Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell elmenteni a karácsonyi képeslapokat? (Jacquie Lawson oldalán) fórum

Hogyan kell elmenteni a karácsonyi képeslapokat? (Jacquie Lawson oldalán) (tudásbázis kérdés)

2011. dec. 28. 22:24
Ha még nem sikerült eddig, akkor próbáljátok meg így: minden képnél van egy olyan opció: Preview this card (jobb oldalon). Ha rákattintasz, betöltődik a kép. Nem kell elindítani. Felső eszközsávban: Fájl, hivatkozás küldése. Megnyitja az Outlook-ot, ahová automatikusan beírja a linket, amit be kell jelölni, Ctrl + c és akár egy word dokumentumba Ctrl + v - vel bemásolni. Az Outlook-ot becsukni, nem kell elküldeni sehová a linket. Amikor meg szeretnétek nézni, megnyitjátok a dokumentumot, ahová elmentettétek a linket, a Ctrl billentyűt lenyomva tartani és az egérrel rákattintani a linkre és a kép már ott is van. Nálam így bejött, gondolom egy próbát nektek is megér. Sok sikert.
2011. dec. 19. 17:54
De végre megvan, amit napok óta keresek.
2011. dec. 19. 17:50
Nekem is nagyon tetszenek.
5. SzánI. (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2011. dec. 19. 17:48

Majd remélem ráér egyszer a fiad!! :D


Nagyon jó lenne elmenteni ezeket a képeslapokat.

2011. dec. 19. 17:45

ilyen fajta képeslapom van egy, amit valaki elmentett még régebben.


Nem tudtam neked elküldeni emailben, még a válasz gombbal sem, mert mailer daemont írt ki, hogy nincs ilyen cím.

2011. dec. 19. 17:42
Szia! Sajnos, én sem jöttem rá, a fiam meg nem hajlandó/nem ér rá segíteni.
2011. dec. 19. 17:39

[link]


Erről az oldalról hogyan tudom elmenteni a mozgó, kattintgatós képeslapokat?

2011. dec. 19. 17:38
Hogyan kell elmenteni a karácsonyi képeslapokat? (Jacquie Lawson oldalán)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook