek nem tetszik, hogy itt van egy csomo kulfoldi,de inkabb a lengyelekkel van tele a hocipojuk.
2011. dec. 20. 10:21
Szerintem akármennyi időt is töltesz el kint, mindig külföldi maradsz.
4. anitav (válaszként erre: 1. - 597c994746)
2011. dec. 20. 08:16

Az én tapasztalatom: "kib.szott balkáni húzzál haza"

Természetesen van kivétel, de az semmit nem ér, ha naponta (akár csak 1 embertől) megkapod, hogy menj haza, nem kívánatos személy vagy ott. 3 évig éltem kint, inkább hazaköltöztem. Jobban lehet keresni mint itt az tény, de nem ér semmit a pénzem, ha olyanok között élek, akik nem tűrnek meg.

3. Kanalasorvosság (válaszként erre: 1. - 597c994746)
2011. dec. 20. 06:56

Nekem sok ismerősöm él és dolgozik kint. A tapasztalataik hasonlóak. Távolságtartóak és könnyebb a rengeteg külföldivel barátkozni mint az angolokkal.

De persze ez minden nemztenél így van hol jobban hol kevésb.


És csatlakozom hogy van kivétel :)

Bár azt is hozzátenném hogy amelyik ismerősöm áradozott hogy milyen barátságosak az egy nagyon gyönyörű lány... :)

2011. dec. 20. 06:35
Kint éltem. Az angolok általában nem szeretik/nem foglalkoznak a külföldiekkel. Nem vegyülnek, nekem is csak külföldi barátaim voltak. Persze van kivétel, mint mindig, mielőtt valaki lehurrogna. Azt méh hozzá kell tennem, hogy én Londonban laktam, ahol sok a külföldi. Lehet, hogy ez máshol, ahol nem jellemző a külföldiek jelenléte, nem így van.
2011. dec. 20. 02:41

Hello!


Erre vagyok kíváncsi!

Mert érdekel..


Bye. :D

Princess Butterfly

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook