Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vélemények és tapasztalatok érdekelnének akik már csinálták/csinálják a szénhidrátszegény diétát! fórum

Vélemények és tapasztalatok érdekelnének akik már csinálták/csinálják a szénhidrátszegény diétát! (beszélgetős fórum)


10. marcipan555 (válaszként erre: 2. - Venusz2000)
2012. júl. 8. 10:24
Megkérdezhetem, hogy alakult a cukrod a diéta alatt és után?Én most priobálok valamit csinálni ezzel kapcsolatban és érdekelnének a tapasztalatok.Köszi.
2011. dec. 22. 08:39

Szia!


Ezzel sokat elmondtál, amit köszönök!:)

Én is úgy válogatom össze az étrendemet, hogy jó legyen. Annak nagyon örülök, hogy nem vagyok édesszájú:) Semmilyen kötött diétának nem vagyok a híve. Már próbálkoztam, de mindig a gyomrom ment tönkre tőle, így váltottam. Végülis mindent eszem, csak nem sokat és naponta legalább 4-5 alkalommal egy kicsit. A fő étkezés a reggeli és az ebéd. Vacsira inkább saláta, vagy sonka, párizsi magában:) Ja és ott van a mozgás hozzá.

Hétfőn megtréfált a mérleg (digitális) amitől igencsak kiakadtam. Tartom a 65 kg-os súlyomat már régóta és hétfőn 68 kg-ot mutatott. Elhiheted, hogy csodálkoztam rajta, hisz nem éreztem ennyinek magam. Tegnap ismét megmértem akkor már ismét a 65 kg-ot mutatta. Nem értem a mérleget sokszor:)


Békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!

2011. dec. 21. 20:11

Szia! Hát szeretem... :))

Főleg délután kívántam nagyon az édességeket. Igazából már korábban próbáltam a norbis étrend szerint főzni, de vagy nem fogytam, vagy szenvedtem nagyon. Így idegességemben már délután az édesség után nyúltam.

Azután azért rendeltem hivatalos menüt, mert kíváncsi voltam, hogy mit nem csinálok jól.

Ma már tudom, hogy jó kajákat főztem, de nagyon levettem a kaja mennyiségét és azért voltam nagyon éhes. Ez a menü jóval nagyobb mennyiséget enged meg, mint amennyit én gondoltam volna. A főétel után egyáltalán nem vagyok éhes. És ideges sem. Így ennek a család is nagyon örül :)).

Ha elérem a célom ( még legalább 8 kg), akkor picit lazítok a szénhidrát megszorításon, bár hozzáteszem már nem hiányzik. Most is eszek pl. gyümölcsöket. Most próbálom a család étkezését is finoman áthangolni. Én már nagyon sok mindent kipróbáltam, sőt az utóbbi időben már azt tapasztaltam, hogy semmilyen fogyókúrától nem ment le sok. Ez most meggyőzőtt és boldog vagyok hogy sikerült elindulnom az úton. Remélem tudtam egy picit segíteni.

7. szöszi71 (válaszként erre: 6. - Mudaka)
2011. dec. 21. 14:37
Nagyon édességfüggő voltál?
6. Mudaka (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2011. dec. 21. 12:11

Szia!

Én a Norbi menüjét rendeltem. Az teljesen szénhidrátszegény. -7 kg 5 hét alatt. Délben meleg ebéd, este leves, reggeli norbis kenyér bármivel. Az édesség függőségem teljesen megszűnt :)). Számomra ez a legnagyobb eredmény.

5. szöszi71 (válaszként erre: 4. - Venusz2000)
2011. dec. 21. 11:45

Igen, én is így gondoltam:)

A cukorral nem lesz gondom, nem vagyok szerencsére édesszájú.

4. venusz2000 (válaszként erre: 3. - Szöszi71)
2011. dec. 20. 16:57

De igen eszek szénhidrátot,mert az kell!

160 g-ot egy nap, elosztva (30-20-50-20-40) 5 étkezésre!

Csak a minőség nem mindegy.Semmi cukor(se barna ,se fruktóz,se nyírfa)helyettük stíviát használok.Nem eszek fehér lisztet,helyette teljes kiőrlésű tönköly búza lisztet használok!És hát ebből kifolyólag csak saját készítésű kaját eszek!

3. szöszi71 (válaszként erre: 2. - Venusz2000)
2011. dec. 20. 08:50

Szia!


Én egy jó tizest szeretnék leadni a nyárig és úgy gondoltam kipróbálom ezt a módzsert. Te hogyan étkezel? Egyáltalán nem eszel szénhidrátot? Én elég sokat mozgok (napi gyaloglás erős tempóban 60 perc + heti egy zumba). Otthon ismét visszaállítom a heti tornáimat (60 perc) januártól mindezek mellé. Sztem így kelleni fog valamennyi szénhidrát.

2011. dec. 20. 08:39

Hát ha a cukorbeteg diétát kérdezed akkor nekem bevált.

2009. augusztusába kezdtem,68 kilóval,és 3 hónap múlva 20 kilóval kevesebb voltam.Oké kicsit túl jól sikerült a fogyás,és a dietetikusom rám parancsolt hogy azonnal híznom kell.Kb:1 év alatt tudtam visszaszedni 4-5 kilót ami fontos volt mert a hormon háztartásomat összeborította teljesen ez a nagy fogyás.De ezt mindvégig a szénhidrát számlálós módszerrel csináltam és a mai napig használom.

2011. dec. 19. 13:29

Sziasztok!


Azok tapasztalatára és eredményére vagyok kíváncsi akik sikeresen alkalmazták/alkalmazzák a szénhidrátszegény diétát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook