Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek? Rózsaszin, bűzös hüvelyfolyás? fórum

Volt már valakinek? Rózsaszin, bűzös hüvelyfolyás? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
66. 03e8385f6c (válaszként erre: 31. - 08267766b2)
2011. dec. 20. 05:23

Telitalálat!Az SBO a sürgősségi betegellátó osztály rövidítése és a titka abban rejlik, hogy 0-24 fogad betegeket.

Ha a hajad fáj akkor is ellát egy szakorvos, tehát nem csak traumás sérülésekkel foglalkoznak.

2011. dec. 19. 16:00
meg a vizeletem is csipet az elején mikor pisiltem de már nem!most csak állandó vizelési ingerem van meg mikor pisilek feszül a hólyagom..amugy meg csináltam tesztet a biztonság kedvért de még nem késett a menszim amugy negativ lett a teszt!na de majd rálesek hogy hónap végére meg e jön rendesen!
2011. dec. 19. 15:57
Ja és én nekem nem volt rózsaszin folyásom te honnan szedted ezt?én nem a Szanszi vagyok és más problámámat irtam ide ha nem vetted volna észre....amugy meg ha nem értenéd akko elmondom még egyszer nekem vérzésem volt pár órájig és olyan votl mintha megjött volna a menszeszem de nem jött meg csak nem tudom mi miatt volt ez na azért keresem fel majd a dokit...
2011. dec. 19. 11:48

A Te problémádat is megértem, de itt nem rólad van szó és mivel Ő váci lakos, ezért könnyen be tud jönni bp-re bármelyik ügyeletre, és fizetnie sem kell...Max. az útiköltséget.

Én ápolónő vagyok, nekem is voltak urológiai és nőgyógyászati gondjaim, de én sosem állítanék fel magamnak diagnózist, vagy sosem vennék be az orvos utasítása nélkül semmilyen antibiotikumot, mert nem biztos, hogy az adott törzsre jó az a fajta gyógyi és most minek tegyem a szervezetemet ki egy felesleges kúrának, emellett minek szoktassam hozzá az antibiotikumhoz?

De ezért mondtam, hogy nem vagyunk egyformák.

62. 937a2a883a (válaszként erre: 61. - Adbefc7882)
2011. dec. 19. 11:41
Én nem néztem hol lakik,akkor így könnyebb a dolga,de akkor is igaz amit leírtam,nem mindenkinek könnyű.Engem sajna érdekel az a 10 ezer ft,mert nincs annyim és én már annyiszor voltam nőgyásznál,hogy a tüneteim alapján tudom,hogy mi a bajom(ha hüvelygyulladásról és társairól van szó).Szóval ilyen esetben meg pláne nem rohanok 70 km-re,mert tudom,hogy mit fog mondani az orvos és mit ír fel.Persze ha olyan tünetem van,amit nem ismerek fel egyik eddigi betegségem alapján sem,akkor igyekszem elmenni,de akkor sem 70 km-re,mert anyagilag nem tehetem meg.
2011. dec. 19. 11:34

A fórumindító Vácon lakik. Tehát bp-től nem messze, ha esetleg a váci kórház nem fogadja...

Vannak nőgyógy.-i, urológiai ügyeletek, ugyanúgy, mint pl: sebészeti, vagy pulmonológiai ügyelet...

De ha egy belgyógyászatra elmegy, akkor ott is megcsinálják azokat a vizsgálatokat, amik szükségesek, kivéve a hüvelyi vizsgálatot.

Labor, vizelet,ilyesmi, bármely kórház bármely osztályán megcsinálják..

És ne haragudj, mert nem rosszindulat, de ha ilyen gondom lenne, nem érdekelne az a 10ezer forint...

60. andi6020 (válaszként erre: 55. - 1572a002c1)
2011. dec. 19. 11:32

Értesz te magyarul?

Egyébként lassan az fog jönni, hogy: "jól beszopattalak benneteket"...

59. 937a2a883a (válaszként erre: 57. - 937a2a883a)
2011. dec. 19. 11:31
És nem magam miatt panaszkodom...diák vagyok,nehezen,de meg tudom oldani,hogy eljussak,ha mennem kell.Bár benzin pénz(buszközlekedés nem téma),meg minden,szóval nem olcsóság.De egy dolgozó nő,onnan ahol én lakom,nem könnyen tud eljutni,főleg,ha a főnöke sem engedi el.
2011. dec. 19. 11:30

Oké.

Most van itt a szuuszaa ideje...

Hónap végére várod a menzeszedet, nem?

Akkor mi lenne, ha nem tennél fel hülye kérdéseket, hanem várnál hónap végéig?

Miből gondolod, hogy terhes vagy? A terhesség már 72 óra után kimutatható akár egy 1000ft-os teszt segítségével, mivel a hcg-szint akkor már termelődik, ami vizeletből kimutatható. Ettől függ. előfordulhat, h nem mutatja ki a teszt. De a rózsaszín folyás nem a terhesség tünete...

Neten keress rá a terhesség és a felfázás tüneteire és úgy tudsz magadnak diagnózist felállítani, ha már orvoshoz nem akarsz menni..

És ne kérdezd meg kérlek még egyszer, kb: 15-jére, hogy akkor ez szerintünk mi, mert NEM tudunk rá választ adni... Stimm? :)

57. 937a2a883a (válaszként erre: 53. - Adbefc7882)
2011. dec. 19. 11:29
Lakóhelytől is függ...csak egy pl...tőlünk 25 km-re van a legközelebbi nőgyógyász,heti kétszer 2 órát rendel,amikor képtelenség bejutni,annyian vannak.Nyáron 4-szer mentem és egyszer sem jutottam be.Van neki heti 1-szer 2 órás magánrendelése,ahova azért be lehet jutni,mert fizetős,de az is délután van,amikor még munkaidő van sok helyen.Olyan,hogy nőgyógyászati ügyelet???Mifelénk nincs...a 25 km-re lévő településen sincs nőgyógyász,hanem 70 km-ről jár ki.Ha oda kéne elmenni,az már minimum 10 ezer ft a magánrendelés díjával együtt.Szóval nem olyan egyszerű ez,ha egy eldugott szar helyen laksz.
2011. dec. 19. 11:23
inkább*
2011. dec. 19. 11:23
jól van na csak kérdeztem.de szerintetek inkánn felfázás lessz a dologban?hamár a tesztem is negativ vagy inkább terhesség jele?
2011. dec. 19. 11:23

Én nem szoktam rosszindulatú lenni, sem bunkó vagy ilyesmi, de ez egy picit felháborító...

Pasiknak széttenni a lábat derogál, de dokihoz elmenni már nem??

Nem csak akkor kell nőgyógyászhoz menni, ha baj van, hanem évente 1-2-szer illik felkeresni...

És ha kibírod azt a néhány percet, amíg egy pasi dolgozik rajtad, akkor kibírod a 2 perces orvosi vizsgálatot is...

Úristen..És csodálkozunk, hogy annyi nőgyógyászati beteg van...

53. adbefc7882 (válaszként erre: 50. - 937a2a883a)
2011. dec. 19. 11:19

:)

Akkor már ne is haragudjon a fórumindító, de rááldoz párezer forintot és bemegy egy magánhoz... Ha esetleg nem akar rááldozni párezret sem, akkor ismerős az a szó, hogy "ügyelet"??

Mert ezzel nem lehet viccelni és ne akarjon tanácsot kérni ilyen dologban, mert ez nem játék.

Szóval attól,mert nem engedik el a munkahelyéről, megoldhatja másképp...

Az ő baja pedig nyilván nem egy egyszerű nátha, hogy kezelési tanácsokat kérjen. Ez nem gyógyul meg mézzel, meg c-vitaminnal.

52. andi6020 (válaszként erre: 49. - 1572a002c1)
2011. dec. 19. 11:18
Ha már szexelsz, mindenképp. Miért, szerinted mikortól?
51. 937a2a883a (válaszként erre: 49. - 1572a002c1)
2011. dec. 19. 11:17
Onnantól kezdve,hogy szexuális életet élsz,évente minimum egyszer ajánlott nőgyógyászhoz menni.Ha még nem él az ember lánya szexuális életet,akkor is 18-20 éves korban javasolt elmenni.Én így tudom.
50. 937a2a883a (válaszként erre: 45. - Adbefc7882)
2011. dec. 19. 11:16
A fórumindító azért kért tanácsot,mert nem biztos,hogy 1-2 napon belül el tud menni orvoshoz,mert nem engedik el a munkájából.Ez szerintem manapság nem meglepő.És ez nem azt jelenti,hogy semmibe veszi az egészségét vagy tőlünk vár diagnózist,hanem csak tanácsot,tapasztalatot vár,amíg nem jut el az orvoshoz.
2011. dec. 19. 11:03
milyért hány éves kortól ajánlott a nőgyógyásZ?óvszerrel....
48. andi6020 (válaszként erre: 47. - 1572a002c1)
2011. dec. 19. 11:01
Nem most, hanem egyáltalán. Már rég túl kellett volna esned az első viziten....Hogy védekezel?
2011. dec. 19. 10:57
nem mondtam hogy nem megyek el csak akkor birok amikor dolgozik most meg csak tanácsot kértem milyért baj ez?én tisztába vagyok hogy csak ő tud biztosat mondani.....
46. andi6020 (válaszként erre: 44. - 1572a002c1)
2011. dec. 19. 10:54
Azon kívül, hogy arra van eszed, hogy szexelj, de arra nincs, hogy ellátogass egy nőgyógyászhoz (panaszmentesen is), igazán semmi. Nagy gratula neked! :P
2011. dec. 19. 10:52

Nem az a baj, hogy nem fér el a kérdés a többi mellett, engem nagyon nem érdekel...

Csak iszonyat felháborító, hogy a saját egészségedet nem nézed semmibe, itt kérsz tanácsot, meg ilyenek... Szerinted ez egy egyszerű dolog? SENKI, senki nem tud Neked konkrétumot mondani anélkül, hogy megvizsgált volna.. Talán nem értana egy nőgyógyász, vagy egy urológus, egy ultrahang, egy labor, ahol CRP-t is néznek (ha gyulladás van a szervezetben, a CRP megemelkedik...), plusz egy vizelet tenyésztés és egy manuális vizsgálat...

Ezek nélkül már az poén, ha valaki diagnózist mer felállítani.

2011. dec. 19. 10:51
Mi a gond??
2011. dec. 19. 10:48
Medve anyám...
2011. dec. 19. 10:47
nem tudom tulajdonképpen mi volt hát a húgyhólyagomból jött ki a vér....
2011. dec. 19. 10:46
de a menszesezm méh ga azt nézzük nem késett mert a hónap végére várom rálesek hogy meg e jön és ha nem akkor mindenkéépp doki amugy ha nem jön meg akkor már biztos a terhesség vagy még attól gondolhatok felfázásra?
2011. dec. 19. 10:42
meg ez csak pár óra hosszáig tartott gondolom hogy nem menszeszem mert nekem még sosem tartott eddig pár óráig nekem eddig rendszeres volt....azért nem értem mitől lehet
2011. dec. 19. 10:41
hát a húgyhólyagom volt olyan de elég sok vér jött ki inkább úgymondom hogy menstruációhoz hasonlitott vagy nem is tudom halottam hogy ha valaki fel van fázva lehetséges a vérzés de hát ennyi?
38. 937a2a883a (válaszként erre: 36. - 1572a002c1)
2011. dec. 19. 10:35
Akkor meg végképp ne halogasd az orvost,ha végiggondoltad és mégsem menstruációs vér volt,hanem a vizeleted volt olyan.Veszélyes tud lenni,szóval menj!
2011. dec. 19. 10:30
de az,az érdekes hogy totál olyan volt mint akinek meg akar jönni mert véres voltam....nem barna vér hanem normális...de csak egy idelyig véreztem aztán elmult és nem tudom eldönteni hogy mi végett
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook