Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen egyedi, akár humoros, tréfás ötleteitek vannak karácsonyi ajándéknak? fórum

Milyen egyedi, akár humoros, tréfás ötleteitek vannak karácsonyi ajándéknak? (beszélgetős fórum)


14. a0c1361e44 (válaszként erre: 12. - 9536810fa1)
2011. dec. 21. 13:17
És pont ebből maradtam ki:( Utólag mesélték, hogy mennyit nevettek, amíg készültek a képek:))
2011. dec. 21. 12:57

tesómnak készítem,mert unicumos cuccokat gyűjt: unicumos üvegre horgolok,hogy hóember alakú legyen,a hasán meg ki fog látszani az üveg felirata.

más oylan apró ajándékokat is el lehet készíteni téli,karácsonyi köntösbe foglalva,vagy karácsonyfadísznak,pl.öngyújtó,mandzsettagomb,ékszer,nyakkendő,zokni..

ja,egyszer egy kisgyereknek készítetem zoknit,beletettem cukorkákat,ami lánc alakban össze volt kötözve vékony,szinte láthatatlan cérnával,és a kilincsre akasztottam,1 cukor lógott ki belőle.Mikor megfogta,csak jött ki láncban a sok cukor,,,nagyot nevetett,többször visszatuszkolta,és újra kihuzigálta

12. 9536810fa1 (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2011. dec. 19. 09:27
... hehe, már a készülődés, amíg a képek készültek a pasikról, az nagy buli lehetett! :)) Nagyon tetszik, ötletes, humoros! :))
2011. dec. 19. 09:10

Jó reggelt, sziasztok!

Én tegnap láttam a tv-ben, hogy hogyan kell készíteni a hógömböt. Nagyon egyszerű, de egyedi és jól néz ki. Egy akármilyen befőttes üveg tetejét be kell kenni két komponensű epoxy ragasztóval, ráállítani egy akármilyen karácsonyi vagy bármilyen figurát. Az üveget feltölteni desztilált vízzel, beleszórni hobbiboltban kapható csillámporral, a kupakot rátenni az üvegre és készen is van. Kívülről lehet díszíteni az üveget szalaggal például. Én lehet, hogy ki fogom próbálni, mert nagyon ötletes :)

2011. dec. 18. 18:41
attól függ, h kinek. Én most nevettem nagyon jót. A másodálásomban (vendéglátás) az üzletvezető kitalálta, h legyen saját személyzetis karácsonyi partink, olyan csapatépítő jellegű. Ajándékozás, úgy, mint annó a suliban. Mindenki neve bele egy nagy kalapba, és húztunk. Kolleganőm az üv-t húzta. Néha az ember tényleg oylan, mint egy rabszolga hajcsár, de amúgy semmi gáz nincs vele (sztem). Erre kolleganőm, vett neki egy ostort (olyan domonásat) + gyerekboltban egy távcsövet, iletve egy csoki eurot :)))) Sztem ez hatalmas ötlet volt tőle! Ma este lesz a parti, és tuti nagy népszerűsége lesz ennek az ajándéknak! :)))))
2011. dec. 18. 15:25

Most viszont kollégával gondban vagyok.

Semmi elég vicces egyedi nem jutott az eszembe, mert még alig ismerem.

Kicsit sablonos lesz az ajándéka:(

Tibis bögre, piás flaska, Tibi csoki és kap egy pörgettyűt, mert elég lassú a munkába...

2011. dec. 18. 15:17

És amit én ajándékoztam eddig, ami saját készítésű volt:

Sakk készlet, társasjáték, egy nagyon hiú kolléganőmnek: tükör feliratokkal (jaj de szép vagyok, stb.), egy másik kolléganőmnek, akit zavart, hogy középvezető voltam: Nyalóka, amely két oldalán a két főnök arcképe volt, 1 db. pedál, ugyan csak neki egy másik alkalommal készítettem egy rajzfilmet róla:)

Jelenlegi főnökömnek múlt évben nyakláncot csináltam és mellé karácsonyi gömböket, egy kollégának egy köcsögöt vettem, amibe csokit tettem (azt mondta rá, hogy köcsög vagyok.

Múlt évben a kollégámtól doktor táskát kaptam, mert ha valakinek baja van, akkor elmondom mit tegyen:)

2011. dec. 18. 15:10

Kollégákkal általában saját készítésű ajándékokat adtunk az előző munkahelyemen.

Én kaptam egyszer memória kártyát pl. Ami nem a hagyományos volt, hiszen a kolléga készítette. A kártyák felén a fiú kollégáim feneke volt (nadrágban), a másik felén a szemük.

2011. dec. 18. 15:09

Mindenki tudja,hogy a bevásárló központokban a bevásárló kocsit 100Ft-al vagy műanyag érmével lehet igénybe venni.Ami nekem nem egyszer kiesett és eltűnt az érme.Én csináltam egy rugós "érmét" amit beteszel a helyére és kikapcsolja a láncot de ki is húzhatod rögtön az "érmét "szerkezetet")!

Ezt szánom a Gyermekeimnek és a kedvesüknek!

Még a "tálalásra" nincs meg a frappáns szöveg amit "csatolnék" a csomagolásra.

Itt tartok:"Ha egy filléred sincs ezzel bemehetsz vásárolni"

Akinek lenne jobb szövege az írja meg! :)

5. ef4746c77a (válaszként erre: 4. - Anyagi)
2011. dec. 18. 15:02
Szuper, szuper! Köszönöm szépen a jobbnál-jobb ötleteket. :-) Nem tudom, nekem miért nem jutnak eszembe ilyen jópofa dolgok? :( Még várom nagyon sok szeretettel és kíváncsisággal a tippeket, az eddigieket pedig - ha nincs ellenetekre - fel fogom használni.
2011. dec. 18. 14:56
Hajdan egy aprócska ékszert úgy adtam, hogy sok, egyre nagyobb, egymásba tett, szépen becsomagolt dobozt rakatam a fa alá. A legbelső, legkisebb dobozben egy cédula volt : Kitartásod "gyümölcsöt" érdemel, az ajándék fent lóg a fán! Keresd meg!
3. ef4746c77a (válaszként erre: 2. - Azure_)
2011. dec. 18. 14:40
Hű, ez tényleg nagyon jól hangzik. Garantáltan nagy sikert lehetne elérni vele. :D Lehet, hogy idén ki fogom próbálni valamelyik vicces kedvű családtagom ajándékaként. :-)
2011. dec. 18. 14:27
gyönyörű dobozból kiugró karácsonyi lufi :)
2011. dec. 18. 14:16
Kíváncsi lennék, kinek milyen egyedi, személyes, humoros, ötletes, tréfás meglepetései vannak, vagy esetleg ha kapott már valakitől valami aranyos, vicces, találó dolgot, azt is megoszthatná velem, velünk, ugyanis nagyon hadilábon állok ajándékügyileg. Igaz, hogy nagyjából már összeírtam, hogy kinek mit készítek saját kezűleg, vagy kinek mit veszek, de elkélne egy-két humoros, találó tipp is. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook